sofa kanapa wersalka ROZKŁADANA popiel młodzieżowa (7209696284)

zakończona
1 330,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa darmowa
 • lokalizacja: Łódź, Polska

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • wielkość : trzyosobowa
 • szerokość mebla (cm): 195 [cm]
 • głębokość mebla (cm): 94 [cm]
 • wysokość mebla (cm): 93 [cm]
 • styl: nowoczesny
 • kolor obicia: odcienie szarości
 • materiał obicia: tkanina
 • informacje dodatkowe: funkcja spania, pojemnik na pościel, luźne poduszki

Opis

KANAPA CORDOBA POPIEL

Kanapa CORDOBA to nowoczesne połączenie tkanin z ciekawą kolorystyką.Sofa jest rozkładana dzięki czemu jest dobrym rozwiązaniem do mieszkań i mniejszych pomieszczeń, złożona zajmuje niewiele miejsca, po rozłożeniu zapewnia komfortowe miejsce do spania. Jej dodatkową zaletą jest obszerny pojemnik na pościel, który pomaga utrzymać porządek, gdy kanapa jest złożona.

Kanapa wykonana NA SPRĘŻYNACH oraz z bardzo dużą powierzchnią spania dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako łóżko. Dodatkowo komfort kanapy zwiększa zestaw wygodnych poduszek. 

 

 

Zalety produktu

 • Kanapa wykonana na sprężynie falistej oraz bonellowej
 • Rozkładana za pomocą wygodnego automatu
 • Duża funkcja spania 
 • Posiada pojemnik na pościel
 • Ciekawa kolorystyka

Dane techniczne:

 • Szerokość 195 cm
 • Głębokość 94 cm
 • Wysokość 93 cm
 • Powierzchnia spania 195 x 142 cm

Czas realizacji: od 2 - 4 tygodni. 

Meble wysyłamy własnym transportem. Dostawa na terenie całej Polski gratis! Towary dostarczamy pod dom, a o dostawie informujemy z wyprzedzeniem.

Płatność: PayU, przelew tradycyjny, płatność przy odbiorze lub płatność na raty. 

Kontakt z nami: 

mail: biuro@sofart.pl

telefon: 730-810-530 

Infolinia czynna cały tydzień od 9:00 do 18:00 

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Łódź, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

JAN-ART Sp. z o.o.
Namysłowska 26
63-630 Rychtal
Dodatkowe informacje

1. Jeżeli w terminie 2 lat od wydania rzeczy Konsument stwierdzi istnienie niezgodności towaru z umową (wady fabryczne, nie uszkodzenia powstałe w trakcie użytkowania przedmiotu), Konsument ma możliwość skorzystać z prawa do zareklamowania kupionego przedmiotu. 

2. Niezgodność towaru z umową należy zgłosić Sprzedającemu w ciągu 2 miesięcy od zauważenia niezgodności, poprzez kontakt telefoniczny, drogą mailową lub pisemnie wysyłając na adres firmy.

 3. Każda reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty wpłynięcia do Sprzedającego. 

4. Niedotrzymanie terminu z ust. 3 powoduje automatyczne rozpatrzenie reklamacji na korzyść Konsumenta.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

JAN-ART Sp. z o.o.
Namysłowska 26
63-630 Rychtal

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Kupujący będący konsumentem, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy Sprzedawcy. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie pod warunkiem zachowania niżej opisanych warunków i okoliczności. 

2. W razie odstąpienia od umowy, zgodnie z ust. 1, umowę uważa się za niezawartą. Zaznacza się, że uprawnienie to dotyczy wyłącznie osób fizycznych dokonujących zakupu w celu niezwiązanym z prowadzoną działalnością gospodarczą. Oświadczenie to Konsument może złożyć na ustawowym formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ustawy o prawach konsumenta, bądź w formie naszego formularza, Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszego formularza, prosimy o kontakt mailowy. Formularz prześlemy Państwu mailem. 

