SMACK DOWN VS RAW PS2 PLAYSTATION 2 _MW_ (6484061755)

zakończona
15,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony priorytetowy 6,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
 • lokalizacja: Szerzyny
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: używany
 • wersja językowa gry: angielska
 • KAŻDY SPRZEDAWANY TOWAR OBJĘTY JEST
 • GWARANCJĄ ROZRUCHOWĄ!!
Przedmioty wysyłamy do 48h od momentu otrzymania wpłaty
Paczki wysyłamy
 • List polecony priorytetowy - 6zł.
 • Paczka priorytetowa - 16zł.

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Numer konta
74 8627 0001 2002 3016 4628 0001

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST

ORYGINALNA GRA NA KONSOLĘ SONY PS2

STAN PŁYTY JEST IDEALNY

GRA OBJĘTA JEST GWARANCJĄ ROZRUCHOWĄ

KLIKNIJ NA "WSZYSTKIE PRZEDMIOTY SPRZEDAJĄCEGO"

LUB

"INNE AUKCJE"

MAM TAM WYSTAWIONYCH WIELE INTERESUJĄCYCH GIER W IDEALNYM STANIE

ZARÓWNO DLA DZIECI, MŁODZIEŻY JAK I DOROSŁYCH.

WSZYSTKIE MOJE GRY NIE POSIADAJĄ ANI JEDNEJ RYSKI, CO JEST BARDZO WAŻNE, PONIEWAŻ KONSOLA NIE ZACINA SIĘ PODCZAS GRANIA I LASER NIE ULEGA USZKODZENIU.

SPÓJRZ NA MOJE KOMENTARZE

W CIĄGU ZALEDWIE KILKU MIESIĘCY ZAUFAŁY MI JUŻ SETKI OSÓB

NA PŁYTACH SPRZEDAWANYCH W NASZEJ FIRMIE NIE MA NAKLEJEK REKLAMOWYCH JAK TO ZDARZA SIĘ U KONKURENCJI. WEDŁUG MNIE JEST TO KARYGODNY SPOSÓB NA REKLAMĘ. TAKIE NAKLEJKI MOGĄ POWODOWAĆ NIERÓWNĄ PRACĘ PŁYTY A PRZY PRÓBIE ODERWANIA TRWALE USZKADZAJĄ PŁYTĘ. TAKĄ GRĘ Z REKLAMĄ BĘDZIE CI W PRZYSZŁOŚCI TRUDNIEJ ODSPRZEDAĆ A JEŚLI GRA JEST DO KOLEKCJI TO OKROPNIE TO WYGLĄDA. DLATEGO FIRMA MOST WANTED NIE NAKLEJA REKLAM NA PŁYTACH. WSZYSTKIE MOJE GRY NIE POSIADAJĄ RYS PONIEWAŻ KAŻDA RYSA Z CZASEM USZKADZA LASER W KONSOLI A WYMIANA LASERA JEST NIESTETY KOSZTOWNA. GRY WYSYŁAM W BEZPIECZNEJ KOPERCIE BĄBELKOWEJ LUB PACZKĄ PRIORYTETOWĄ. OPAKOWANIE, OKŁADKA I INSTRUKCJA MOŻE NOSIĆ NIEWIELKIE ŚLADY UŻYTKOWANIA. JEŻELI ZALEŻY CI BARDZO NA INSTRUKCJI, TO PROSZĘ ZAPYTAJ WCZEŚNIEJ PONIEWAŻ BARDZO RZADKO ALE JEDNAK ZDARZA SIĘ, ŻE GRA NIE MA INSTRUKCJI.
MD
NAD
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. 74 8627 0001 2002 3016 4628 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 6,00 zł
kolejna sztuka: 3,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Czas na zwrot wynosi 14 dni od momentu otrzymania towaru. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący. W przypadku jeśli towar zostanie zwrócony w stanie gorszym niż zakupiony lub uszkodzony koszty zwrotu za towar zostaną pomniejszone o zaistniałe wady.

reklamacje

Gry podlegają gwarancji rozruchowej. W przypadku, gdy gra nie działa zostanie ona wymieniona na taki sam egzemplarz lub zwrócone zostaną pieniądze za grę. WARUNKI GWARANCJI NA KONSOLĘ 1.) Nabywcą konsoli jest Pan(i) ................................................... 2.) Gwarancja udzialana jest na okres ...... miesięcy od daty wystawienia dokumentu 3.) W przypadku wystąpienia usterki firma Most Wanted zobowiązana jest do jej bezpłatnego usunięcia w ciągu 21 dni od dostarczenia konsoli 4.) Konsola posiada naklejkę (plombę) gwarancyjną, której zerwanie lub uszkodzenie unieważnia gwarancję. 5.) Gwarancji nie podlegają uszkodzenia powstałe w wyniku: - niewłaściwej eksploatacji - niewłaściwego przechowywania - uszkodzeń powstałych z winy użytkownika - niewłaściwej konserwacji - uszkodzeń z przyczyn zewnętrznych: zalania, zanieczyszczenia, uszkodzenia mechanicznego. - uszkodzeń z przyczyn atmosferycznych, spadków napięcia, wyładowań powodujących uszkodzenie zasilacza lub płyty głównej. 6.) Gwarancji nie podlegają akcesoria do konsoli w postaci padów, kart pamięci, kierownic, kabli, gier itp. 7.) Dostarczenie jak i odbiór konsoli odbywa się na koszt klienta 8.) Niniejsza gwarancja ważna jest tylko z dowodem zakupu w postaci paragonu. 9.) niniejsza gwarancja jest imienna i w przypadku odsprzedaży konsoli traci ona ważność. 10.) Prawa i obowiązki stron reguluje wyłącznie treść postanowień ujętych w niniejszej gwarancji.

pozostałe informacje

Wszystkie prawa i obowiązki uregulowane są postanowieniami regulaminu allegro. W przypadku nie otrzymania przelewu do 7 dni składam wniosek o zwrot prowizji i wystawiam towar ponownie, chyba, że kupujący wcześniej poinformuje mnie o niemożliwości dokonania przelewu w tym terminie.