ŚLICZNA TKANINA PLUSZ BELGIJSKI ZASŁONY FOTELE (6910991741)

zakończona
15,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 11,00 zł
  • Przesyłka kurierska 14,50 zł
  • lokalizacja: Tuczno, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

SPRZEDAM

NOWĄ TKANINĘ

WYSOKIEJ JAKOŚCI ORYGINALNY PLUSZ BELGIJSKI

CENA ZA 0,5 METRA

TKANINA BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI

NA ELEGANCKIE MEBLE TAPICEROWANE

MIĘCIUTKA, TRWAŁA, MOCNA, GRUBA, ALE

MIĘCIUTKA W DOTYKU I CHWYCIE, Z DUŻYM RUNEM

JEST PIĘKNA I ELEGANCKA, BARDZO EFEKTOWNY WYGLĄD

NA MEBLU, ZWŁASZCZA NA PIKOWANYCH MEBLACH

TKANINA MATOWA, BEZ EFEKTU GNIECENIA PRZY ZDUSZENIU

W DŁONI, WRAŻENIE CIEPŁEGO, PRZYTULNEGO MEBLA

SZEROKOŚĆ 145 CM

KOLOR CIEPŁY, PASTELOWY, JASNA PASTELOWA OLIWKA-LMONKA

ZASTOSOWANIE:

NADAJE SIĘ POSZEWKI, ZASŁONY-KOTARY, OBICIA MEBLI,

I INNE WYROBY DEKORACYJNE


MATERIAŁ: - WISKOZA POLIESTER

CENA DOTYCZY ODCINKA 0,5 X 1,45M

CHCĄC KUPIĆ 3 METRY BIEŻĄCE NALEŻY KUPIĆ 6 SZTUK

POLECAM !!ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 69 1090 1346 0000 0001 1112 6333
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List polecony ekonomiczny 11,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

EG STUDIO
Wronczyńska 72
62-007 Tuczno
NIP: 779-105-80-10
REGON: 300705553
Płatności przelewem proszę wpłacać na konto BZWBK nr 69 1090 1346 0000 0001 1112 6333 EG STUDIOWronczyńska 72, 62-007 Tuczno

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
EG STUDIO
Wronczyńska 72
62-007 Tuczno
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Odstąpienie od umowy dotyczy tylko aukcji z zakupami całych kuponów lub całych belek, lub kompletów. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności za towar w terminie 14 dni od otrzymania zwrotu. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na kontaktowy adres e-mail. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru Wzór Oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawierać powinien dane Sprzedającego, dane Kupującego, nazwa kupionego towaru i nr oferty Allegro, nr konta i dane kupującego do zwrotu zapłaty, data zakupu, data zwrotu (data oświadczenia) Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:1) o dostawę towaru zakupionego w ramach licytacji. 2) o dostawę towaru zakupionego w ramach aukcji dedykowanej dla danego Kupującego, w której towar dostarczany jest wg wymiarów i specyfikacji podanej przez Kupującego 3) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą kupującego, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy. 4) o dostawę towaru dociętego wg ilości sztuk wybranych na aukcji, jeżeli sztuki cięte są z pełnym metrów Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem kontaktowym lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: EG STUDIO UL. WRONCZYŃSKA 72, 62-007 TUCZNO, tel.: 601-728868 Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, nr. telefonu kontaktowego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.