3. Kupujący ma obowiązek zwrócić towar Sprzedawcy nie później niż w ciągu 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba, że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze towar. Zwracany towar musi zostać bezpiecznie zapakowany i oznaczony na przesyłce w widocznym miejscu "ZWROT". 

4. Klient pokrywa bezpośrednie koszty zwrotu czyli zobowiązuje się na własny koszt dostarczyć towar do siedziby firmy. Istniej możliwość skorzystania z transportu firmy JAN-ART, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym. W takim przypadku Klient zgadza się na przedstawione koszty oraz jest świadomyodliczenia ich od wartości zwracanej: Komplet wypoczynkowy - 200zł; Narożnik pokojowy - 200zł; Kanapa - 150zł; Fotel - 100zł, pozostałe meble będą wyceniane indywidualnie. 

5. W przypadku, gdy Konsument odstąpi od umowy, Sprzedawca zwraca mu najpóźniej w terminie 14 dni od daty odstąpienia od umowy wszelkie otrzymane od niego tytułem zakupu płatności, po odliczeniu ewentualnych kosztów transportu. 

6. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności na rzecz Konsumenta przy użyciu przelewu bankowego. Konsument może zaproponować swój sposób otrzymania zwracanych środków, wcześniej jednak musi to zgłosić Sprzedawcy. 

7. Warunkiem odstąpienia od umowy jest dostarczenie produktu kompletnego bez widocznych śladów jego używania lub montażu, wraz z oryginalnym opakowaniu. Zaznacza się, że kupujący uprawniony jest do zapoznania się z produktem (w tym usunięcia jego opakowania) jednak w sposób możliwie najmniej wpływający i ingerujący w stan tego produktu oraz jego opakowanie. Należy przez powyższe rozumieć, że dokonana ingerencja nie powinna przekraczać zwykłego zarządu. Jednocześnie podkreśla się, że w przypadku zmniejszenia wartości takiego towaru Kupujący ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za to zmniejszenie, jak również za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu. Każda wada produktu która nie wynika z winy Kupującego, a także brak zabezpieczenia towaru, będą wyceniane, a w konsekwencji odciągane od wartości zwracanej. 

8. Sprzedający informuje, iż prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: - W której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, przykład: mebel wyprodukowany w innym obiciu niż dostępny na fotografiach w ofercie - inaczej zmiana kolorystyki na życzenie klienta. - Zawartej w drodze aukcji publicznej (tj. np. aukcje typu Allegro); 

9. Sprzedawca uprzejmie prosi o dołączenie do oświadczenia o odstąpieniu bądź do odsyłanego towaru paragonu albo faktury VAT, gdyż może się to przyczynić do przyspieszenia zwrotu kwot należnych Konsumentowi tytułem odstąpienia przez niego od umowy. Zakreśla się przy tym, że pomimo braku prawnego obowiązku załączenia dokumentu zakupu Kupujący zobowiązany jest w sposób niebudzący wątpliwości wykazać faktyczne dokonanie transakcji. 

10. Zwrotowi nie podlega nigdy, nie zależnie od podmiotu będącego jego nabywcą, towar będący uszkodzonym z winy Kupującego.

O sprzedającym
_sofart
95,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

98

 

5

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,2

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,6

Dane firmy

JAN-ART Sp. z o.o.
Namysłowska 26
63-630 Rychtal
REGON: 365403100
NIP: 619-202-94-15

Kontakt

 • +48 *** *** *** (pokaż)
poniedziałek - niedziela
09:00 - 18:00

Informacje o sprzedającym

sklep internetowy: www.sofart.pl

Pozostałe informacje

Posiadamy własny transport, którym dowozimy meble do Klienta za darmo, na terenie całej Polski!

Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 4 tygodni.

Zamówienia z realizacją do Świąt Wielkanocnych przyjmujemy do 25-02-2018r.

Wyświetlenia:15
Numer oferty:7209696284
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry

Na czasie