skarpety stopki z uszami bambusowe 38-42 W17 (6908396686)

do wyczerpania przedmiotów
Dostawa
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • List polecony ekonomiczny 11,00 zł
Zakupy od 250 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Piaseczno, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • fason: stopki
 • cechy dodatkowe: brak
 • kolor: odcienie niebieskiego
 • wzór dominujący: zwierzęcy
 • dostawa z Polski: tak
 • materiał dominujący: włókno bambusowe

Opis

Witamy serdecznie na naszej aukcji

dziś w ofercie bambusowe stopki

w rozmiarze 38-42

miłe i przyjemne w dotyku

stopki w króliki

elastyczne

skład:

95% bambus

5% elastan

W TEJ AUKCJI TYLKO TEN KOLOR KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA DUŻEJ MINIATURCE NA TEJ STRONIE !!

UDANYCH ZAKUPÓW!

Dostawa i płatność
od 7,20 zł

Lokalizacja: Piaseczno, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u superciuszek-1 za co najmniej 250.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
6 dni roboczych
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
4-5 dni roboczych
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,50 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
6-7 dni roboczych
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
6 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze

Punkty odbioru

Piaseczno
Julianowska 32/44
05-500 Piaseczno
woj. mazowieckie
email: superciuszek_1@poczta.fm
tel.: 605550953

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
do odbioru w 7 dni roboczych
proszę o kontakt przed odbiorem

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

F.P.H.U. WELLTREX Paulina Well
ul. Julianowska 32/44
05-500 Piaseczno
Dodatkowe informacje

Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy z tytułu rekojmi względem Klienta jest określona obowiązującymi na terenie Polski przepisami prawa, zgodnie z którymi:


1. Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Towar bez wad. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną.


2. Wada fizyczna polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową. W szczególności rzecz sprzedana jest niezgodna z umową, jeżeli:

1) nie ma właściwości, które rzecz tego rodzaju powinna mieć ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub przeznaczenia;

2) nie ma właściwości, o których istnieniu sprzedawca zapewnił kupującego, w tym przedstawiając próbkę lub wzór;

3) nie nadaje się do celu, o którym kupujący poinformował sprzedawcę przy zawarciu umowy, a sprzedawca nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego jej przeznaczenia;

4) została kupującemu wydana w stanie niezupełnym.


3. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta pisemnie na adres Sprzedawcy lub w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Sprzedawcy. Reklamacja powinna zawierać co najmniej dane umożliwiające identyfikację Zamawiającego, Towar oraz opis zgłaszanych zastrzeżeń. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedawca zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 


4.  Sprzedawca ustosunkowuje się do reklamacji najpóźniej w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację  za uzasadnioną. 


5. Jeżeli do ustosunkowania się przez Sprzedawcę do reklamacji Zamawiającego lub do wykonania uprawnień Zamawiającego wynikających z rękojmi niezbędne będzie dostarczenie Produktu do  Sprzedawcy, Sprzedawca informuje Klienta o konieczności dostarczenia Produktu.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F.P.H.U. WELLTREX Paulina Well
ul. Julianowska 32/44
05-500 Piaseczno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

PRAWO KONSUMENTA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

1. Klient będący konsumentem  może odstąpić od Umowy sprzedaży zawartej na odległość bez podania  przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni.  Powyżej wskazany termin biegnie od chwili objęcia rzeczy w posiadanie  przez Zamawiającego lub wskazaną przez niego osobę trzecią (inną niż  przewoźnik), a w przypadku umowy, która obejmuje wiele rzeczy, które są  dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie  ostatniej rzeczy, partii lub części. Do zachowania terminu wystarczy  wysłanie stosownego oświadczenia przed jego upływem na adres Sprzedawcy.  

2. Oświadczenie, o odstąpieniu od umowy można złożyć także na  formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ustawa z dnia 30 maja  2014 r. o prawach konsumenta (Dziennik Ustaw z roku 2014 poz. 827 z  późniejszymi zmianami) oraz załącznik nr 1 do Regulaminu. 

3. W przypadku  odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za  niezawartą. 

4. Jeżeli Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od  Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje  wiązać. 

5. Konsument ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy lub przekazać  go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru niezwłocznie, jednak  nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży,  chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Towar. Do zachowania  terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem. 

6. Konsument  ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru, chyba że przedsiębiorca  zgodził się je ponieść. Produkt powinien być zapakowany w sposób, który  zagwarantuje jego bezpieczny transport. 

7. Konsument ponosi  odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem  korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. 

8. Sprzedawca ma obowiązek  niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania  oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić  Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty  dostarczenia Produktu. Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu  Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów, jeżeli  Konsument wybrał sposób dostarczenia Produktu inny niż najtańszy zwykły  sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę. 

9. Jeżeli Sprzedawca nie  zaproponował, że sam odbierze Produkt od Konsumenta, może wstrzymać się  ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania  rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej  odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 

10.  Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu  zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się  na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi  kosztami. 

11. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w sytuacjach  określonych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta  (Dziennik Ustaw z roku 2014 poz. 827 z późniejszymi zmianami), tj. w  odniesieniu do umów: 

1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca  wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został  poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu  świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 

2) w  której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad  którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić  przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 

3) w której przedmiotem  świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według  specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego  zindywidualizowanych potrzeb; 

4) w której przedmiotem świadczenia jest  rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności  do użycia; 

5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu 

6) w której  przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na  swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 

7) w  której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena  została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie  może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od  wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 

8) w której  konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu  dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy  dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub  dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy  lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w  odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 

9) w której przedmiotem  świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe  dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało  otwarte po dostarczeniu; 

10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub  czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 

11) zawartej w drodze aukcji  publicznej; 

12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych  niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów,  gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi,  sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres  świadczenia usługi; 

13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są  zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia  rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o  utracie prawa odstąpienia od umowy. 

O sprzedającym
superciuszek-1
99,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

1808

 

9

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 605****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 19:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

F.P.H.U. WELLTREX Paulina Well

Adres do wysyłki:

05-500 Piaseczno, ul. Julianowska 32/44

Siedziba:

42-244 Mokrzesz, ul. Częstochowska 18

NIP 9491646235, REGON 240329961

Pozostałe informacje

email: superciuszek_1@poczta.fm
telefon: 605550953
Wyświetlenia:109
Numer oferty:6908396686
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry