SKODA OCTAVIA FELICIA 1.6 75KM SKF (6542471424)

zakończona
279,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 9,00 zł
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
 • lokalizacja: Biała Podlaska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • producent części: SKF
 • typ samochodu: samochody osobowe
 • marka samochodu: skoda

Auto Concret

Bardzo wytrzymały i najwyższej jakości OE oryginalny rozrząd kompletny SKF VKMA 0001110 z niezawodną oryginalna włoska pompą wody KWP do samochodu Skoda 1.6 pojemność silnika 1598cm3

pasuje do modeli

1.Skoda Octavia 1.6 75KM

2.Skoda Felicia 1.6 75KM

Tylko producenci takich firm jak SKF,Gates,Dayco,Cont­iTech,Ruville,Thermo­tec,KWP gwarantują długotrwałą i niezawodną pracę swoich części układu rozrządu nawet do 120000 km przebiegu pomiędzy wymianami.Kazde przedłuzenie terminu wymiany lub przebiegu wiąże się z niebezpieczęństwem zerwania paska rozrządu, uszkodzeniem napinaczy i pompy wody.
SKF gwarancją niezawodności

Wskład zestawu SKF VKMA wchodzi.

1.Pasek rozrządu SKF TB/ wzmocniony z powłoką teflonową/

2.Rolka napinająca SKF VKM

3.Pompa wody KWP010603

Części są nowe w oryginalnych opakowaniach z 24 miesięczną gwarancją

Prowadzimy pełną księgowość - wystawiamy faktury VAT

UWAGA!!!

Nie kupujcie tanich zamienników do rozrządu,to się nie opłaca. My oferujemy części 100% oryginalne i renomowanych producentów ,które gwarantują długotrwałą i bezawaryjną pracę twojego samochodu

Oferowany towar jest nowy,pewny i z gwarancją

Dla długotrwałej i bezawaryjnej pracy układu rozrządu zaleca się wymianę kompletnego zestawu z uwzględnieniem pompy wody.

Sprzedajemy zestawy sprawdzone i wysoko zaopiniowane przez szeroką gamę znawców motoryzacji i użytkowników pojazdów mechanicznych.

Podając numer nadwozia sprawdzimy czy pasuje do twojego samochodu

W razie pytan proszę o skorzystanie z opcji "zadaj pytanie Sprzedającemu lub tel. 604 485 608

Towar wysyłamy po ukazaniu się wpłaty na naszym koncie lub za pobraniem

Polecamy ten zestaw i zapraszamy do kupna

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. 72802500070017917130000010
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 65 1020 1260 0000 0302 0034 0810
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Auto Concret
Iglasta 14
21-500 Biała Podlaska
 
Uprawnienie do odstąpienia od Umowy Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży Towarów i/lub Usług dodatkowych zawartej na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 (słownie: czternastu) dni. Powyższe uprawnienie do odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów i/lub Usług finansowych może zostać zrealizowane przez Konsumenta poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od Umowy sprzedaży na adres: Sklep Auto Concrert ul.Iglasta 14 21-500 Biała Podlaska lub na adres email: autocncret@o2.pl. Wskazany. powyżej termin 14- dniowy liczony jest od dnia, w którym nastąpiło wydanie Konsumentowi Towaru, a w przypadku umowy o świadczenie Usług dodatkowych od momentu zawarcia umowy. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży został zawarty w ramach strony internetowej Sklepu. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży Towaru i/lub Usługi dodatkowej zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą, a Konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co Strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym (chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu). Zwrot wzajemnych świadczeń powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 (słownie: czternastu) dni. Towar powinien być zwrócony na adres: Sklep Internetowy Auto Concret ul.Iglasta 14 21-500 Biała Podlaska w stanie jak przy zakupie,nieuszkodzonym,czystym w całym oryginalnym opakowaniu.Koszt opakowania i odesłania Towaru ponosi Konsument. Jeżeli Konsument skorzystał z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży Towaru zawartej na odległość, to odstąpienie Konsumenta od umowy sprzedaży zawartej na odległość jest skuteczne także wobec umowy o Usługi finansowe. W przypadku, gdy Towar został wydany Konsumentowi przed upływem terminu do odstąpienia do umowy Kredytu, a Konsument skorzystał z tego prawa, Usługodawca zachowuje roszczenie o zapłatę przez Konsumenta ceny Towaru, chyba że Konsument niezwłocznie zwróci Towar, a Usługodawca go przyjmie; w takim przypadku umowa sprzedaży Produktu zawarta na odległość wygasa.Strony w umowie sprzedaży Produktu zawartej na odległość mogą postanowić, że wydanie Towaru lub rozpoczęcie świadczenia Usługi dodatkowej może nastąpić po upływie terminu odstąpienia od umowy Kredytu. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w następujących przypadkach: świadczenia usług rozpoczętych, za zgodą Konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa powyżej, po usunięciu przez Konsumenta ich oryginalnego opakowania,po wizualnych cechach montażu,brudnych i zniszczonych,uszkodzonych wizualnie

reklamacje

Części sprzedawane w naszym sklepie z wyjatkiem części elektronicznych i elektrycznych ,które maja gwarancję 12 miesiecy ,posiadaja gwarancję producenta na okres 24 miesięcy.Reklamacje zgłaszamy tylko i wyłacznie telefonicznie i na tej podstawie klientowi wysyłamy specjalny druk reklamacyjny.Wypełniony i podpisany druk reklamacyjny wraz z dowodem zakupu i reklamowaną częścią klient wysyła na adres sklepu.Czas rozpatrzenia reklamacji od 30-60 dni.Rozpatrzona reklamacje klient otrzyma na piśmie wraz ze zwrotem pieniążków ,nowej części lub w przypadku nie uznania reklamacji ze stara częścia.

pozostałe informacje

Pozostałe prawa i obowiązki. Każda ze Stron może rozwiązać umowę o świadczenie usług drogą elektroniczną w każdym czasie i bez podania przyczyn, z zastrzeżeniem zachowania praw nabytych przez drugą Stronę przed rozwiązaniem ww. umowy oraz postanowień poniżej. Klient, który dokonał Rejestracji rozwiązuje umowę o świadczenie usług drogą elektroniczną poprzez samodzielne usunięcie Konta, polegające na złożeniu dyspozycji jego usunięcia albo zgłoszenie żądania usunięcia Konta Usługodawcy, przy czym w przypadku zgłoszenia żądania usunięcia Konta Usługodawcy rozwiązanie umowy następuje po upływie okresu wypowiedzenia wynoszącego 5 (słownie: pięć) dni. Usługodawca, chcąc rozwiązać umowę o świadczenie usług drogą elektroniczną, poinformuje Klienta na adres e-mail podany przez Klienta podczas Rejestracji, w terminie 14 (słownie: czternastu) dni przed planowaną datą usunięcia Konta Klienta. Usługodawca ma prawo odstąpić od świadczenia Usługi w trybie natychmiastowym, w przypadku naruszenia przez Klienta postanowień niniejszego Regulaminu oraz w wyniku bezskutecznego wezwania Klienta do zaprzestania ww. naruszeń w terminie 1 (słownie: jednego) dnia roboczego. Zamieszczanie oraz udostępnianie Treści w ramach serwisu Sklepu Zamieszczając Treści oraz udostępniając je Klient dokonuje dobrowolnego rozpowszechniania Treści. Usługodawca nie jest dostawcą Treści, a jedynie podmiotem który zapewnia w tym celu odpowiednie zasoby teleinformatyczne. Klient oświadcza, że: jest uprawniony do korzystania z autorskich praw majątkowych, praw własności przemysłowej i/lub praw pokrewnych do - odpowiednio - utworów, przedmiotów praw własności przemysłowej (np. znaki towarowe) i/lub przedmiotów praw pokrewnych, które składają się na Treści, jest uprawniony do oznaczania ww. utworów tytułami oraz nazwiskami lub nazwami wykonawców, umieszczenie oraz udostępnienie w ramach serwisu Sklepu danych osobowych, wizerunku oraz informacji, dotyczących osób trzecich nastąpiło w sposób legalny dobrowolny oraz za zgodą osób, których one dotyczą, wyraża zgodę na dokonywanie opracowań utworów w rozumieniu Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wyraża zgodę na wgląd do Treści przez innych Klientów oraz Usługodawcę, jak również upoważnia Usługodawcę do ich wykorzystania zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu. Klient nie jest uprawniony do: zamieszczania w ramach serwisu Sklepu danych osobowych osób trzecich oraz rozpowszechniania wizerunku osób trzecich bez wymaganego prawem zezwolenia lub zgody osoby trzeciej, zamieszczania w ramach serwisu Treści o charakterze reklamowym i/lub promocyjnym. Klient ponosi wyłączną odpowiedzialność za charakter zamieszczonych przez siebie Treści. W szczególności nie mogą one naruszać dóbr osobistych i praw osób trzecich (w tym osób prawnych), a także postanowień niniejszego Regulaminu oraz przepisów obowiązującego prawa. W szczególności zabronione jest zamieszczanie w ramach serwisu Treści, które mogłyby: zostać zamieszczane w ramach serwisu w złej wierze, np. z zamiarem naruszenia dóbr osobistych osób trzecich, naruszać jakiekolwiek prawa osób trzecich, w tym prawa związane z ochroną praw autorskich i praw pokrewnych, ochroną praw własności przemysłowej, tajemnicą przedsiębiorstwa lub mające związek ze zobowiązaniami o zachowaniu poufności, posiadać charakter obraźliwy bądź stanowić groźbę skierowaną do innych osób, zawierałyby słownictwo naruszające dobre obyczaje (np. poprzez użycie wulgaryzmów lub określeń powszechnie uznawanych za obraźliwe), pozostawać w sprzeczności z interesem Usługodawcy (np. stanowić bezpośrednią lub pośrednią reklamę albo promocję podmiotu konkurencyjnego w stosunku do Usługodawcy lub dostarczanych przez ten podmiot usług i produktów), naruszać w inny sposób postanowienia Regulaminu, dobre obyczaje, przepisy obowiązującego prawa (np. Ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji), normy społeczne lub obyczajowe (np. zawierać treści propagujące przemoc, treści o charakterze pornograficznym, nawołujące do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, naruszające uczucia religijne). W razie powzięcia przez osobę trzecią informacji o fakcie zamieszczenia w serwisie Treści naruszających punkt 11.3. - 11.5. powyżej, powinna ona niezwłocznie zgłosić taki fakt, kontaktując się z Usługodawcą pod adresem email autoconcret@o2.pl lub Sklep Internetowy Auto Concret ul.Iglasta 14 21-500 Biała Podlaska Klient, poprzez zamieszczenie Treści, wyraża tym samym zgodę na wykorzystanie ich przez osoby trzecie, w zakresie ich dozwolonego użytku osobistego. Usługodawca zastrzega sobie prawo do modyfikowania tych Treści oraz ich usuwania, co do których, opierając się na doniesieniach osób trzecich lub odpowiednich organów stwierdzono, że mogą one stanowić naruszenie niniejszego Regulaminu, obowiązujących przepisów prawa lub uszczerbek dla dobrego imienia Usługodawcy. Niemniej jednak należy mieć na względzie, że Usługodawca nie prowadzi uprzedniej oraz bieżącej kontroli zamieszczanych Treści. Klient wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie przez Usługodawcę umieszczonych przez niego Treści, wyłącznie w zakresie, w jakim stanowią one element całości obrazu (tzw. screenshot) dostępnej dla ogółu osób korzystających ze Sklepu, do udostępniania lub publikacji, wyłącznie jako fragment całości obrazu strony serwisu Sklepu, w Internecie oraz w materiałach promocyjnych dotyczących serwisu Sklepu w Internecie, w prasie oraz w telewizji, a także ich rozpowszechniania za pomocą sieci telekomunikacyjnych, w celu informacji o działaniu serwisu Sklepu i promocji jego działalności, w sposób nienaruszający dóbr osobistych, w tym wizerunku właściciela Konta. Zamieszczane Treści nie wyrażają poglądów Usługodawcy oraz nie powinny być utożsamiane z jego działalnością. W przypadku gdy w wyniku zawarcia przez Klienta w ramach serwisu Sklepu danej Treści dojdzie do naruszenia praw osób trzecich lub przepisów obowiązującego prawa, w tym m.in. praw osób uprawnionych autorsko lub z tytułu praw pokrewnych i praw własności przemysłowej, przez Klienta lub Usługodawcę działającego w zaufaniu do oświadczeń Klienta złożonych poprzez akceptację niniejszego Regulaminu, Klient jest zobowiązany do pełnego pokrycia szkody poniesionej w związku z tym naruszeniem przez Usługodawcę. Spory Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Usługodawcą a Klientem, który jest Konsumentem zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Usługodawcą a Klientem, który nie jest Konsumentem zostaje poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Usługodawcy. Postanowienia końcowe.