Sofa Kanapa POJEMNIK ROZKŁADANA SKANDYNAWSKI STYL (6779109503)

1 osoba kupiła 1 sztukę
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
1 499,00 zł
z 4993 sztuk

kolor/wzór:

Kup na raty
kup na raty
11 x 149,89 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 199,00 zł
Zakupy od 5 000 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Poznań, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • wielkość : trzyosobowa
 • szerokość mebla (cm): 230 [cm]
 • głębokość mebla (cm): 100 [cm]
 • wysokość mebla (cm): 80 [cm]
 • powierzchnia spania - długość (cm): 191-200 cm
 • powierzchnia spania - szerokość (cm): 141-150 cm
 • waga (z opakowaniem): 120 [kg]
 • styl: nowoczesny
 • kolor obicia: odcienie zieleni
 • materiał obicia: tkanina
 • informacje dodatkowe: funkcja spania, podłokietniki, pojemnik na pościel

Opis

Kolekcja mebli w stylu skandynawskim ERISO łączy w sobie minimalizm, prostot i funkcjonalność. Sofa posiada wygodny typ rozkładania DL oraz dużą powierzchnię spanie 150x200cm. Kolekcja ERISO wyróżnia się wyjątkowym designem. Ozdobne pikowania i okrągłe poduchy podkreślają jej wyjątkowy, skandynawski charakter. Drewniane nóżki nadają sofie lekkości i uwydatniają jej indywidualny, niepowtarzalny wygląd. ERISO to wygodne, komfortowe sofy.

Cechy charakterystyczne

Wymiary [cm]

• Szerokość: 230

• Wysokość: 80

• Głębokość: 100

• Powierzchnia po rozłożeniu: 150x200

Obicie
 • Tkanina

  Wysokiej jakości tkanina pleciona w kolorze miętowym.

Funkcja spania
 • Dzięki zastosowaniu automatu DL rozkładanie sofy jest proste i lekkie. Po rozłożeniu otrzymujemy powierzchnię o wymiarach 150 x 200cm gwarantującą wygodną pozycje dla 2 osób.

Rama
 • Listwy drewniane o przekroju 3 x 3 cm oraz płyta wiórowa o grubości 16 mm. Podłogi skrzyni i obrzeża w jednakowym wybarwieniu.

Pojemnik na pościel
 • Pojemnik wykonany z płyty wiórowej laminowanej 16mm. Dekor skrzyni i podłoga skrzyni w tym samym wybarwieniu

Poduchy
 • 2 sztuki poduszek dekoracyjnych

 • 2 sztuki pikowanych poduszek oparciowych
Siedzisko
 • Wygodne i trwałe siedzisko zawdzięczamy zastosowaniu pianki, a także sprężyn falistych.

Dostawa

Wszystkie dostawy realizowane są za pośrednictwem transportu własnego lub zewnętrznego zachowując tym samym najwyższą jakość usług.

Cała Polska jedna cena 199 PLN

Gwarancja

W dniu dostawy na miejscu u Ciebie, w obecności naszego przedstawiciela dokonujesz oceny czy zakupiony mebel odpowiada Twoim wyobrażeniom.

Wraz z meblem otrzymujesz kartę gwarancyjną zapewniającą 2 lata gwarancji na wszystkie ewentualne wady zakupionego przez Ciebie towaru.

Zawsze niskie ceny

Tworząc nasze produkty dbamy o każdy szczegół, skupiamy się na tym żeby charakteryzowały się one najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Szczegółowo prezentujemy specyfikację elementów składowych naszych mebli abyś dokładnie wiedział za co płacisz.

Dzięki ograniczonemu asortymentowi, dużym partiom produkcyjnym i znakomitej logistyce oferujemy zawsze niskie ceny.

Jak realizujemy zamówienie

Zamówienie

Po zapoznaniu się z ofertą zamawiasz wybrany przez siebie produkt.

Przygotowanie do wysyłki

Wszystkie oferowane przez nas produkty fizycznie znajdują się w naszych magazynach. Przygotowanie do wysyłki występuje niezwłocznie po zamówieniu.

Kontakt

W przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu dostawy.

Dostawa

Najczęściej realizujemy dostawę w terminie 2-3 dni roboczych od złożenia zamówienia, najpóźniej do 7 dni.
W KONSIMO masz pewność, że nad wyglądem Twojego domu czuwają najlepsi styliści wnętrz. Naszą ofertę cechują przemyślane rozwiązania, dopasowane do polskiej architektury mieszkaniowej. Tworząc nasze produkty dbamy o każdy szczegół. Kupując u nas, znasz dokładnie specyfikację Twojego mebla i jesteś pewien jakości na jaką się zdecydowałeś. Dzięki starannie dobranemu asortymentowi i dużym partiom produkcyjnym, oferujemy zawsze najlepszy stosunek ceny do jakości.
Po rozłożeniu otrzymujemy płaską powierzchnię o wymiarach 150x200cm, gwarantującą wygodną pozycje dla 2 osób.
ODWIEDŹ NASZE SALONY W POZNANIU I LESZNIE
Dostawa i płatność
od 199,00 zł

Lokalizacja: Poznań, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u KONSIMO za co najmniej 5000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
199,00 zł
kolejna sztuka
199,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Magazyn KONSIMO
Czarnieckiego 56
62-040 Puszczykowo
Dodatkowe informacje

 § 4. Reklamacje   

1. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność względem Klienta za wady fizyczne i  prawne sprzedanego towaru na zasadach wskazanych w przepisach kodeksu  cywilnego, w szczególności w art. 556 oraz art. 5561 – 5563 k.c.    

2. Jeżeli towar sprzedany za pośrednictwem wportalu aukcujnego ma wady,  Klient ma prawo złożyć reklamację u Sprzedawcy. Reklamacji nie podlegają  wady wynikające z nieprawidłowego użytkowania towaru przez Klienta   

3. Kupujący składa reklamacje pisemnie, wypełniając formularz  reklamacyjny dołączony do każdego towaru zakupionego od Sprzedawcy. W  formularzu reklamacyjnym należy podać pełne dane dotyczące wadliwego  produktu (wypełnić wszystkie pola formularza).   

4. Wypełniony formularz należy przesłać sprzedającemu na adres: MAGAZYN  KONSIMO, ul. Czarnieckiego 56, 62-040 Puszczykowo  lub jego skan  przesłać na adres poczty elektronicznej aukcja@konsimo.pl.   

5. W formularzu reklamacyjnym powinny zawierać się wszelkie dane Klienta  niezbędne do skontaktowania się z nim od strony Sprzedawcy. Prócz tego  formularz reklamacyjny należy uzupełnić o następujące dane: wskazanie  reklamowanego towaru i datę jego odbioru oraz opis zgłaszanych  zastrzeżeń. Jeżeli dane podane w reklamacji są niewystarczające lub  wymagają uzupełnienia Sprzedawca, przed rozpoznaniem reklamacji, zwróci  się do Klienta o uzupełnienie reklamacji we wskazanym zakresie.  Niezbędnym jest załączenie do reklamacji paragonu lub faktury.   

6. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 28 dni od daty jej otrzymania  przez Sprzedawcę w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację jest  wysyłana pocztą elektroniczną na adres podany przez Kupującego lub drogą  telefoniczną.    

7. Klient jest zobowiązany na swój koszt odesłać Sprzedającemu  reklamowany Towar na adres: MAGAZYN KONSIMO, ul.Czarnieckiego 56, 62-040  Puszczykowo z dopiskiem REKLAMACJA.   

8. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane  pomyłkami popełnionymi przez Kupującego przy składaniu zamówienia, a  także za nieuzasadnioną odmowę odbioru towaru. W takiej sytuacji koszty  związane z ponowną wysyłką towaru ponosi Kupujący.    

WAŻNE! Każda paczka jest starannie zapakowana i zabezpieczona, jednak prosimy  aby jej stan sprawdzić podczas odbioru w obecności osoby, która  dostarczyła przesyłkę. Jakiekolwiek wątpliwości związane z widoczną  ingerencją w paczkę bądź ślady jej uszkodzenia należy niezwłocznie  zgłosić dostawcy i spisać protokół zgłoszenia/szkody. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

30 dni

Adres do zwrotu

Magazyn KONSIMO
Czarnieckiego 56
62-040 Puszczykowo

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Sprzedawca umożliwia Konsumentom odstąpienie od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia: a) objęcia przez Konsumenta rzeczy w posiadanie – w przypadku sprzedaży jednego towaru; b) objęcia przez Konsumenta w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części – w przypadku zakupu wielu towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach; c) daty objęcia przez Konsumenta pierwszej z rzeczy – w przypadku umowy polegającej na regularnym dostarczaniu rzeczy przez czas oznaczony; d) dnia zawarcia umowy – dla pozostałych umów. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Konsimo o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Informacja uzupełniająca: 1. W meblach twardych (biurka, komody, kontenerki, łóżka, meblościanki, nadstawki, półki, regały, stoliki, stoły, szafki, szafy, witryny) znajdują się trwałe połączenia, które po skręceniu i następnie rozkręceniu, uniemożliwiają powrót do pierwotnej wersji produktu. 2. Meble mają dużą wagę i rozmiar. Są to duże gabaryty, które ze względu na swój rozmiar, nie są zwykłą paczką. Meble nie są także bagażem podręcznym. Mogą mieć rozmiar 250x150x100 cm i ważyć od 50-150 kg! Dlatego nie można porównywać paczki z meblami do standardowej paczki z zamówioną drobnicą. 3. Zgodnie z art. 34 ust. 4 ustawy o prawach konsumenta, konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakter, cech i funkcjonowania rzeczy. Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Konsimo może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanej od Kupującego do chwili otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez Kupującego dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Prosimy o dostarczenie nam dowodu odesłania rzeczy poprzez przesłanie wskazanego dowodu na adres: reklamacja@konsimo.pl. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów, tj. odesłać Towar na swój koszt na adres: MAGAZYN KONSIMO, ul. Czarnieckiego 56, 62-040 Puszczykowo. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 700 złotych (słownie: siedemset złotych). Jeżeli zażądali Państwo rozpoczęcia świadczenia Usług w zakresie wniesienia bądź montażu mebli przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, zapłacą nam Państwo kwotę proporcjonalną do zakresu świadczonych Usług spełnionych do chwili, w której poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. W przypadku realizacji prawa odstąpienia od umowy odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku zwrotu Towaru uszkodzonego lub noszącego ślady zużycia przekraczającego granice zwykłego zarządu Konsimo może obciążyć Klienta odszkodowaniem obejmującym koszt uszkodzenia lub zużycia Towaru, przy czym kwota tego odszkodowania może zostać potrącona z kwotą ceny sprzedaży podlegającej zwrotowi na rzecz Klienta. Prawo odstąpienia od umowy zawartej przez Konsumenta jest wyłączone w przypadku umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
KONSIMO
98,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

2242

 

27

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 538 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 21:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Dane do przelewu ING Bank Śląski: 05 1050 1520 1000 0024 1724 8594 IDEA DYSKONTU KONSIMO. Uważamy, że każdy ma prawo do mieszkania i przebywania w estetycznym i stylowym wnętrzu. Uważamy również, ze kierując się pasją tworzenia, dzięki wytrwałości i pracowitości zespołowej oraz przy odrobinie szczęścia jesteśmy w stanie to osiągnąć. Tak narodził się koncept konsimo. Koncept konsimo. powstał dzięki idei oferowania ludziom wysokiej jakości produktów w dobrej cenie i dostępnych od ręki. Chcemy, by nasze meble, meble tapicerowane oraz akcesoria wyposażenia wnętrz były dostępne dla wszystkich. Dlatego staramy się mieć konkurencyjne ceny. Funkcjonalność, wysoka jakość i połączenie klasyki z nowoczesnym designem sprawia, że w salonie meblowym konsimo. każdy znajdzie coś dla siebie. Chcemy, by wystrój Waszego mieszkania i domu odzwierciedlał ich jedyny i niepowtarzalny styl. Pomysł zrodził się z chęci stworzenia konceptu, który proponuje produkty własne i wzornictwo w wielu stylach.

Pozostałe informacje

www.konsimo.pl www.facebook.com/konsimopl/ Dane do przelewu: Konsimo Sp. z o.o. Sp.k. ul. Marcelińska 90 60-324 Poznań Numer konta: 05 1050 1520 1000 0024 1724 8594
Wyświetlenia:12885
Numer oferty:6779109503
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry