Skrzynia transportowa TRZY STRONY WYWROT ŁAD.3,5 T (6911086275)

zakończona
6 490,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: Inna
 • rok produkcji: 2016
 • moc [KM]: 100
 • motogodziny: 1
 • napęd: 4x4
 • skrzynia biegów: manualna
 • wyposażenie: trzypunktowy układ zawieszenia (TUZ)
 • uszkodzony: nie
 • kraj pochodzenia: Polska
 • informacje dodatkowe: bezwypadkowy, pierwszy właściciel, zarejestrowany w Polsce

Przedmiotem sprzedaży/aukcji jest skrzynia transportowa, Z WYWROTEM HYDRAULICZNYM TRZY STRONNYM, podwieszana do ciągnika na zaczepie trzy punktowym.

Skrzynia posiada wywrot hydrauliczny na trzy strony.

Burty skrzyni są z blachy grubości 2 mm i o wysokościach 500 mm.

Trzy burty: tylna i dwie boczne posiadają otwieranie dolne jak i tradycyjne. Szybko zdejmowane.

Narożne słupki są odkręcane dzięki temu po zdjęciu burt możemy uzyskać płaską powierzchnię.

Skrzynia posiada oświetlenie drogowe.

UWAGA!!!

SKRZYNI NIE REJESTRUJE SIĘ W WYDZIALE


Podłoga jest z blachy o grubości 3 mm.

Udźwig to 3500 kg (3,5 tony)

Wymiary skrzyni (bez ramy) zewnętrzne:

szerokość - 2000 mm (2 metry)

długość - 1600 mm (1,6 metra)

wysokość burt - 500 mm (0,5 metra)

Podana cena jest brutto - brak możliwości zakupu bez VAT-u

W zestawie przy zakupie otrzymują państwo przewód elektryczny łączący skrzynię z traktorem, przewód hydrauliczny na szybkozłącze oraz sworznie do podwieszenia.

W OPCJI MOŻNA DOMÓWIĆ NADSTAWKI Z SIATKI O WYSOKOŚCI 500 MM (50 CM) DOPŁATA 1230 ZŁ.(brutto)Przeznaczenie jest wszechstronne. Służy w rolnictwie, gospodarstwach domowych, firmach budowlanych lub firmach usług komunalnych.

Można przewozić wiele rzeczy od materiałów sypkich po drzewo itp.

GALERIA Z ZDJĘCIAMI NA DOLE AUKCJI

Zapraszamy też na film:

https://youtu.be/WtJ­SZXeH7E4

skopiuj link i wklej do przeglądarki


Jesteśmy producentem tego typu skrzyń transportowych.


Dostępne kolory to czerwony i zielony


--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­-------

Posiadamy też w produkcji skrzynie z wywrotem manualnym (inne aukcje).

ST 1400 x 1040 (1,4 m x 1,04 m)
ST 1700 x 1260 (1,7 m x 1,26 m)

Burty o wysokościach: 500 mm.

Trzy wzory burt do wyboru

Dostępne kolory to czerwony i zielony

--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­---------

Transport gratis na terenie kraju tylko w tym miesiącu - PROMOCJA.

Czas realizacji jest uzgadniany indywidualnie z każdym klientem - max 21 dni roboczych do dostawy w każde miejsce w kraju. Większość skrzyń posiadamy od ręki.

Więcej informacji udzielę telefonicznie pod nr 732-950-732 lub olmotkutno@olmotkutn­o.pl

Jesteśmy też producentem burt do przyczep rolniczych, samochodów dostawczych i ciężarowych oraz posiadamy bardzo szeroki wybór części potrzebnych do zabudowy typu spinacze, zamki, zawiasy, kule wywrotu, obrotnice itp - zobacz inne przedmioty sprzedającego.

Na innych aukcjach posiadamy w sprzedaży bardzo szeroki wybór zawiasów, uchwytów, zamków do burt, oświetlenia, hydrauliki siłowej itp itp.

JESTEŚMY PRODUCENTEM SKRZYŃ TRANSPORTOWYCH Z RĘCZNYM ORAZ HYDRAULICZNYM WYWROTEM W RÓŻNYCH ROZMIARACH – OBEJRZYJ NASZE POZOSTAŁE AUKCJE.

Adres do odbioru osobistego:

FHU Ol-Mot

ul.Warszawskie Przedmieście 38d

99-300 Kutno

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

F.H.U. Ol-Mot s.c.
Warszawskie Przedmieście 38d
99-300 Kutno
NIP: 775-197-15-12
REGON: 610387515
Zapraszamy też na stronę www.olmotkutno.pl

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
F.H.U. Ol-Mot s.c.
Warszawskie Przedmieście 38d
99-300 Kutno
 
Na mocy Ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta Dz.U.2014.827, kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania nabytej rzeczy. 1. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, poprzez przesłanie go na adres korespondencyjny sklepu lub pisząc na adres e-mail: olmotkutno@olmotkutno.pl 2. Konsument może skorzystać ze gotowego wzoru odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. 3. Konsument obowiązany jest odesłać towar na adres korespondencyjny sklepu niezwłocznie, tj nie później niż w terminie 14 dni od dnia złożenia stosownego oświadczenia. 4. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. 5. Konsument zobowiązany jest do dostarczenia towaru w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Konsument odpowiada za zmniejszenie wartości towaru wynikającego z korzystania w sposób inny niż to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 6. Sklep zwróci wszystkie otrzymane od kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (jednak nie większe niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez sklep) niezwłocznie tj. nie później niż 14 dni od dnia otrzymania stosownego oświadczenia. 7. Brak odstąpienia od umowy: Prawo do odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje nabywcom towarów lub usług, którzy są przedsiębiorcami.

reklamacje

Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni 3. W przypadku wystąpienia wady konsument może zwykle żądać wymiany rzeczy lub jej naprawy. Sklep może jednak odmówić spełnienia tych żądań w przypadku gdy: a) żądanie wymiany lub naprawy byłoby niemożliwe do zrealizowania dla sklepu – np. ze względu na zaprzestanie produkcji danego towaru lub brak możliwości naprawy. Wówczas konsument może skorzystać z dwóch innych opcji, tj. obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy. b) w porównaniu z drugim z możliwych żądań wymagałoby nadmiernych kosztów – np. żądanie wymiany całego towaru na nowy, jeśli uszkodzenie dotyczy jednego elementu o niskiej wartości lub ma charakter nieistotny (wada jest łatwo usuwalna). Wówczas konsument może zmienić swój wybór i żądać doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową w inny sposób, np. jeśli odmowa sklepu dotyczy wymiany produktu, konsument może następnie żądać naprawy. 4. Konsument może żądać odstąpienia od umowy tylko wtedy, gdy wada ma charakter istotny lub jest to druga lub kolejna reklamacja tego samego towaru. Jeżeli jest to pierwsze żądanie złożone w ramach reklamacji dotyczącej danego towaru, sprzedawca może odmówić i zaproponować konsumentowi niezwłoczną wymianę lub naprawę.5. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci, tj otrzymania reklamowanego produktu wraz z poprawnie wypełnionym formularzem reklamacyjnym. 6. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Termin 14 liczony jest wówczas od dnia uzupełnienia wymaganych informacji. 7. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 8. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.