SŁUPEK KLINKIER KLINKIEROPODOBNE OGRODZENIE MUREK (6483687375)

12 dni do końca
  • stan: nowy
  • uszkodzony: nie

SIEDZIBA

PALISADA POLSKA Sp. z o.o.

Gzin 3A, 86-070 Dąbrowa Chełmińska

Wskazówki dojazdu: KLIKNIJ

Telefon: +48 733 570 000

Telefon: +48 733 580 000

E-mail: kontakt@palisadapols­ka.pl

TRANSPORT Gwarantowany!

Jesteśmy w stanie dostarczyć zamówione ogrodzenie w dowolne miejsce w Polsce.

Koszt transportu:

Do 200 km od Bydgoszczy - 1,50 zł brutto / km (liczone w dwie strony)

Powyżej 200 km od Bydgoszczy - 1,30 zł brutto / km (liczone w dwie strony)

Minimalna kwota za transport to 140,00 zł (koszt dostawy to liczba kilometrów razy stawka za kilometr jednak nie mniej niż 140,00 zł). Stawki mogą ulec zmianie w zależności od wielkości zamówienia (waga transportowanych elementów).

Zamawiający jest zobowiązany do zapewnienia osób do rozładunku.

Wysyłka kurierska (opcja):

1 paleta (do 6 słupków i 6 daszków) - 250,00 zł brutto

- nie ma możliwości wysyłki kurierem murków imitacja klinkieru

Płatności:
IDEA BANK S.A.
Nr Konta: 97 1950 0001 2006 0473 7766 0002

Imitacja Klinkieru

innowacyjny system ogrodzeń

Elementy ogrodzenia wykonane są w technologii odlewu betonowego, trwałość elementu zapewnia zbrojenie, w postaci siatki oraz specjalny beton o bardzo wysokiej jakości. Grubość ścianek poszczególnych elementów wynosi zaledwie około 1,5cm co zapewnia stosunkowo niewielką wagę elementu przez co samodzielny montaż nie sprawia żadnego problemu.

Wszystkie prefabrykaty pokryte są kilkakrotnie specjalną farbą do betonu. Powierzchnie betonowe pokryte tą farbą charakteryzują się:

- Skuteczną ochronę betonu przed erozją

- Ograniczeniem wnikania do betonu jonów chlorkowych pochodzących z otaczającego środowiska (np. sól która posypuje się ulice).

- Farby akrylowo-silikonowe tworzą samooczyszczające się powłoki, które przez wiele lat zapewniają efekt świeżych i czystych elewacji

- Powłokę farby można zmywać – jest odporna na szorowanie na mokro

- Powłoka odporna jest na ścieranie, czynniki chemiczne jak olej mineralny, benzyna, smary, roztwór soli

- Powłoka odporna na warunki atmosferyczne: kwaśne deszcze, alkalia, spaliny, słońce – odporność sprawdzona w okresie 10-cio letnim - w warunkach naturalnej ekspozycji

Zaletą rozwiązania jest prosty i szybki montaż który eliminuje czasochłonny proces spoinowania i fugowania klinkieru. Dodatkowym atrybutem ogrodzenia z prefabrykatów jest możliwość docinania elementów na odpowiedni wymiar oraz wycinania różnego rodzaju otworów. Jest to szczególnie przydatne przy montażu na działkach o nieregularnym kształcie i różnych kątach, a także przy montażu takich elementów jak skrzynka na listy, domofon czy oświetlenie.

Różnice między imitacją, a prawdziwym klinkierem:

- 2-3 krotnie niższa cena ogrodzenia imitacja klinkieru oraz prosty montaż

- nie ma możliwości wystąpienia wykwitów w przeciwieństwie do klinkieru

- czas postawienia ogrodzenia (kilka razy krótszy od tradycyjnego klinkieru).

- bogata paleta kolorów imitacja klinkieru

SŁUPKI – są gotowym wyrobem, który wystarczy zalać zaprawą betonową na wcześniej przygotowanym fundamencie.

MURKI – również jak i słupki są od razu gotowe do montażu (nie trzeba ich zalewać zaprawą betonową i można je przyciąć do odpowiedniej długości).

PALETA KOLORÓW:

Dostępne na zamówienie wszystkie kolory z palety

(ich kombinacje cegła/fuga np. cegła kolor wiśnia 130 + fuga kolor antracyt).

Wybierając ten typ ogrodzenia:

- oszczędzasz czas oraz pieniądze

- możesz dowolnie kształtować parkan - pod dowolnym katem docinać elementy

- podnosisz estetykę ogrodzenia

Montaż ogrodzenia (słupki i murki imitacja klinkieru):

§ Wszelkie otwory do zamontowania osprzętu dodatkowego w słupku tj. domofonu, skrzynki pocztowej itp. Należy wycinać tarczami do betonu zachowując należytą ostrożność. Elementy wewnętrzne np. skrzynki na listy należy zamontować kiedy poziom betonu w słupku osiągnie okolice dolnej krawędzi otworu skrzynki. Elementy skrzynki należy zabezpieczyć folią aby beton nie wpłynął do wnętrza skrzynki. Okolice skrzynki zalewa się nieco rzadszą zaprawą. Przed zalewaniem słupka nad skrzynką konieczne jest usztywnienie skrzynki aby ciężar betonu jej nie zdeformował.

§ Wszystkie elementy instalacji elektrycznej należ wykonać przed zalaniem słupka zachowując przepisy dotyczące bezpieczeństwa w tym zakresie, szczególnie dotyczy to izolacji.

§ Pierwsza czynność to sprawdzenie nierówności terenu, wyznaczenie poziomu ogrodzenia oraz ewentualnych uskoków jeżeli spadek terenu jest znaczny. Ewentualne drobne nierówności należy wyrównać.

§ Po wyznaczeniu miejsc posadowienia słupków oraz poziomu ogrodzenia należy wykonać w gruncie otwory pod fundament betonowy słupka. Wymiary fundamentu to: szerokość 40cm, długość 70-75cm, głębokość: 70cm-100cm. Tak przygotowane otwory wypełniamy zaprawą betonową do żądanego poziomu, wstawiając przy tym w niezastygniętą zaprawę 3-4 pręty zbrojeniowe o średnicy min. 12mm i długości 70cm na głębokość około 40cm, pozostawiając pozostałe 30cm ponad fundamentem.

§ Aby połączyć w murki ze słupkami, należy wykonać otwory o wymiarach szer. 10cm, wys. 15cm u dołu słupka w miejscu gdzie będzie stykał się z murkiem. Taki otwór pozwoli na przepłynięcie betonu do pierwszej przegrody murka tworząc jednolitą bryłę ogrodzenia.

§ Na tak przygotowany fundament ustawiamy słupki oraz opieramy na nich murki dostawiając je do słupków. Należy zachować maximum staranności przy pionowaniu słupków. Zaleca się ustawiać słupki imitacja klinkieru na izolacji, która zminimalizuje penetrację wody w głąb prefabrykatu. W tym celu należy podłożyć pod krawędź słupka paski papy izolacyjnej o szerokości 5 cm.

§ Nie należy w pierwszej fazie wypełniać słupka betonem do pełnej wysokości, może to spowodować pęknięcie elementu. W pierwszym etapie należy wypełniać słupek rzadkim betonem do ¼ jego wysokości czyli ok. 40 cm. W czasie wypełniania pojawiają się wstrząsy, które mogą zmienić położenie słupka i poprawienie jego ustawienia z pełną zawartością byłoby niemożliwe. W słupek mieści się około 300 kg betonu. Po utwardzeniu pierwszej części można zalać do wysokości ok. 100 cm i po ponownym utwardzeniu wypełnia się pozostałą objętość słupka.

§ Nie należy zakładać daszka zamykającego górę słupka przed całkowitym utwardzeniem betonu i jego wyschnięciem (około 30 dni). Słupek od zewnątrz pokryty jest farbą wodoodporną, która uniemożliwia odparowanie wody z zaprawy na zewnątrz, co może spowodować uszkodzenie powłoki daszka przy temperaturach ujemnych. Daszek należy przytwierdzić do słupka przy pomocy uszczelniacza akrylowego.

§ Mocowania bram, furtek, przęseł można wykonać po wyschnięciu betonu wewnątrz słupków. Mocowania wykonuje się najczęściej przy pomocy kołków rozporowych lub prętów mocowanych przy użyciu tzw. kotwy chemicznej.

§ Szczelinę między słupkiem a murkiem, lub na łączeniu dwóch murków należy wypełnić uszczelniaczem akrylowym a następnie zamalować.

§ Powstałe w czasie montażu zadrapania, zabrudzenia na powierzchni zewnętrznej należy zamalować dostarczoną wraz z elementami farbą.

Montaż ogrodzenia (słupki stalowe i murki imitacja klinkieru):

§ Pierwsza czynność to sprawdzenie nierówności terenu, wyznaczenie poziomu ogrodzenia oraz ewentualnych uskoków jeżeli spadek terenu jest znaczny. Ewentualne drobne nierówności należy wyrównać.

§ Po wyznaczeniu miejsc posadowienia słupków stalowych oraz poziomu ogrodzenia należy wykonać w gruncie otwory pod fundament betonowy słupka. Wymiary fundamentu to: szerokość 40 x 40 cm, głębokość: 70 cm-100 cm. Tworzymy tzw. szklanki betonowe a więc w tak przygotowane otwory wsadzamy centralnie rurę PCV Fi 120-150 mm a następnie wypełniamy zaprawą betonową otwór na około rury PCV. Po częściowym zastygnięciu zaprawy betonowej (ok. 2H) wyciągamy z betonu rurę PCV.

§ Po zastygnięciu wcześniej przygotowanych fundamentów (1-2 dni) możemy rozpocząć właściwy montaż ogrodzenia. Murki docinamy na odpowiednią długość (jeżeli istnieje taka potrzeba), następnie wycinamy na każdym z końców odpowiednich rozmiarów zagłębienia na słupek. Aby dobrze spasować elementy ogrodzenia montujemy po kolei słupek, murek, słupek ... sukcesywnie wypełniając przestrzeń wokół słupka rzadką zaprawą betonową. Montaż samych słupków a następnie murków uniemożliwi dobre spasowanie elementów lub będzie istniała konieczność montażu murków poprzez wstawianie ich "od góry" nad słupkami. Dlatego też konieczne było wcześniejsze przygotowanie fundamentów z otworami na słupki.

§ Po osadzeniu wszystkich elementów ogrodzenia należy wypełnić powstałe szczeliny między murkami przy pomocy uszczelniacza akrylowego który po zastygnięciu powinno się zamalować farbą dostarczoną z elementami imitacja klinkieru.

Uwaga! Każdy klient który dokona u nas zakupu ogrodzenia imitacja klinkieru dostaje instrukcję montażu, oraz dożywotnią pomoc techniczną. W razie wątpliwości możecie Państwo zadzwonić lub wysłać maila z pytaniem dotyczącym montażu, czy konserwacji ogrodzenia.


GALERIA ZDJĘĆ:
Kolory od lewej:
1. Kolor cegły: brąz jasny / Kolor fugi: antracyt
2. Kolor cegły: czerwony 110 / Kolor fugi: antracyt
3. Kolor cegły: klinkier ciemny / Kolor fugi: antracyt
4. Kolor cegły: wiśnia ciemna / Kolor fugi: antracyt
5. Kolor cegły: żółty/ Kolor fugi: antracyt
6. Kolor cegły: klinkier ciemny / Kolor fugi: antracyt
7. Kolor cegły: czarny / Kolor fugi: antracyt
8. Kolor cegły: antracyt / Kolor fugi: popiel
9. Kolor cegły: ceglasty/ Kolor fugi: antracyt
Kolory od lewej:
1. Kolor cegły: antracyt / Kolor fugi: czarny
2. Kolor cegły: wiśnia ciemna / Kolor fugi: antracyt
3. Kolor cegły: żółty / Kolor fugi: antracyt
4. Kolor cegły: klinkier ciemny / Kolor fugi: antracyt
5. Kolor cegły: czarny / Kolor fugi: antracyt
6. Kolor cegły: antracyt / Kolor fugi: popielaty
7. Kolor cegły: ceglasty / Kolor fugi: popielaty

Kolor cegły: antracyt
Kolor fugi: popiel

Kolor cegły: brąz ciemny

Kolor fugi: antracyt

Kolor cegły: ceglasty

Kolor fugi: antracyt

Kolor cegły: antracyt

Kolor fugi: czarny

Kolor cegły: czarny

Kolor fugi: antracyt

Kolor cegły: wiśnia ciemna

Kolor fugi: antracyt

Kolor cegły: Klinkier ciemny

Kolor fugi: antracyt

Kolor cegły: Wiśnia 130

Kolor fugi: brąz ciemny

Kolor cegły: Wiśnia 130

Kolor fugi: antracyt

Kolor: Czerwony 110

Kolor cegły: Żółty

Kolor fugi: antracyt

Cena na aukcji dotyczy murka imitacja klinkieru o wymiarach dł./szer./wys. - 210/18/32 cm

Copyright © PALISADA POLSKA Sp. z o.o.

All rights reserved.


wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua