SITA gratis CD i przesyłka -PRODUCENT (6948203809)

zakończona
297,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
 • lokalizacja: Szczytno, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • okładka: miękka
 • język: angielski
 • zestaw: książka + CD
 • przeznaczenie: do gimnazjum, do liceum, dla dorosłych

Wykorzystaj odkrycia naukowe prof. Roberta Wallace'a, prof. Rainera Dietericha i laureata nagrody Nobla prof. Rogera Sperry w nauce języków.
Swobodna rozmowa w zakresie najczęściej używanych słów i zwrotów gwarantowana już po 44 godzinach nauki systemem SITA.
wartości średnie zapamiętanych
słów i zwrotów

Potwierdzeniem niezwykłej skuteczności uczenia się metodą SITA z zastosowaniem stanu relaksu był eksperyment przeprowadzony w Niemczech przez prof. Rainera Dietericha na wydziale psychologii Uniwersytetu Bundeswehry w Hamburgu. Badaniom poddano grupę kilkudziesięciu osób narodowości niemieckiej w wieku od 20 do 68 lat i o różnym poziomie wykształcenia. Osoby te nie znały w ogóle języka francuskiego. Przygotowano kurs językowy zawierający 1708 słów i zwrotów. Każda z wybranych do eksperymentu osób została poddana nauczaniu języka francuskiego przy pomocy tego kursu metodą SITA. Nauka trwała 7 dni po 6 godzin dziennie. Następnie wszystkie osoby poddano testowi. Stwierdzono, że znajomość słów i zwrotów języka francuskiego w tej grupie osób to średnio 1138, czyli 66,7%. Wynikiem eksperymentu była też zgodna opinia wszystkich osób w nim uczestniczących o komforcie uczenia się. Wszyscy chwalili przyjemne, nieznane im wcześniej uczucie odprężenia towarzyszące lekcjom.
Nasze dane
SITA Sp. z o. o.
Korpele Strefa 9
12-100 Szczytno
tel. 89 624 97 17, fax 89 624 97 92
kom. 508 030 750, e-mail: sitaszczytno@sita.pl
Płatność
Przez PayU
Przedpłata na nasze konto bankowe: MBANK 69 1140 2004 0000 3602 7479 3522
Gotówką przy odbiorze paczki od kuriera lub w naszej siedzibie.
Wysyłka
Dostawa na terenie całego kraju za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej DPD.
Jeśli złożysz zamówienie do godziny 13.00, towar wyślemy tego samego dnia.
Koszt wysyłki - 0 zł
Odbiór osobisty od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 14.00.

Przedmiotem aukcji jest:

Dowolnie wybrany kurs językowy .

W cenie 297 zł otrzymacie Państwo :

- Kurs językowy w skład którego wchodzi podręcznik i 6 płyt CD .

- Gratis muzyka relaksacyjna na CD „Energie Życia”

- Gratis przesyłka pobraniowa.

Na innych moich aukcjach możecie Państwo kupić:
- Kursy na kartach microSD

- Urządzenie systemowe SITA z Gwarancją na 25 lat.

- Słuchawki multimedialne bezprzewodowe z możliwością odtwarzania kart microSD, radiem, zestawem samochodowym Bluetooth 4.1, audio sharing, do 40 godzin słuchania muzyki i z szybkim 2 godzinnym ładowaniem i gwarancją na 24 miesiące.

Zestawienie kursów które posiadamy w swojej ofercie.Język angielski - kurs podstawowy CD - poziom 1
KOD KURSU: AP1

Tematy lekcji: Co u Ciebie słychać?, Cześć, Rozmowy telefoniczne, List do Nelly, Zakupy, Nowy dom, Urlopy, Lekcja w szkole wieczorowej, W biurze podróży, Na dworcu.

Gramatyka: to be, tworzenie liczby mnogiej, wyrazy pytające, forma -ing, Simple Present, liczebniki główne, Simple Future, Simple Past, zaimki zwrotne, stopniowanie przymiotników, "anybody", "somebody", czasowniki posiłkowe.

Ilość słów i zwrotów - 828 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).
Nośnik: 6 płyt CD AudioJęzyk angielski - kurs podstawowy CD - poziom 2
KOD KURSU: AP2

Tematy lekcji: U lekarza, W banku, Zajęcia na wieczór, W restauracji, W teatrze, Zaproszenia, Jak korzystać z środków komunikacji, Na komisariacie policji, Na stacji benzynowej, U fryzjera, W drogerii, Obiad u Bartonów, Czas wolny, Rozmowa o najświeższych wiadomościach, Wycieczka po Londynie.

Gramatyka: Present Perfect, zaimki dzierżawcze, zaimki wskazujące, strona bierna, Past Perfect, would, zaimki twierdzące, zaimki przeczące, Gerund (ing), going to.

Ilość słów i zwrotów - 761 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).
Nośnik: 6 płyt CD AudioJęzyk angielski - średnio zaawansowany CD - poziom 1
KOD KURSU: AS1

Tematy lekcji: Opinie na temat wpływu środków masowego przekazu, Prywatne i państwowe stacje nadawcze, Komputer w naszym codziennym życiu, Jak starać się o pracę, Zbrodnia i przemoc, Zanieczyszczenie środowiska jest sprawą każdego z nas, Wrażenia z Anglii, Rozważania o starzeniu się, W poszukiwaniu nowego domu.

Gramatyka: przymiotnik czy przysłówek, zdania względnie określające, Past Continous, strona bierna w czasie przeszłym, użycie imiesłowu zamiast zdania względnego, przedimek określony, mowa zależna, ułomne czasowniki modalne.

Ilość słów i zwrotów - 644 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).
Nośnik: 6 płyt CD AudioJęzyk angielski - średnio zaawansowany CD - poziom 2
KOD KURSU: AS2

Tematy lekcji: Zmieniający się przemysł, Skutki bezrobocia, Sport i wypoczynek, Geografia, Biblioteka, Transport, Niedole konsumentów, Teatr, Rząd, Urlop.

Gramatyka: Liczebniki porządkowe, wyrazy określające liczbę i ilość, nazwy krajów i miejscowości, zaimek nieokreślony „one”, czasownik „to want”,kolejność czasów w zdaniach warunkowych, So, neither/nor, strona bierna w czasie przyszłym.

Ilość słów i zwrotów - 626 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).
Nośnik: 6 płyt CD AudioJęzyk angielski - Idiomy - poziom 1
KOD KURSU: AI1

Tematy lekcji: W kuchni, Na dworcu kolejowym, W biurze, W pokoju, W banku, U dentysty, W hotelu, Wypadek drogowy, U chirurga.

Ilość słów i zwrotów - 250.
Nośnik: 6 płyt CD AudioJęzyk angielski - Idiomy - poziom 2
KOD KURSU: AI2

Tematy lekcji: W agencji podróży, Na lotnisku, Na plaży, W pubie, W biurze, W domu, W restauracji, Na ulicy.

Ilość słów i zwrotów - 250.
Nośnik: 6 płyt CD AudioJęzyk angielski - Let`s talk business - poziom 1
KOD KURSU: ALTB1


Kurs specjalistyczny - biznesowy, obejmuję słownictwo i zwroty związane z prowadzeniem firmy.
Tematy lekcji: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, W dziale sprzedaży, Zagrożenie strajkiem, Problemy z wewnętrznym bezpieczeństwem, Poszukiwanie nowego rynku, Scedowanie odpowiedzialności, Wypadek w fabryce, Wejście na rynek amerykański.

Nośnik: 6 płyt CD AudioJęzyk angielski - Let`s talk business - poziom 2
KOD KURSU: ALTB2


Kurs specjalistyczny - biznesowy, obejmuję słownictwo i zwroty związane z prowadzeniem firmy.
Tematy lekcji: Zajęcie się reklamacją, Rozmowy z kandydatami do pracy, Wypadki się zdarzają, Rewolucyjny przełom, Przygotowanie do targów, Problemy finansowe, Problemy rodzinne, Na targach handlowych, Zmiana przywództwa, Ostateczny termin.

Nośnik: 6 płyt CD AudioJęzyk angielski - Marketing
KOD KURSU: AM1


W kursie tym mówi się wyłącznie po angielsku - w wersji amerykańskiej
Tematy lekcji: Wstęp do pojęcia marketingu, Zasady polityki produktu, Ukierunkowanie i segmentacja rynku, Tworzenie nowych produktów, Opracowywanie efektywnej strategii reklamowej, Promocja sprzedaży i tworzenie opinii publicznej, Zarządzanie sprzedażą i realizacja strategii, Marketing międzynarodowy, Badanie rynku i kontrolowanie marketingu, Doroczny bankiet z okazji przyznania nagród Amerykańskiego Stowarzyszenia Menadżerów Produktu. Reklamacja, Rozmowy z kandydatami do pracy, Wypadki się zdarzają, Rewolucyjny przełom, Przygotowanie do targów, Problemy finansowe, Kryzys w rodzinie Crabtree, Na targach handlowych, Zmiana przywództwa, Ostateczny termin.

Nośnik: 6 płyt CD AudioJęzyk niemiecki - kurs podstawowy CD - poziom 1
KOD KURSU: DP1

Tematy lekcji: Dzień dobry, Mamy gości, Jak się tam dostać, Na dworcu, Przy informacji, Przy kasie, Na peronie, Moja rodzina, Rozmowa telefoniczna, W liście, W restauracji, W domu, W supermarkecie, Przy kasie, Bank i poczta, Kto nakryje do stołu, U lekarza, W rejestracji, W aptece.

Gramatyka: wskazówki dotyczące pisowni (wielkie litery, przegłos), czas teraźniejszy (kommen, wohnen), zdania pytające, szyk wyrazów w zdaniu, zdania pytające, forma grzecznościowa, czas teraźniejszy (laufen, geben, sehen), rodzajniki, czas teraźniejszy (verreisen, warten), czasowniki rozdzielnie złożone, sein, liczebniki główne 1-100, haben, liczba mnoga, jak zwracać się do kogoś w liście, podawanie czasu, liczba mnoga 2, przeczenia (nicht, nein, nichts, kein), biernik, czasowniki modalne, rzeczowniki określające wagę, pojemność i wartość, przyimki z biernikiem (für, in, an, auf), forma grzecznościowa trybu rozkazującego, liczba mnoga trybu rozkazującego, zaimek dzierżawczy, przyimek ohne, doch, liczba pojedyncza trybu rozkazującego, dürfen, gegen.

Ilość słów i zwrotów - 780 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).
Nośnik: 6 płyt CD AudioJęzyk niemiecki - kurs podstawowy CD - poziom 2
KOD KURSU: DP2

Tematy lekcji: W domu, W piekarni, W sklepie mięsnym, Na targu, Na stacji benzynowej, Na miejscu wypadku, Przeprowadzka, W domu towarowym, W biurze podróży, Urodziny, Wieczorem, Przygotowania do podróży, Uczniowie, W wolnym czasie.

Gramatyka: liczebniki główne powyżej 100, czas przyszły, celownik, zaimki wskazujące, czasowniki zwrotne, przyimki, czas przeszły dokonany, przymiotnik, liczebniki porządkowe, zaimek wskazujący, daty, stopniowanie przymiotników, rodzaje porównań, przyimek zwischen, zaimek nieokreślony jeder, jede, jedes, jemand/niemand, storna bierna, czas przeszły (Imperfekt), czasownik mögen, zdania poboczne, zdanie okolicznikowe przyczyny, zdanie warunkowe, zdanie dopełnieniowe, zdanie przydawkowe, zwrot idiomatyczny - was für ein...?, zdanie okolicznikowe czasu - welcher, welche, welches.

Ilość słów i zwrotów - 995 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).
Nośnik: 6 płyt CD AudioJęzyk niemiecki - średnio zaawansowany CD - poziom 1
KOD KURSU: DS1

Tematy lekcji: Prace domowe, Rocznica ślubu, W restauracji, Wymarzone mieszkanie, Listy, W domu towarowym, W dziale z konfekcją, W dziale sportowym, Na poczcie, Przy okienku pocztowym, Różne rodzaje korespondencji.

Gramatyka: zdanie poboczne podmiotowe i orzecznikowe, skład zdania podrzędnego, szyk zdania pobocznego, najczęstsze spójniki zdania podrzędnego, zdanie poboczne okolicznika miejsca, zdanie poboczne przedmiotowe.

Ilość słów i zwrotów - 473 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).
Nośnik: 11 płyt CD AudioJęzyk niemiecki - średnio zaawansowany CD - poziom 2
KOD KURSU: DS2

Tematy lekcji: Podróż, Na dworcu, Urlop, Listy, W pociągu, Trochę literatury, Na granicy, Nieporozumienie, Reporter opowiada, Awaria na szosie, Telefonowanie.

Gramatyka: zdanie poboczne okolicznika przyczyny ze spójnikiem da, warianty szyku zdania pobocznego, zdanie poboczne okolicznika przyczyny ze spójnikiem weil, zdanie poboczne przydawkowe, zaimek względny, zdanie poboczne dopuszczalne, zdanie poboczne okolicznika czasu.

Ilość słów i zwrotów - 356 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).
Nośnik: 11 płyt CD AudioJęzyk francuski - podstawowy CD - poziom 1
KOD KURSU: FP1

Tematy lekcji: Spotkanie, Na lotnisku, Wakacyjne plany, W nieznanym mieście, W Paryżu, Rozmowa telefoniczna, Co jemy?, W sklepie mięsnym, Na targu, Niemka w Lyonie, Przygotowanie do podróży, W hotelu.

Gramatyka: zdanie pytające, czasowniki posiłkowe avoir i etre, zaimki osobowe akcentowane, rodzaj żeński liczba pojedyncza, łączenia międzywyrazowe, rodzajnik męski i żeński liczba mnoga, forma przecząca, przyimek a, dopełnienie bliższe i dalsze, czasowniki regularne zakończone na -er, tryb rozkazujący czasowników regularnych, zdania pytające z est-ce que, liczebniki 0-10, liczebniki porządkowe, czasowniki regularne zakończone na -ir, zaimek przymiotny wskazujący, przyimek de, rodzajnik cząstkowy, inwersja gramatyczna, przymiotnik, tryb rozkazujący - liczba pojedyncza, zaimek en, czasowniki zakończone na re, przysłówek, stopniowanie przymiotników i przysłówków, zaimek przymiotny dzierżawczy, totu jako przymiotnik, czas przyszły złożony.

Ilość słów i zwrotów - 648 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).
Nośnik: 6 płyt CD AudioJęzyk francuski - podstawowy CD - poziom 2
KOD KURSU: FP2

Tematy lekcji: Kradzież, W mieście, Grypa, U lekarza, Pod witryną sklepową, W dużym magazynie, Zjednoczona Europa, List, Odpowiedź, W restauracji, Po posiłku, Audycja radiowa, Samotność, Wypadek samochodowy.

Gramatyka: czas imparfait, przeczenie w czasie passé composé, stopniowanie przysłówka, czasowniki nieregularne aller, faire, prendre, vouloir, oznaczanie czasu, czas future composé (future proche), zaimek względny qui, que, zaimek osobowy pierwszej i drugiej osoby w roli dopełnienia, zaimek osobowy trzeciej osoby, nazwy miesięcy, zgodność formy imiesłowu, rozróżnienie między an i année, zaimek dzierżawczy, zaimek en, czas przeszły prosty, zaimek y, zastosowanie zaimka osobowego w twierdzącej formie trybu rozkazującego, imiesłów przysłówkowy, liczby od 70 do 90, conditionel présent, zdania warunkowe, czasowniki zwrotne, rozróżnienie między soir i soirée.

Ilość słów i zwrotów - 888 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).
Nośnik: 6 płyt CD AudioJęzyk włoski - podstawowy CD
KOD KURSU: IP1

Tematy lekcji: Przyjazd do Rzymu, Interesująca rozmowa, Ileż pytań, W hotelu Fontana, W gospodzie, Na targu, Carla kupuje bilety, Dwa wiele mówiące listy, Carla natychmiast odpisuje, Co za niespodzianka, Zaproszenie na kolację.

Gramatyka: czas teraźniejszy czasowników essere, stare i avere, rodzaj i liczba rzeczowników, rodzajnik określony, rodzajnik nieokreślony, zaimki pytające, łączenie przyimków a, da, di z rodzajnikami określonymi, rodzaj i liczba przymiotnika, zgodność przymiotników z rzeczownikami i czasownikiem essere, wyrażenia bezosobowe, formy trybu rozkazującego czasowników regularnych, przeczenie w trybie rozkazującym, nieakcentowane zaimki osobowe, tworzenie czasu teraźniejszego czasowników -are,- (z VAT)ere,- (z VAT)ire, liczebniki, zaimki wskazujące, czas przyszły, czas przyszły prosty, tworzenie czasu przeszłego, godziny, stopniowanie przymiotników, porównania, nieregularne formy stopni przymiotników, miesiące.

Ilość słów i zwrotów - 717 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).
Nośnik: 6 płyt CD AudioJęzyk hiszpański - podstawowy CD
KOD KURSU: HP1

Tematy lekcji: Pierwszy kontakt ... i trochę później, W barze, Rozmowa telefoniczna, Na ulicy, W domu towarowym, W biurze podróży w Barcelonie, Czas wolny, Rodzina i przyjaciele, W katedrze Grenady.

Gramatyka: czas teraźniejszy czasowników ser, llamarse i vivir, akcent i akcent graficzny, czas teraźniejszy czasowników beber i querer, zaimki osobowe, przymiotnik, odmiana rzeczowników, przeczenie, liczebniki główne, czas teraźniejszy czasowników tener, poder, saber, ir, estar, ver, seguir, formy ściągnięte rodzajników, zaimki wskazujące, liczebniki porządkowe, duże litery, zaimki osobowe mocne, czas teraźniejszy czasowników gustar, parecer, quedarse, encontrar, preferir, zaimki wskazujące, wyrażanie zamiarów, czasy teraźniejsze czasowników salir, venir, hacer, jugar, poner, godziny, dni tygodnia i pory dnia, formy mocne zaimków osobowych z przyimkiem con, bliska przyszłość, zaimki dzierżawcze, forma nieosobowa czasownika, wyrażanie zakazu i zezwolenia, wyrażanie konieczności i przyczyny.

Ilość słów i zwrotów - 914 (bez słów i zwrotów zawartych w gramatyce).
Nośnik: 6 płyt CD Audio

Urządzenie SITA


Urządzenie SITA pomaga w osiąganiu stanu relaksu oraz w utrzymaniu się w tym stanie podczas odsłuchiwania materiału dźwiękowego, np: lekcji języka, przeznaczonego do zapamiętywania. Instrukcja użytkowania zestawu SITA.
Urządzenie SITA może współpracować ze słuchawkami oraz z dowolnym odtwarzaczem dźwięku np. odtwarzaczem płyt CD. Zasilane jest miniaturowymi akumulatorami dającymi napięcie 4,2 V.
Urządzenie SITA jest wyprodukowane i serwisowane w Polsce.


Akcesoria Urządzenia SITA:
kabel,
rozdzielacz,
ładowarka,
etui na urządzenie,
płyta CD z muzyką relaksacyjną,
instrukcja obsługi zestawu SITA,
karta gwarancyjna na 24 miesiące z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy,
książka "Jak przygotować własne nagrania".


Decyzją Administratora Europejskiej Kapituły Jakości i Ekologii Urządzenie SITA otrzymało
”Certyfikat Bezpieczeństwa”.
Płyta „Energie Życia” gratis


Płyta „Energie Życia” z muzyką relaksacyjną stanowi doskonałe tło dla chwil odpoczynku, sprzyja pozytywnym emocjom, pobudza skojarzenia podczas twórczej pracy. Stanowi źródło relaksu dla każdego z nas.
Jest niepowtarzalną i jedyną tego typu pozycją na polskim rynku. Jest to pilotażowa płyta CD do serii płyt pod wspólnym tytułem Muzyka gwiazd - znaki zodiaku. Każdy znak to inna indywidualność. Na płycie znajduje się 12 utworów, po jednym dla każdego znaku zodiaku.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie rozpowszechnianie obrazów i kodu źródłowego bez zgody autora strony zabronione.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 69114020040000360274793522
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 10
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 10
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje