SŁUPKI-PRODUCENT- a'la- klinkier BYDGOSZCZ (6542051353)

zakończona
170,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • uszkodzony: nie
UWAGA! SŁUPKI WZÓR CEGŁY KLINKIEROWEJ !!! od PRODUCENTA
Elementy ogrodzenia wykonane są z gotowych prefabrykatów betonowych o grubości ścianek około 1,5 cm wzmacnianych zbrojeniem, całość powlekana jest kilkakrotnie specjalnymi farbami odpornymi na promieniowanie ultrafioletowe zapewniając elementom odpowiednią kolorystykę i estetykę.Paleta kolorów zamieszczona jest na jednym ze zdjęć. Słupki można w łatwy sposób docinać na żądany wymiar i wycinać w nich otwory niezbędne do montażu np. domofonu, skrzynki na listy itp. Uwagi dotyczące montażu znajdują się w załączonej do wyrobu ulotce.
OGRODZENIE JEST ŁATWE W MONTAŻU
Elementy ogrodzenia montuje się na stopach fundamentowych jedynie pod słupkami, a murki opierają się na tych samych stopach ( nie wymagana jest ława pod murkiem ) i dlatego ogrodzenie jest TANIE w montażu skracając czas budowy do minimum.
PODSTAWOWE PARAMETRY OGRODZENIA
-wys. słupka 160 cm z daszkiem 165,5 cm
-szer. słupka 35x35 cm waga ok. 70 kg
-Inne elementy ogrodzenia to murki,daszki, okładziny,patrz na innych naszych aukcjach. Zapewniamy transport własnymi samochodami koszt dostawy ustalamy indywidualnie w zależności od odległości dostawy LUB odbiór indywidualny w punkcie po ustaleniu terminu odbioru.
Przy większej ilości elementów stosujemy upusty Pytania kierować na nr tel.502 777 683; lub 502 799 052 oraz pocztę elektroniczną na adresy gajgad@poczta.onet.pl , piotr321-48@tlen.pl ,lub a321piotr@interia.pl . Na zakupiony towar wystawiamy faktury VAT KUPUJ TYLKO U NAS! - GWARANTUJEMY SOLIDNĄ OBSŁUGĘ I TOWAR !

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT