SKŁADANA LUPA VV2649 MOŻLIWOŚĆ Z NADRUKIEM 50szt (7062195352)

zakończona
297,44 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
Zakupy od 2 000 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Leszno, Polska
  • czas wysyłki: do 10 dni

opis

Firma Handlowo Usługowa
lar-leszno
KOMENTARZE AUKCJE KONTAKT

lar-leszno@lar-lesz­no.eu
733-709-770
Naszym celem jest zwiększenie sprzedaży
w Twoim biznesie
PŁATNOŚĆ

Prosimy o dokonywanie płatności przez PayU w Allegro. W tytule wpłaty wystarczy podać swój NICK z Allegro i numer aukcji. Na wpłatę oczekujemy 7 dni, po tym czasie postępujemy zgodnie z regulaminem Allegro. Na towar zakupiony na naszych aukcjach wystawiamy fakturę Vat (na życzenie)

WYSYŁKA

Korzystamy z usług firmy kurierskiej GLS, Fedex oraz Poczty Polskiej. Paczki wysyłane są każdego dnia z wyjątkiem Niedzieli. Zakupiony towar wysyłamy zwykle następnego dnia po złożeniu zamówienia lub otrzymaniu przelewu lecz nie później niż do 10 dni roboczych licząc po dacie wpływu zapłaty lub zamówienia (chyba, że w opisie aukcji jest zaznaczone inaczej). Wyjątkiem jest wysyłka przedmiotów które wykonujemy na zamówienie.W tym przypadku to 7-14 dni. (chyba, że w opisie aukcji jest zaznaczone inaczej).
Umożliwiamy odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.Nie ponoszą Państwo kosztów przesyłki przy odbiorze osobistym.
Przy zakupie kilku przedmiotów na naszej aukcji za przesyłkę płacisz zgodnie z opisem zamieszczonym na aukcji. Zmianę adresu (jeśli adres do wysyłki jest inny niż podany w Allegro) prosimy przesłać niezwłocznie po dokonanym zakupie.
Wysyłka za granicę tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.
Osobom z przeważającą ilością negatywnych komentarzy nie sprzedajemy.

ZWROT TOWARU

Zgodnie z obowiązującym prawem możesz zwrócić towar (bez śladów używania, montowania) w ciągu 10 dni od daty jego otrzymania (przesyłka zwrotna na koszt kupującego na adres Lar-Leszno, ul. Oleńki Billewiczówny 6/4, 64-100 Leszno. (Zwrotowi podlega wyłącznie wartość towaru).
Nie przyjmujemy przesyłek zwrotnych wysłanych za pobraniem.
Zwrot pieniędzy za odesłany, nieużywany towar następuje w przeciągu 7 dni od jego otrzymania, przelewem na wskazane konto.

REKLAMACJE

Wszelkie reklamacje jakościowo - ilościowe dotyczące otrzymanego towaru przyjmowane są wyłącznie na podstawie protokołu sporządzonego w obecności kuriera! Otrzymując towar od przewoźnika masz obowiązek sprawdzić czy nie jest on uszkodzony, czy zawartość przesyłki jest zgodna ze złożonym zamówieniem, jeżeli są jakieś braki lub uszkodzenia spisujesz protokół reklamacyjny w obecności kuriera. Reklamacje są rozpatrywane w trybie i na zasadach określonych ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. (reklamowany towar kupujący przesyła na swój koszt a zwrotowi podlega wyłącznie wartość towaru w przypadku gdy reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie)

Składana lupa 8x 50 sztuk

Cena bez nadruku!!

Nadruk?? zadaj pytanie sprzedającemu lub sprawdź inne aukcje!!

Składana lupa 8x

1. Na tej aukcji sprzedajemy przedmioty bez nadruku

Na innych naszych aukcjach są produkty z

nadrukiem (znakowaniem)

Jeśli nie możesz znaleźć, pytaj telefonicznie lub mailowo!

2. Szczegóły:

Wymiary:

3 x 4,5 x 4,2 cm
Materiał: plastik
Strona w katalogu: 60

Nie wiesz jak zamówić?? A może termin realizacji jest zbyt długi?? Napisz do nas!!

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach:

09:00 - 16:00

Standardowy termin realizacji do 11 dni roboczych, czas realizacji uzależniony jest od

zatwierdzenia projektu, jeśli jest to produkt ze znakowaniem.

W wyjątkowych sytuacjach może się wydłużyć do 14 dni.

Sprawdź inne nasze aukcje !!

Serdecznie Państwa

Zapraszamy !!

Dostawa i płatność
od 18,00 zł

Lokalizacja: Leszno, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u lar-leszno za co najmniej 2000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
7
czas realizacji
11-12 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
6 miesięcy

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

6 miesięcy
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Lar-leszno
ul. Oleńki Billewiczówny 6/4
64-100 Leszno
Dodatkowe informacje

Reklamacje:


Wszelkie reklamacje jakościowo - ilościowe dotyczące otrzymanego towaru przyjmowane są wyłącznie na podstawie protokołu sporządzonego w obecności kuriera!


Otrzymując towar od przewoźnika masz obowiązek sprawdzić czy nie jest on uszkodzony, czy zawartość przesyłki jest zgodna ze złożonym zamówieniem, jeżeli są jakieś braki lub uszkodzenia spisujesz protokół reklamacyjny w obecności kuriera.


Reklamacje są rozpatrywane w trybie i na zasadach określonych ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. (reklamowany towar kupujący przesyła na swój koszt a zwrotowi podlega wyłącznie wartość towaru w przypadku gdy reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie)


Reklamacje  po dokonaniu akceptacji projektu nie będą uwzględniane. Projekty wykonywane przez:

Firma Handlowo Usługowa Lampasiak Iwona,  są jej własnością, są chronione prawami autorskimi i nie mogą być wykorzystywane do realizacji usług w innych drukarniach i agencjach reklamowych. 


Zwrotowi nie podlega towar który, został wyprodukowany na potrzeby klienta, np. nadruk na przedmiotach reklamowych lub inne przedmioty wyprodukowane na życzenie klienta, zaakceptowane drogą mailową lub telefoniczną. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Lar-leszno
ul. Oleńki Billewiczówny 6/4
64-100 Leszno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

1. Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Konsumenta. Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie to może zostać złożone przykładowo pisemnie na adres Sprzedawcy, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Sprzedawcy. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez Sprzedawcę na Stronie Internetowej Sklepu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

3. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.

4. Jeśli Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.

5. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy Towaru do Konsumenta. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

6. Jeżeli Konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

7. Konsument ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

8. W wypadku odstąpienia Klient będący Konsumentem ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.

9. Jeśli ze względu na swój charakter Towar nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą, Sprzedawca informuje Konsumenta o kosztach zwrotu rzeczy na Stronie Internetowej Sklepu.

10. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

11. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument chyba, że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

12.     Zwrotowi nie podlega towar który, został wyprodukowany na potrzeby klienta, np. nadruk na przedmiotach reklamowych lub inne przedmioty wyprodukowane na życzenie klienta, zaakceptowane drogą mailową lub telefoniczną. 

O sprzedającym
lar-leszno
99,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

109

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 733****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witajcie :)  

Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku.

Branżą reklamową pasjonujemy się od około 5 lat.  

Na początku zajmowaliśmy się reklamą zewnętrzną. 

Z upływem czasu zaczęliśmy rozwijać   się i wprowadziliśmy do oferty gadżety reklamowe. 

Po pewnym czasie całkowicie przekształciliśmy profil  działalności w dystrybucję oraz produkcję gadżetów.   

Regularnie inwestujemy w nowe technologie i rozwiązania, uczęszczamy na szkolenia z branży reklamowej.  

Na allegro posiadamy wiele sklepów z gadżetami reklamowymi - łącznie w naszej ofercie jest około 20 tysięcy różnych przedmiotów z możliwością nadruku.   

Codziennie staramy się, aby nasze ceny były najatrakcyjniejsze w Kraju.  Zapraszamy Państwa do zakupów. 

Pozostałe informacje

Kupując gadżety reklamowe z nadrukiem: 

Plik dostarczony w formacie wektorowym (cdr do wersji 14, eps, pdf) lub mapa bitowa jednokolorowa (1 bit, 1000 dpi)  

Czcionki zamienione na krzywe.  

Pamiętaj, że wydrukowane materiały nie zawsze będą wyglądały jak na monitorze Twojego komputera - wynika to z odmiennej kalibracji samego monitora jak i odmiennych przestrzeni barw obowiązujących w monitorach RGB oraz w druku CMYK, Pantone, systemy wewnętrzne.      

Podane poniżej parametry oraz specyfikacje dla nadruków są wskazówkami dla agencji reklamowych lub grafików opracowujących projekty.  

Jeśli nie dysponujecie Państwo wskazanymi poniżej danymi lub nie jesteście w stanie przygotować projektu, prosimy o wysłanie posiadanych materiałów.    

W cenie każdego produktu z nadrukiem wliczony jest projekt oraz maksymalnie 3 razy poprawka.    

Kolejne ewentualne prace nad projektem oraz zmiany w koncepcji układu graficznego będą podlegały dodatkowej opłacie. (opłata uzależniona od czasu poświęconego prze grafika: 60 min. pracy grafika = 100zł/netto)    

Prosimy  o dokładne sprawdzenie pliku.     

Prosimy o zweryfikowanie, czy model gadżetu pokrywa się z tym zamawianym, czy kolory gadżetu i nadruku są poprawne.   

Jeśli nie zostanie wybrany kolor przedmiotu wysyłamy losowo wybrany.    

Prosimy także o dokładne sprawdzenie grafiki i tekstów zamieszczonych w projekcie ("literówek" i zawartości merytorycznej).    

Reklamacje odnośnie w/w po dokonaniu akceptacji projektu nie będą uwzględniane.    

Projekty wykonywane przez Firma Handlowo Usługowa Lampasiak Iwona,  są jej własnością, są chronione prawami autorskimi i nie mogą być wykorzystywane do realizacji usług w innych drukarniach i agencjach reklamowych.  


Płatność: 

Prosimy o dokonywanie płatności przez Płatności  Allegro. 

W tytule wpłaty wystarczy podać swój NICK z Allegro i numer aukcji. 

Na wpłatę oczekujemy 7 dni, po tym czasie postępujemy zgodnie z regulaminem Allegro.

Na towar zakupiony na naszych aukcjach wystawiamy fakturę Vat 


Wysyłka towaru:

Nie wysyłamy za granicę. Wysyłka za granicę tylko po wcześniejszym uzgodnieniu. Korzystamy z usług firmy kurierskiej. 

Paczki wysyłane są każdego dnia z wyjątkiem Niedzieli. 

Zakupiony towar wysyłamy w terminie podanym w aukcji. 

Lecz nie później niż do 10 dni roboczych licząc po dacie wpływu zapłaty lub zamówienia (chyba, że w opisie aukcji jest zaznaczone inaczej)

Wyjątkiem jest wysyłka przedmiotów które wykonujemy na zamówienie.

W tym przypadku to 7-21 dni. (chyba, że w opisie aukcji jest zaznaczone inaczej) 

Przy zakupie kilku przedmiotów na naszej aukcji za przesyłkę płacisz zgodnie z opisem zamieszczonym na aukcji. 

Zmianę adresu (jeśli adres do wysyłki jest inny niż podany w Allegro) prosimy przesłać niezwłocznie po dokonanym zakupie.


Numer oferty:7062195352
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry