SketchUp Pro 2016 PL WIN LIC + subskrypcja 1 rok (6541727284)

zakończona
3 729,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
 • lokalizacja: Środa Wielkopolska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • rodzaj: klucz
 • platforma: tylko dla platformy PC
LEGALNOŚĆ

Jesteśmy partnerami czołowych producentów oprogramowania m.in. Adobe, Corel, Microsoft.

Kupując u nas zawsze masz pewność legalnego pochodzenia oprogramowania
KONTAKT
PRZESYŁKA
Paczki wysyłamy w godzinach 9-14

Gwarantujemy niskie koszty wysyłki oraz staranne zabezpieczenie towaru.
Polecamy wysyłki kurierskie ubezpieczone (+5zł do ceny przesyłki podanej w aukcji).

UWAGA! Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne zagubienie lub zniszczenie nieubezpieczonej przesyłki przez przewoźnika.
PŁATNOŚCI

Dane do przelewu:
EUPOL Software
Palinkiewicza 3
63-000 Środa Wielkopolska

Polecamy PayU jako najszybszą i najwygodniejszą metodę płatności

Oferujemy również wpłaty na konta w różnych bankach:

nr konta: 70 1950 0001 2006 0062 9676 0002

nr konta: 82 1050 1520 1000 0090 7016 0891

nr konta: 50 1020 5558 1111 1229 2530 0058


nr konta: 18 1140 2004 0000 3702 7417 2815

Oraz bezpieczne płatności międzynarodowe PayPal

Możliwość zakupu na raty !


Towar w całości jest za drogi?

Podziel go na raty online !

Jeżeli potrzebujesz pomocy - skontaktuj się z nami.
UWAGI
PAMIĘTAJ!!! JEŚLI NIE JESTEŚ ZDECYDOWANY NIE LICYTUJ. OD TEGO JESTEŚMY MY MASZ PROBLEM ZADZWOŃ A NA PEWNO GO ROZWIĄŻEMY.
ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW
WSPIERAMY

Korzystasz z dofinansowania Unii Europejskiej lub Powiatowego Urzędu Pracy?

U nas możesz liczyć na pełne wsparcie. Mamy duże doświadczenie w realizacji zamówień dofinansowanych z UE i PUP, w miarę możliwości staramy się dopasować ofertę do często restrykcyjnych wymagań instytucji finansujących.

Jeżeli masz specyficzne lub nietypowe wymagania związane z dofinansowaniem koniecznie skontaktuj się z nami - prawie zawsze udaje nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące naszego klienta.
Opis aukcji
Trimble SketchUp Pro 2016
+ subskrypcja 1 rok
(pełna wersja w języku polskim)
Rok subskrypcji gratis!

Licencja elektroniczna - klucz produktu za darmo przesyłany jest (wraz z fakturą w formie pdf) na adres e-mail.

W przypadku chęci otrzymania faktury w formie drukowanej prosimy o wybranie przesyłki pocztowej.
Przesyłka pocztowa obejmuje wyłącznie fakturę VAT.

UWAGA! PROMOCJA!

Dokonując zakupu na powyższej aukcji, otrzymasz GRATIS zaproszenie pozwalające przez 30 dni bezpłatnie korzystać z usługi

Adobe Creative Cloud for Teams.

Więcej informacji na temat pakietu znajdziesz tutaj.


Wartość miesięcznej usługi CCfT to 61,49 euro (ok. 250 zł)!

Dodatkowo, po zakończeniu promocyjnego okresu korzystania z usługi, otrzymasz od nas 1% rabatu na zakup dowolnego programu, lub pakietu programów CC.

Uwaga!

Z promocji wyłączone są są osoby, które posiadają już numer Adobe VIP.


Nowości w SketchUp 2016
Integracja z Trimble Connect

Trimble Connect to internetowa platforma umożliwiająca wymianę informacji, opisywanie, udostępnianie i współpracę przy tworzeniu projektów. Każdy użytkownik SketchUp może zarejestrować się na darmowym koncie i od razu rozpocząć pracę. Trimble Connect jest kompatybilny z formatami plików takich jak SKP, IFC, 3DM, DWG, DXF, DGN, OBJ, FBX, 3DS, STP, STEP, IGES, IGS, STL, SLDPRT, SLDASM, KMZ, DAE, X3D.

