SMASH (SEASON 1) SERIAL TV MUSICAL (4 DVD) (6481911802)

10 dni do końca
cena kup teraz
84,00 zł
 • stan: nowy
 • opakowanie: w folii

Wydanie oryginalne w idealnym stanie, nieużywane, zazwyczaj zafoliowane

BEZPŁATNA WYSYŁKA !!!

UWAGA !!! Filmy nie posiadają polskich wersji językowych !!!

Tytuł oryginalny: SMASH (COMPLETE SEASON 1) (4 DVD) (2012)


Actors: Anjelica Huston, Debra Messing, Jack Davenport, Katharine McPhee, Raza Jaffrey, Megan Hilty, Maddie Corman, Hale Appleman, Christian Borle, Annaleigh Ashford, Condola Rashad, Brian d'Arcy James, Eisa Davis & Steven Weisz
Director: Michael Mayer

Format: PAL
Language: English
Subtitles: Danish, Finnish, Norwegian, Swedish
Dubbed: None
Subtitles For The Hearing Impaired: None
Audio Description: None
Region: Region 2 (This DVD may not be viewable outside Europe. Read more about DVD formats.)
Aspect Ratio: 16:9 - 1.78:1
Number of discs: 4
Classification: 12
Studio: Universal Pictures
DVD Release Date: 29 Oct 2012
Run Time: 670 minutes

Special Features:

 • Deleted and Extended Scenes
 • Touch Me Music Video
 • Behind The scenes Featurettes

  Product Description
  Brought by executive producer Steven Spielberg, Smash revolves around the creation of a new Broadway musical based on the life of Marilyn Monroe. As the production takes shape, everyone involved in it must balance his or her often chaotic personal life with the all-consuming demands of a life in the theatre.

 • wysyłka gratis
  metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
  płatność z góry
  maksymalnie w paczce
  Paczka pocztowa priorytetowa
  kolejna sztuka:
  maksymalnie w paczce: 1
  dodatkowe informacje
  Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

  dane sprzedawcy

  pozostałe informacje

  Serdecznie witam na moich aukcjach w Allegro !Jestem rzetelnym i sprawdzonym sprzedawcą, oferującym pełną gwarancję dostawy na wszystkie zakupione na moich aukcjach przedmioty. Satysfakcja klienta to dla mnie PRIORYTET !!! Uwaga !!! Nie wysyłam niczego za pobraniem !!! Nie przyjmuję pocztowych przekazów pieniężnych na adres domowy !!! Podane warunki oraz sposób realizacji wysyłek nie podlegają negocjacjom ! Jeśli adres wysyłki ma być inny niż ten z Allegro, uprzejmie proszę o jego podanie mailem lub Formularzu Opcji Dostawy (koniecznie przed dokonaniem wpłaty !!!) oraz umożliwienie mi jego weryfikacji i potwierdzenia. Wylicytowane przedmioty wysyłam, jeśli to możliwe, na drugi dzień po potwierdzeniu otrzymania zapłaty i po otrzymaniu adresu wysyłkowego, o ile jest inny niż w danych z Allegro.Termin wysyłki to maksymalnie 2 dni robocze. Przedmioty przeze mnie sprzedawane są bardzo solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniami w czasie transportu, pakowane w bezpieczne i wzmocnione opakowania, co minimalizuje możliwe uszkodzenie przesyłki przez pocztę. Jeśli poszukujecie Państwo jakiegokolwiek tytułu na DVD/BLU RAY/CD niedostępnego w Polsce uprzejmie prosimy o kontakt. Rozejrzymy się w swoich źródłach, przedstawimy ewentualną cenę i wystawimy odpowiednią aukcję na Allegro. Serdecznie zapraszam na swoje aukcje.