Śnieżny wędrowiec Herrmann Elisabeth (6541641067)

zakończona
16,90 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
 • List polecony priorytetowy 8,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowe
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2016
 • kondycja: bez śladów używania

Wystawiam towar nowy, pełnowartościowy i zafoliowany.

Śnieżny wędrowiec Herrmann Elisabeth

O książce:

Ktoś porywa małego chłopca. Prowadzone w tej sprawie śledztwo utknęło w martwym punkcie. Cztery lata później w lesie znaleziono ludzki szkielet. Posterunkowa Sanela Beara ma przekazać ojcu chłopca straszną wiadomość. Jednak spotkanie z przystojnym Darko Tudorem, który pracuje w leśnej stacji badawczej zajmującej się życiem wilków, rodzi w niej wątpliwości. Czy to rzeczywiście było porwanie? A może doszło do niego przez pomyłkę? Niestety, wszystkie osoby związane z tą sprawą milczą. Beara dochodzi do wniosku, że tylko w jeden sposób może dojść do prawdy: pod przybraną postacią zatrudnia się w willi zamożnej rodziny Reinartzów, w której matka porwanego chłopca pracowała wcześniej jako pomoc domowa. Beara zostaje wciągnięta w gmatwaninę nienawiści, pożądania i pogardy, co doprowadza ją do granic wytrzymałości…

Serdecznie dziękuję za zakupy i polecam się Państwa pamięci przy następnych aukcjach.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 63 1140 2004 0000 3602 4846 2980
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 8,00 zł
kolejna sztuka: 2,50 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List polecony ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 1,90 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 5 dni
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Zapraszam do udziału w moich akcjach. Wystawiam towar nowy i pełnowartościowy. Nie wysyłam towaru za pobraniem. Nie ma możliwości odbioru osobistego. Do wylicytowanej kwoty proszę doliczyć koszty przesyłki wg cennika dostawy dołączonego do aukcji: Sposób dostawy Pierwsza sztuka Kolejna sztuka List polecony ekonomiczny 7,50 zł 2,5 zł List polecony priorytetowy 9 zł 3 zł Polecam płatność PAYU, ale można także zrobić przelew bezpośrednio na konto: mBank 63 1140 2004 0000 3602 4846 2980. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, towar zostanie wysłany pod wskazany adres listem poleconym ekonomicznym lub priorytetowym (w zależności od wybranej opcji) w ciągu 2 dni roboczych. W razie pytań proszę śmiało pisać :)

pozostałe informacje

PŁYTY CD i DVD są oryginalnie zafoliowane. Aby mieć pewność, że płyty podczas transportu nie spadną z "widełek" i nie porysują się lub nie połamią, mogę na Państwa życzenie, zabezpieczyć je w środku - w tym celu musimy je rozfoliować. Jeśli życzycie sobie Państwo takiego zabezpieczenia, proszę o kontakt mailowy bezpośrednio po zakupie. W przypadku braku zabezpieczenia w środku wszelkie reklamacje dotyczące stanu płyty w oryginalnie zafoliowanym opakowaniu nie będą uwzględniane. Płyty pakuję w koperty bąbelkowe lub karton, dbając o to, aby dotarły do Państwa w stanie idealnym, jednak nie mam wpływu na to, czy pracownicy poczty i kurierzy będą obchodzić się z nimi z należytą starannością. Dlatego drodzy klienci, kupując przez internet, rozpakowujcie przesyłkę podczas dostawy i sprawdzajcie czy opakowanie jest całe (a w przypadku zabezpieczenia płyty w środku także i płytę) Jeśli nie, spiszcie razem z kurierem/na poczcie protokół szkód, który może być jedyną podstawą reklamacji. Natomiast chcąc mieć pewność że płyta nie zostanie przygnieciona zbyt ciężkimi przesyłkami, czego jej okładka może nie wytrzymać, kupujcie w sklepach stacjonarnych. Plastikowe opakowania płyt i filmów są szczególnie narażone na pęknięcia, dlatego pomimo starannego opakowania, nie mogę zagwarantować, że ramka nie pęknie podczas transportu. Jeśli kupujesz płytę w takim opakowaniu, robisz to na własne ryzyko - nie przyjmuję reklamacji związanych z pęknięciem plastikowych ramek płyt, choć oczywiście możesz zareklamować taką przesyłkę na poczcie. Sugeruję jednak inne, mniej kłopotliwe rozwiązanie - wystarczy przełożyć płytę do nowego pudełka.