Dzięki Trimble Connect wszyscy uczestnicy mają wspólną przestrzeń roboczą. Działa to jak prywatna chmura danych. Trimble Connect bazuje na platformie GTeam, co oznacza, że umożliwia udostępnianie, przeglądanie i komentowanie projektu z poziomu przeglądarki internetowej.

Aktualizacja komponentów

W SketchUp 2016 modele pochodzące z 3D Warehouse mogą być wykorzystywane jako obiekty referencyjne. Pobierz model, następnie go odśwież, a zmiany zostaną wprowadzone do każdej instancji tego komponentu.

LayOut w chmurze

Z nową wersją SketchUp’a projekty tworzone w LayOut stały się bardziej przyjazne. LayOut jest teraz zintegrowany z popularnymi serwisami, takimi jak Dropbox, Google Drive oraz Trimble Connect Sync. To oznacza, że można w prosty sposób wysyłać i aktualizować pliki, które są archiwizowane i współdzielone na tych serwisach. Dzięki zsynchronizowanym folderom z plikami w chmurze, nie ryzykujesz utratą dostępu do swojego pliku.


LayOut API

Dzięki nowemu API (Application Programming Interface) programiści mogą tworzyć i personalizować pliki .layout. W praktyce oznacza to, że już w najbliższej przyszłości pojawią się nowe rozszerzenia funkcjonalne do programu Layout.

Ulepszone narzędzia
Silnik zależności

Poznawanie i wykorzystywanie silnika zależności w SketchUp umożliwia szybsze i precyzyjne modelowanie dzięki wykorzystaniu punktów charakterystycznych i nie tylko.

W SketchUp 2016 dodano dodatkowe podpowiedzi silnika zależności w postaci równoległej oraz prostopadłej linii z możliwością wymuszenia ich rysowania. Klawiszem odpowiedzialnym za rysowanie linii równoległych i prostopadłych jest strzałka w dół. Pozostałe strzałki blokują rysowanie linii równoległych do osi układu współrzędnych.


Blokowanie osi

Rozszerzone funkcje strzałek na klawiaturze: Teraz więcej narzędzi wykorzystuje możliwość blokowania kierunków za pomocą strzałek na klawiaturze. W nowej wersji programu SketchUp możesz blokować osie dla takich narzędzi jak obracanie, kątomierz, rysowanie łuku, koła, prostokąta czy wieloboku.

Łuk i Koło

Nie będzie już problemów ze znalezieniem środka w okręgu lub środka dla łuku. Dodatkową funkcjonalnością jest zmiana ilości segmentów w narysowanych bryłach. Po narysowaniu koła lub łuku zerknij na dolny pasek z podpowiedziami, a dowiesz się jak szybko odjąć lub dodać geometrię dla bryły.


Narzędzie Osie

Mała, ale bardzo użyteczna rzecz. Przy tworzeniu nowej osi układu współrzędnych możesz wybierać, którą z pośród dostępnych chcesz ustawić. Możesz to zrobić używając klawisza Alt (PC)/Command (Mac).


Punkty charakterystyczne

SketchUp będzie rozpoznawał punkty charakterystyczne dla płaszczyzn przekroju nawet wtedy, gdy płaszczyzny są ukryte. Punkty te, będę również widoczne dla programu LayOut, przez co wymiarowanie modelu z płaszczyznami przekroju będzie dużo łatwiejsze.


Odświeżone tekstury

W najnowszej wersji SketchUp, przebudowne zostały materiały w bibliotece, dodane są nowe tekstury i całkowicie nowe kategorie. Naciśnij „B” i rozbudź wyobraźnię.


Warstwy w LayOut

Usprawnione zostało prawie wszystko, co związane jest z warstwami w LayOut. Niezależnie, czy grupujesz obiekty całej warstwy czy rysujesz obiekty na warstwach udostępnionych, nowe warstwy LayOut są po prostu lepsze:

grupy wielowarstwowe – jednostki znajdujące się na różnych warstwach można teraz zgrupować razem
utrzymanie warstw na swoim miejscu podczas kopiowania i wklejania – występuje przypisanie pierwotnych warstw do danego podmiotu
możliwość przenoszenia podmiotów między warstwami za pomocą kliknięcia „Przenieś do” / „Move to”
podświetlenie innym kolorem elementów poszczególnych warstw z rozróżnieniem na udostępniane i nieudostępniane. Pomaga to użytkownikom przy tworzeniu i manipulacji przedmiotami na wspólnej, udostępnionej warstwie.
widoczność warstw utrzymuje się na nowych stronach- jeśli dana warstwa jest ukryta na stronie bieżącej, to będzie ukryta również na nowo dodanych stronach

Usprawnienia

Zoptymalizowany eksport PDF z LayOut: w trakcie eksportu plików PDF możesz kompresować pliki JPG wśród Twoich plików LayOut


Ulepszenia C API SketchUp: dodane zostało ponad 100 nowych grup i funkcji do SketchUp C API 2016 w celu zapewnienia większych korzyści dla programistów.


Rozszerzenie bezpieczeństwa i moderacji: w SketchUp 2016 użytkownicy mogą kontrolować, które rozszerzenia chcą załadować do poziomu bezpieczeństwa. Istnieją trzy opcje rozszerzeń do wyboru i dostępne są w panelu Rozszerzenia w oknie Preferencje.


Wysoka rozdzielczość ikon paska narzędzi, kursorów, grafiki: Wszystkie ikony paska narzędzi SketchUp, LayOut i Style Builder mają o wiele lepszy wygląd i wielkość, w szczególności na ekranach wysokiej rozdzielczości DPI


Odświeżone powitalne okno dialogowe SketchUp


Wsparcie dla El Capitan i Windows 10. SketchUp 2016 jest w pełni kompatybilny z Apple El Capitan i Microsoft Windows 10

SketchUp jest programem do modelowania 3D zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, w tym architektów oraz projektantów gier, który nie stawia właściwie żadnych ograniczeń swoim użytkownikom. Pozwala on łączyć elementy 3D z elementami 2D, takimi jak zdjęcia, tekst, szablony blokowe, a nawet tekst pisany ręcznie. Umożliwia nie tylko projektowanie wnętrz, wybieranie tekstur i dodawanie gotowych komponentów takich jak samochody, drzewa, wyposażenie domowe, ale i tworzenie zupełnie nowych elementów.

Zakup licencji obejmuje roczną subskrypcję programu Trimble SketchUp Pro.

Subskrypcja Trimble zawiera:

 • natychmiastowy i bezpłatny dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro
 • mailowe wsparcie techniczne przy instalacji programu i autoryzacji licencji (w języku angielskim)

Kto korzysta z programu SketchUp Pro? Każdy!


Setki tysięcy specjalistów z zakresu architektury, budownictwa, inżynierii, architektury wnętrz i krajobrazu, lekkich konstrukcji, urbanistyki, designu kuchni i łazienek, projektowania gier i filmów, obróbki drewna oraz wielu innych dziedzin wykorzystuje SketchUp Pro przez cały czas, każdego dnia. Program jest uniwersalnym substytutem dla drogiego i skomplikowanego oprogramowania CAD.

Inteligentne podejście do modelowania 3D


Rozpocznij od rysowania linii. Następnie wpychaj i wyciągaj powierzchnie, aby zamienić je w obiekty 3D. Rozciągaj, kopiuj, obracaj, maluj, aby utworzyć wszystko, co tylko zechcesz. Potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji? Zacznij od modelowania z CAD, danych terenu, fotografii czy nawet ręcznych szkiców. Buduj modele w oparciu o niestandardowe ustawienia. SketchUp Pro jest jednocześnie prostym i wiele potrafiącym narzędziem, dlatego bez wątpienia spełni on Twoje największe oczekiwania.

Zmień swoje modele w rysunki z LayOut


W każdym projekcie nadchodzi moment, kiedy konieczne jest stworzenie zastawu rysunków, które pokazują Twój model: plany, przekroje, elewacje, perspektywy. LayOut w SketchUp Pro pozwala na dodawanie widoków modelu, wybieranie skali rysunków, dostosowanie grubości linii, a także dodawanie wymiarów, objaśnień i grafiki. Zmiany w Twoim modelu są automatycznie dokonywane w LayOut. Kiedy nadejdzie odpowiedni moment, eksportuj pliki PDF, obraz oraz pliki CAD.

Dobry i szybki


Istnieje powód, dla którego SketchUp jest synonimem „przyjaznego i intuicyjnego” oprogramowania do modelowania: nie poświęcamy użyteczności na rzecz funkcjonalności. Dzięki poręcznym i kontekstowym wskazówkom, panelu instruktora dedykowanemu poczytującym użytkownikom oaz znaczną ilością zasobów internetowych, skorzystanie z pomocy jest zawsze niezmiernie proste. Ponadto, w razie potrzeby, licencja obejmuje rok darmowego wsparcia technicznego.

Eksport i import


SketchUp został stworzony, aby mógł od razu działać z istniejącym przepływem pracy. Dzięki importerom do DXF, DWG, 3DS, DAE, KMZ, TIF, JPG, PNG i kilku innym, możesz wnieść dowolne elementy do swoich rysunków, modeli czy obrazów. SketchUp Pro eksportuje ponadto wszystkie wymienione wcześniej formaty plus: PDF, OBJ, FBX, XSI, VRML, MP4, WEBM i AVI.

Slajdy są nudne, prezentuj ze SketchUp Pro


Sceny pozwalają na zapisywanie widoków modelu, z których można skorzystać w każdej chwili. Style zapewniają z kolei nieograniczone efekty wizualne, aby Twoja praca wyglądała na dokładną, pobieżną lub jak coś pomiędzy. Płaszczyzny Przekroju przecinają modele, tworząc w ten sposób widoki przekroju. Przejdź do pełnego ekranu, poruszaj się po nim, dodawaj etykiety i eksportuj animacje przelotu. Prezentuj ze SketchUp Pro i porozumiewaj się dzięki niemu!

Pod dostatkiem wtyczek i modeli


Potrzebujesz konkretnego krzesła do pokoju, który projektujesz, lampę do szopy, nosorożca do zoo? Znajdziesz niemal wszystko w Galerii 3D programu SketchUp, największej na świecie przechowalni darmowych modeli 3D. Odnośnie wtyczek, zapewniających dodatkowe funkcję i narzędzia, nowa funkcja Magazynu Wtyczek całkowicie Cię zadowoli.

Projektuj i analizuj


SketchUp Pro może precyzyjnie przewidzieć miejsca padania cieni, podając godzinę, datę i miejsce na ziemi. Program pokazuje dokładnie to, co można zobaczyć z jakiegokolwiek miejsca w modelu. Ponadto przelicza dowolne pole powierzchni lub materiału, a także objętość załączonego kształtu 3D. SketchUp pozwala także na dodawanie atrybutów do obiektów oraz generowanie przydatnych list i raportów.

Świat kontekstu – dosłownie


W około dwie minuty można wybrać fragment świata i wprowadzić go do modelu SketchUp Pro – aż do 1km2 na raz. Za darmo otrzymasz zdjęcia lotnicze, model terenu 3D oraz dane dotyczące długości i szerokości geograficznej w celu dokładnej analizy cienia. Można ponadto importować stąd wcześniej modelowane budynki do kontekstu strony i wykorzystać obrazy Widoku Ulicy Google Maps do modelowania wszystkiego, czego potrzebujesz.

Dlaczego możemy sprzedawać ten zestaw tak tanio???

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w handlu oprogramowaniem i kontakty z dostawcami na całym świecie. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam wyszukiwać najlepsze rozwiązania dla naszych klientów i oferować oprogramowanie taniej niż konkurencja.

Program jest nowy, nieużywany, oryginalny, w pełni legalny i nigdy nie był rejestrowany!

Licytowana kwota jest kwota brutto (23%), nabywca programu otrzyma fakturę VAT w złotych.

UWAGA!!! Niektórzy inni sprzedawcy na Allegro oferują rachunki w obcej walucie. Pamiętaj że od takich faktur samodzielnie odprowadzasz VAT, więc licytowana kwota jest kwota netto!!!


UWAGA!
W ciągłej sprzedaży posiadamy wiele innych programów graficznych Adobe i Corel, również w starszych wersjach, niedostępnych już w sklepach. Napisz czego potrzebujesz – nasza oferta mile Cię zaskoczy!!!


Zapraszamy również na inne nasze aukcje
- kupując wiele przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko raz!


© PanelReklamowy

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT