SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM URBANEARS PLATTAN GRAPE (6541926931)

zakończona
100,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 11,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 13,00 zł
  • lokalizacja: Wilkowice
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • marka: Inni producenci
Janiak Renata
Janren-rtv-agd
99-220 Wartkowice
Wilkowice 2
NIP : 828-102-50-87
REGON: 731604249

793581758
renatajaniak1@onet.p­l


Nr konta:
17124033181111001034­01
6113

Do każdego zakupu dołączam paragon fiskalny lub na życzenie wystawiam rachunek. Jestem legalnie działającą firmą. Wysyłki realizujemy codziennie w godzinach od 9 do 17.

Witam.

Oferuję :

słuchawki z mikrofonem

PLATTAN

GRAPE

URBANEARS

Plattan to klasyczne słuchawki nauszne które dzięki zastosowanym przetwornikom i swojemu kształtowi zapewniają wysokiej jakości dźwięk. Mimo rozmiaru klasycznych słuchawek nie tracą na swojej funkcjonalności, można je złożyć do rozmiaru pięści. Dodatkowo wyposażono je w gniazdo Zound, które umożliwia podłączenie słuchawek drugiej osoby i wspólne słuchanie muzyki. Wszystkie modele słuchawek Urbanears posiadają mikrofon i są kompatybilne z większością popularnych urządzeń i telefonów, takich producentów jak: Nokia, Blackberry, HTC,Samsung,iPhone.

Dane techniczne :

* Średnica głośników : 40mm

* Pasmo przenoszenia : 20Hz - 20kHz

* Impedancja : 60 Ohm

* Czułość : 115 dB

* Wtyk : Jack 3,5 mm

* Długość przewodu : 1,2m

* Mikrofon

* Gniazdo Zound

* Składane

Towar nowy. opakowanie oryginalne .Gwarancja 12 miesięcy.


Zgodnie z obowiązującym prawem ,w okresie 14 dni od daty dostarczenia zamówionego towaru klient ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny.
Do paczki należy dołączyć formularz zwrotu .

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 17 1240 3318 1111 0010 3401 6113
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Jesteśmy legalnie działającą firmą,która dba o klientów. Wszystkie transakcje przeprowadzane za pomocą Allegro.pl traktujemy bardzo poważnie,do klientów podchodzimy z dużym profesjonalizmem i szacunkiem. Tego samego oczekujemy od innych użytkowników serwisu aukcyjnego Allegro.pl, z którymi mamy przyjemność współpracować.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
JANREN-RTV-AGD
WILKOWICE 2
99-220 WARTKOWICE
Polska
 
6 ) Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: a ) W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. b ) Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail renatajaniak1@onet.pl:. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Wilkowice 2 99-220 Wartkowice c ) Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): d ) adres firmy - Janren-rtv-agd Wilkowice 2 99-220 Wartkowice Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] 6 a ) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. 7 ) Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: a) Art. 33. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 1)o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; c ) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; d) zawartej w drodze aukcji publicznej 8 ) Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy na adres email renatajaniak1@onet.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: a ) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, b ) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,numer aukcji z allegro c ) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, d) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Wszystkie transakcje przeprowadzane za pomocą Allegro.pl traktujemy bardzo poważnie,do klientów podchodzimy z dużym profesjonalizmem i szacunkiem. Tego samego oczekujemy od innych użytkowników serwisu aukcyjnego Allegro.pl, z którymi mamy przyjemność współpracować. Forma płatności: Preferujemy wpłatę na konto bankowe czyli tzw. płatność z góry. Wysyłamy przesyłki za pobraniem. Nie przyjmuję zwrotów wysłanych przesyłką za pobraniem. NIE WYSYŁAM TOWARU ZA GRANICĘ. Większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro możesz zwrócić. Poinformuj sprzedającego, o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin. Od daty oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien wypłacić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od otrzymania przez niego towaru