Skrzynia biegów Renault Clio 1,5 DCI (7016179764)

zakończona
300,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj skrzyni: manualna
 • producent części: renault (oryginalne OEM)
 • produkt regenerowany: nie
 • typ samochodu: samochody osobowe

opis

 • Masz pytania ?
 • Chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Sob. od 8.00 do 18.00
telefon
726-375-111
e-mail
pwtruckserwis.wp.pl
godziny otwarcia
Pon - Pt 8 - 18 Sob.8-14
adres

P.W.TRUCK.SERWIS Paweł Wesołek ul.Słoneczna 13 Czerlejnko 62-025 Kostrzyn Wlkp

Przedmioty wysyłamy w 24 h
Paczki wysyłamy

Na życzenie kupującego wystawiamy fakturę .

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST SKRZYNIA BIEGÓW DO RENAULT CLIO 1,5 DCI

POSIADAM RÓWNIEŻ INNE CZĘŚCI DO TEGO MODELU AUTA ORAZ DO INNYCH MODELI I MAREK AUT

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY. TEL726-375-111© PanelReklamowyDostawa i płatność
od 50,00 zł

Lokalizacja: kostrzyn, Polska

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

  Ze względu na fakt, iż oferowane części są przedmiotami używanymi, na   sprzedawane przedmioty dajemy gwarancję rozruchową.  Każda część  mechaniczna i elektroniczna jest przed wysyłką oznaczana.Uszkodzenie lub  usunięcie oznaczenia lub plomby gwarancyjnej powoduje brak możliwości  reklamowania przedmiotu.   Zakupione przedmioty nie mogą być rozkręcane,  rozbierane, przerabiane. W przypadku chęci zwrotu  przedmiotu, prosimy  poinformować nas o tym  telefonicznie lub mailowo na  podane wyżej dane.  Przedmioty są przez nas  sprawdzone , jeśli są  uszkodzone staramy się  to opisywać lub  robić zdjęcie uszkodzeń. Kupując  u nas przedmioty  zagadzasz się z ich  stanem. Prosimy zapoznać się z  opisem oraz  zdjęciami dołączonymi do  aukcji. Do zwrotu koniecznie należy dołączyć dowód zakupu. W przeciwnym wypadku  rzeczy nie będą przyjmowane.  Nie przyjmujemy paczek pobraniowych   Po odebraniu towaru pieniądze zwracamy na rachunek bankowy w kwocie  odpowiadającej wyłącznie wartości przedmiotu w terminie do 14 dni.  Zwrot przedmiotu następuje  w dwie  strony na koszt  kupującego.Do paczki zwrotnej należy dołączyć dane i nr.konta do przelewu.


Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

P.W.TRUCK SERWIS Paweł Wesołek
ul.Słoneczna13 Czerlejnko
62-025 Kostrzyn
Dodatkowe informacje

 Ze względu na fakt, iż oferowane części są przedmiotami używanymi, na  sprzedawane przedmioty dajemy gwarancję rozruchową.  Każda część mechaniczna i elektroniczna jest przed wysyłką oznaczana.Uszkodzenie lub usunięcie oznaczenia lub plomby gwarancyjnej powoduje brak możliwości reklamowania przedmiotu.   Zakupione przedmioty nie mogą być rozkręcane, rozbierane, przerabiane. W przypadku chęci zwrotu  przedmiotu, prosimy poinformować nas o tym  telefonicznie lub mailowo na  podane wyżej dane. Przedmioty są przez nas  sprawdzone , jeśli są  uszkodzone staramy się to opisywać lub  robić zdjęcie uszkodzeń. Kupując  u nas przedmioty zagadzasz się z ich  stanem. Prosimy zapoznać się z  opisem oraz zdjęciami dołączonymi do  aukcji.  Do zwrotu koniecznie należy dołączyć dowód zakupu. W przeciwnym wypadku  rzeczy nie będą przyjmowane. Nie przyjmujemy paczek pobraniowych  Po odebraniu towaru pieniądze zwracamy na rachunek bankowy w kwocie  odpowiadającej wyłącznie wartości przedmiotu w terminie do 14 dni. Zwrot przedmiotu następuje  w dwie strony na koszt  kupującego.  Do paczki zwrotnej należy dołączyć dane i nr.konta do przelewu.  

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.W.Truck Serwis Paweł Wesołek
ul.Słoneczna13 Czerlejnko
62-025 Kostrzyn

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 •  NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ CZĘŚCI UŻYWANYCH DO RÓŻNYCH MAREK SAMOCHODÓW.  NA ZAKUPIONY U NAS TOWAR OTRZYMUJESZ GWARANCJE ROZRUCHOWĄ. KAŻDA CZĘŚĆ MECHANICZNA I ELEKTONICZNA JEST PRZED WYSYŁKĄ OZNACZANA,  USZKODZENIE LUB USUNIĘCIE OZNACZENIA LUB PLOMBY GWARANCYJNEJ POWODUJE  BRAK MOŻLIWOŚCI REKLAMOWANIA PRZEDMIOTU.   Zakupione przedmioty nie mogą być rozkręcane, rozbierane, przerabiane.  W przypadku chęci zwrotu przedmiotu, prosimy poinformować nas o tym  telefonicznie lub mailowo na podane wyżej dane. Przedmioty są przez nas  sprawdzone , jeśli są uszkodzone staramy się to opisywać lub  robić zdjęcie uszkodzeń. Kupując u nas przedmioty zagadzasz się z ich  stanem. Prosimy zapoznać się z opisem oraz zdjęciami dołączonymi do  aukcji.  Do zwrotu koniecznie należy dołączyć dowód zakupu. W przeciwnym wypadku rzeczy nie będą przyjmowane. Nie przyjmujemy paczek pobraniowych Po odebraniu towaru pieniądze zwracamy na rachunek bankowy w kwocie  odpowiadającej wyłącznie wartości przedmiotu w terminie do 14 dni. Zwrot przedmiotu następuje w dwie strony na koszt  kupującego.  Do paczki zwrotnej należy dołączyć dane i nr.konta do przelewu. 

O sprzedającym
pwtruckserwis
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

31

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

 • 726375111
poniedziałek - piątek
09:00 - 18:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: pwtruckserwis@wp.pl
telefon: 726375111
Numer oferty:7016179764
Zgłoś naruszenie zasad