Skalar skalary PLATINUM L-XL 8-10cm Adamiak-ZOO (6912192390)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
70,00 zł
z 20 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 35,00 zł
 • lokalizacja: RADOMSKO, Polska
 • czas wysyłki: do 14 dni
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj zwierząt: słodkowodne
Wszystkie aukcje | Komentarze | Strona "O mnie" | Wyślij wiadomość | Dodaj do ulubionych
;
Zdrowe i piękne ryby z polskiej hodowli
Witam, przedmiotem aukcji jest
Skalar odmiany
PLATINUM

w rozmiarze L-XL
wielkości 8-10cm

(mierzone od pyszczka do końca ogona)Wszelkie pytania proszę kierować na maila: adamiak.robert@inter­ia. pl
lub przez zadaj pytanie sprzedającemu
Koniecznie przeczytaj!
Polityka wysyłki, reklamacji i odbiorów.

· Paczki staramy się wysyłać jak najszybciej po wpłynięciu wpłaty, jednak w pewnych przypadkach możemy wstrzymać wysyłkę zamówionych ryb i krewetek na kilka dni. W tym czasie, uważnie je monitorujemy by upewnić się, że są zdrowe i silne. W tym czasie również ich nie karmimy by „oczyścić” ich układ pokarmowy. Ma to na celu zmniejszenie szans na śmierć lub chorobę ryb w wyniku zatrucia.

· Wysyłki z rybami i roślinami nadajemy kurierem tylko w poniedziałki i wtorki, ostatecznie w środy.

· Wysyłka zakupionych przedmiotów możliwa tylko i wyłącznie po uprzedniej wpłacie, nie wysyłamy za pobraniem!

· W przypadku odbioru osobistego możliwa płatność na miejscu.

· Każdy klient otrzymuje paragon lub na życzenie fakturę VAT

· Ryby i krewetki zaraz po odebraniu mogą być blade, pozbawione koloru. To jest w 100% normalne! Po wpuszczeniu do zdrowego zbiornika powinny odzyskać barwy w ciągu 24-48h. Wskazane jest wówczas odpowiednie karmienie, by wspomóc zwierzaki w tym procesie.

· W rzadkich przypadkach jeśli otrzymacie Państwo martwe ryby lub krewetki prosimy o kontakt w dniu odbioru przesyłki i jak najszybsze przesłanie nam zdjęć (wyraźne zdjęcia, preferowane w worku). Wówczas zaoferujemy zwrot wpłaconych za nie pieniędzy lub kolejną wysyłkę. Każdy tego typu incydent jest rozwiązywany osobno ponieważ zdarzają się one bardzo sporadycznie.

· W przypadku odbioru osobistego prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu ustalenia daty odbioru, zdarza się, że ryby zamówione przez państwa są na kwarantannie (sprzedajemy tylko zdrowe ryby).

· Ceny na allegro mogą różnić się od cen w sklepie dlatego prosimy zawsze o kontakt przed planowanym przyjazdem na zakupy, dzięki temu otrzymają Państwo oferowane zwierzęta w cenie allegro!

· Ryby i krewetki są łapane losowo, chyba że w opisie aukcji wyraźnie zaznaczone jest inaczej.

· Koszt wysyłki kurierskiej nie zmienia się bez względu na wielkość zamówienia, jednak w przypadku jeśli na kilku aukcjach są podane różne koszty wysyłek, prosimy zawsze brać pod uwagę ten największy (np. wysyłka krewetek to 24zł a wysyłka ryb to 35zł jeśli kupują Państwo 5 krewetek i 2 ryby koszt wysyłki wynosi 35zł). Nie ma dodatkowych kosztów, w ceną wysyłki wliczone jest opakowanie i podgrzewacz (jeśli jest potrzebny)

Kontakt:

e-mail: adamiak.robert@inter­ia .pl

Hodowla/wysyłki: 695 289 643

dostępny pn-pt 9-18, So 9-14

Sklep Adamiak-ZOO

ul. Brzeźnicka 76

97-500 Radomsko

Czynny: Pn-Pt: 10-18
So : 10-14
Możliwy jest odbiór na terenie Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego i Wrocławia
O szczegóły dostaw do tych miast proszę pytać drogą mailową!
Wszystkie hodowane jak i importowane gatunki ryb można również obejrzeć jak i zakupić w naszym sklepie Zoo
97-500 Radomsko, ul. Brzeźnicka 76
Wszystkie prawa zastrzeżone - kopiowanie treści aukcji i zdjęć zabronione.

Dodano 2013-10-21 13:20
Ryby i krewetki nie podlegają zwrotowi. Honorujemy tylko reklamacje UDOKUMENTOWANE zdjęciem!


Dodano 2015-03-21 11:25
W ZWIĄZKU Z LICZNYMI NIEPOROZUMIENIAMI INFORMUJEMY, ŻE RYBY NA SKLEPIE MOGĄ MIEĆ INNE CENY NIŻ TE NA ALLEGRO!! PRZED KAŻDYM ODBIOREM OSOBISTYM PROSIMY O KONTAKT MAILOWY - PROSIMY WÓWCZAS PODAĆ LISTĘ RYB, KTÓRE CHCĄ PAŃSTWO KUPIĆ, NUMER TELEFONU, ORAZ DATĘ ODBIORU, KTÓRA NAJBARDZIEJ BY PAŃSTWU ODPOWIADAŁA - NA MAILE STARAMY SIĘ ODPOWIADAĆ W CIĄGU 24H.

PROSIMY PRZED PRZYJAZDEM POCZEKAĆ NA NASZĄ ODPOWIEDŹ! MACIE WÓWCZAS PAŃSTWO PEWNOŚĆ, ŻE KUPICIE RYBY W CENACH ALLEGRO!Dodano 2016-11-28 15:23
UWAGA! ze względu na zbliżające się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia informujemy, że w okresie 5-11.12.2016 i 20.12.2016.-2.01.201­7 NIE BĘDZIEMY REALIZOWALI PRZESYŁEK KURIERSKICH ZAWIERAJĄCYCH ŻYWE ZWIERZĘTA. Podyktowane jest to dbałością o ich bezpieczeństwo, w tych okresach paczki często są opóźnione i nie docierają na miejsce w ciągu 24h co mogłoby powodować padnięcia ryb. CAŁY CZAS BĘDĄ WYSYŁANE paczki z korzeniami, roślinami, pokarmami itp. PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU będzie możliwa wysyłka PKS i PKP przy połączeniu bezpośrednim z Radomskiem

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 35,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 15 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

ROBERT ADAMIAK Adamiak-ZOO
Brzeźnicka 76
97-500 Radomsko
NIP: 772-116-33-51
REGON: 592142158
Profesjonalną hodowlą ryb zajmujemy się już od kilkunastu lat. Większość sprzedawanych przez nas zwierząt pochodzi z naszej hodowli lub z zaprzyjaźnionych polskich hodowli, a tylko niewielki odsetek z importu. Jeśli jesteś zainteresowany rybą, której nie ma w naszej ofercie napisz, postaramy się ją dla Ciebie sprowadzić, jeśli tylko będzie to możliwe.

kontakt

 • 695-289-643
  sklep zoologiczny, pytania, wątpliwości, wysyłki dostępny pon-pt 10-18 so 9-14
 • 609-666-770
  tylko pilny kontakt dostępny pon-pt 10-17 sob 9-13

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
ROBERT ADAMIAK Adamiak-ZOO
Brzeźnicka 76
97-500 Radomsko
 
Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania zakupionego towaru, zakupione przedmioty odsyłane są na koszt kupującego, po otrzymaniu towaru w ciągu 14 dni wysyłamy przelew na wskazane przez kupującego konto równowartości ceny zwracanego towaru. UWAGA! Ze względu na szczególny charakter i nietrwałość, nie przyjmujemy zwrotów zakupionych u nas żywych zwierząt (ryby, skorupiaki, mięczaki) oraz żywych roślin. Zwracany towar musi posiadać oryginalne opakowanie, jeśli było zapieczętowane (np. pokarmy dla ryb) opakowanie nie może być otwarte. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................................. ............................................. ............................................. Ja.................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .............................................................................................................................................................................., numer oferty............................................................. . Data zawarcia umowy to ............................................................, data odbioru............................................................................... . Imię i nazwisko.......................................................................................... Login Allegro.............................................................................................. Adres ........................................................................................................... Data.............................................................................................................. .................................................................................................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

reklamacje

Reklamacje dotyczące żywych zwierząt i roślin uwzględniane są na podstawie zdjęć zrobionych w oryginalnych workach (lub w formie filmu z rozpakowywania paczki) przesłanych na nasz adres mailowy (adamiak.robert@interia.pl) w dniu otrzymania przesyłki. Nie wymagamy odsyłania ryb i roślin, wystarczy tylko dowód w postaci fotografii. Jeśli reklamacja zostanie uznana (uznawane są reklamacje, do których otrzymaliśmy zdjęcie w odpowiedniej formie i czasie) najczęściej zwracamy równowartość uszkodzonego towaru na wskazane konto bankowe. W przypadku zgłaszania pomyłki lub braku, również prosimy o przesłanie zdjęcia oraz informacji w dniu otrzymania przesyłki. Reklamacje pozostałych towarów, należy zgłaszać mailowo najlepiej wraz ze zdjęciem i opisem, a rozpatrywane są one po odesłaniu nam wadliwego towaru.

pozostałe informacje

Paczki staramy się wysyłać jak najszybciej po wpłynięciu wpłaty, jednak w pewnych przypadkach możemy zdecydować się na wstrzymanie wysyłki zamówionych żywych zwierząt lub roślin (najczęstszą przyczyną są zbyt niskie temperatury lub nieodpowiednie ich zachowanie wskazujące, że coś jest z nimi nie tak). Wysyłki kurierskie nadajemy tylko w poniedziałki, wtorki i środy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, nie realizujemy przesyłek pobraniowych. Każdy klient otrzymuje paragon lub na życzenie fakturę VAT. Przesyłki wysyłamy w kolejności zgodnej z kolejnością wpłat. W przypadku odbioru osobistego, po zakupie prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia daty odbioru, zwierzęta wodne oraz rośliny znajdują się w dwóch lokalizacjach i nie zawsze można je odebrać od razu na sklepie. W przypadku odbioru osobistego możliwa jest płatność na miejscu. Ryby i krewetki zaraz po odebraniu paczki mogą być blade i pozbawione koloru. Jest to w 100% normalne! Po wpuszczeniu do dojrzałego zbiornika powinny odzyskać swe normalne barwy w ciągu ok. 24-48h. Wskazane jest wówczas odpowiednie karmienie, by wspomóc zwierzaki w tym procesie. RYBY i KREWETKI są łapane losowo, chyba że w opisie aukcji wyraźnie zaznaczono inaczej! Koszt wysyłki kurierskiej jest stały i nie zmienia się bez względu na wielkość zamówienia, jednak w przypadku, gdy przedmioty mają różne koszty wysyłki naliczany jest zawsze ten najwyższy. Nie ma żadnych innych dodatkowych kosztów, w cenę przesyłki wliczone jest odpowiednie opakowanie, oraz w razie potrzeby podgrzewacze chemiczne. W naszej ofercie znajdują się również korzenie akwariowe. PROSZĘ pamiętać, że korzenie nie mogą być wysłane wraz z żywymi zwierzętami akwariowymi, jest zbyt duże prawdopodobieństwo, że przebiją worki z wodą. Korzenie jadą w osobnej paczce, proszę mieć to na uwadze podczas zakupów na naszym koncie. Możliwa jest dostawa zakupionych towarów na terenie Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego oraz Wrocławia. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego.