Soczewki kontaktowe miesięczne HORIEN 1 szt. (6482203333)

zakończona
4,30 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 8,90 zł
 • List polecony priorytetowy 10,90 zł
 • Pocztex Kurier48 15,50 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • krzywizna (BC) (mm): 8.60 [mm]
 • średnica (DIA): 14.20
 • tryb noszenia: soczewki miesięczne
 • rodzaj : soczewki sferyczne
 • uwodnienie (%): 55.00
 • producent: Horien
 • liczba sztuk w opakowaniu: 1 [szt]

E-mail Wyślij wiadomość
Tel.kom. 664-423-081

Moje komentarze
Inne aukcje
Dodaj do ulubionych
Strona "O mnie"

Numer 29 1950 0001 2006 7848 0363 0001
Bank Idea Bank

-jeśli twój adres dostawy jest inny niż w systemie Allegro, proszę mnie o tym poinformować
-prowadzimy sprzedaż wyłącznie wysyłkową
-obecnie nie ma opcji odbioru osobistego
-wystawiamy fakturę VAT
-zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku
-towar wysyłamy po zaksięgowaniu płatności na koncie
-przy wpłacie prosimy podać nick Allegro
-w przypadku braku zamówionej mocy wysylka może się opóżnić o 1-3 dni robocze


Witamy na naszej aukcji
SOCZEWKI KONTAKTOWE

CENA 4,30 zł

HORIEN DISPOSABLE
HORIEN
miesięczne 1 szt. - do noszenia w trybie dziennym
Soczewka kontaktowa Horien Disposable jest soczewką asferyczną miesięcznej wymiany do dziennego noszenia.
Hydrożel o wysokim stopniu uwodnienia oraz cienka geometria soczewki zapewniają prawidłowe funkcjonowanie rogówki.
Polimer ocufilcon D, z którego wykonana jest soczewka, pozwala na dużą przepuszczalność tlenu i wody, jednocześnie lepiej nawilża oko i nie powoduje nadmiernego przylegania (przylepiania) soczewki do oka.
Soczewka Horien jest także bardziej odporna na przyleganie do niej osadów.
Cechy soczewki gwarantują bezpieczeństwo, zdrowy wygląd oczu, wygodę, doskonałą widoczność przez cały dzień i komfort noszenia. Technologia odlewu soczewek Horien w formie (Spun-Cast) zapewnia perfekcyjne dopasowanie soczewki do oka.
Odpowiednia ruchomość soczewki umożliwia właściwą wymianę płynu łzowego.
Soczewka jest bardzo cienka - przez to komfortowa, a jednocześnie wytrzymała.
Jest wyjątkowo odporna na osady białkowe i zanieczyszczenia.

Parametry
Producent: HORIEN
Krzywizny: 8,6
Średnica: 14,20 mm
Materiał: ocufilcon D
Uwodnienie: 55,00 %
Dostepne moce: od -0,50 do -6,00 co 0,25
od -6,00 do -9,00 co 0,50
data ważności: 2020-2021

UWAGA !
Przy składaniu zamówienia proszę o podanie mocy soczewek.
Aukcja dotyczy - 1 szt.horien disposable 8,6
Przy zakupie soczewek wraz z płynem za wysyłkę płacisz
tylko raz !!!
OFEROWANE PRODUKTY SĄ NOWE I
ORYGINALNE!!!
(Polska dystrybucja)
Proszę pytać o dostępność mocy!
UWAGA ! Soczewki mogą być wysyłane bez opakowania zbiorczego!
Wysyłka w 24 h
Przed zakupem proszę o zapoznanie sie z REGULAMINEM
na stronie INFORMACJE OD SPRZEDAJĄCEGO

Kupujący potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru soczewek kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek zalecone zostały przez specjalistę. Nie ponosimy odpowiedzialności za zły dobór soczewek oraz za używanie ich niezgodnie z instrukcją i zaleceniami specjalisty.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 9
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 10,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 9
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 8,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 9
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Pocztex Kurier48 15,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 9
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 24,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 9
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

JoyLens Przy Agorze 26a/37 01-930 warszawa NIP: 118-143-05-77

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
JoyLens
Przy Agorze 26a/37
01-930 Warszawa
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy na email lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres : JoyLens ul.Przy agorze 26a/37 01-930 Warszawa

pozostałe informacje

CZAS REALIZACJI i WYSYŁKI Czas realizacji rozumiany jest od momentu zaksięgowania wpłaty na konto do momentu wysyłki towarów. Czas realizacji usługi dostarczenia towarów przez Pocztę Polską, IN POST bądź Kuriera nie jest zależny od Sprzedającego i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z wykonywania usług przez ww. podmioty. Kupujący decyduje o formie wysyłki i zleca we własnym imieniu Sprzedającemu nadanie poprzez wybranego usługodawcę zamówionych towarów. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za zagubienie przesyłki przez firmę zajmującą się dostarczeniem do Kupującego. Wysyłki są realizowane od poniedziałku do piątku. Czas realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych od zaksięgowania kwoty na koncie Sprzedającego. Najczęściej jest to okres od 2-3 dni roboczych. Czas realizacji wysyłki przez : - Poczta Polska: polecony priorytetowy do 4 dni roboczych - Kurier czas dostawy 24-48h -in pOST : LIST EKONOMICZNY DO 5 DNISprzedający nie ponosi odpowiedzialności za jakość usług świadczonych przez Pocztę Polską, IN POST. Wybierając usługi Poczty Polskiej I IN POST świadomie decydujesz się na ewentualne opóźnienia w dostarczeniu przesyłki oraz wszelkie uchybienia w świadczeniu usług przez Pocztę Polską I IN POST i procedurę reklamacyjną 30-60dni. Jeśli nie otrzymasz przesyłki w ciągu 4-6 dni od nadania, prosimy o udanie się na Pocztę LUB in post i zgłoszenie do okienka listowego z zapytaniem o przesyłkę (Wszystkie nasze przesyłki to bezpieczna koperta lub kartonik). Zdarza się, że listonosze nie zostawiają awizo. Sprzedający zobowiązuje się do wszczęcia procedury reklamacyjnej w terminie określonym przez Pocztę Polską, IN POST lub firmę Kurierską. Procedura ta może być zainicjowana najwcześniej po 14 dniach. Od dnia złożenia reklamacji Poczta ma 30-60 dni na odpowiedź w sprawie reklamacji. Wszelkie koszty powstałe w wyniku błędów Kupującego bądź Poczty Polskiej nie obciążają Sprzedającego. Jeśli wina zaistnieje po stronie Sprzedającego, zobowiązujemy się do poniesienia wszelkich kosztów. Jeśli nie zgadzasz się na wysyłkę Pocztą Polską lub IN POST i nie chcesz ponosić konsekwencji, skorzystaj z usług KURIERA - czas dostawy 24-48h.