SIOSTRZENIEC CZARODZIEJA CLIVE STAPLES LEWIS (6541826152)

zakończona
3,19 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List ekonomiczny 7,00 zł
  • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
  • List polecony priorytetowy 11,00 zł
  • lokalizacja: Lądek, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Zachęcam do zakupu

Tytuł --- SIOSTRZENIEC CZARODZIEJA

Autor--- CLIVE STAPLES LEWIS

Wydawnictwo--- PAX

Rok wydania--- 1988

Oprawa--- MIĘKKA

Stron--- 142

Stan techniczny--- DOBRY

Informacje dodatkowe--- ILUSTRACJE

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List polecony priorytetowy 11,00 zł
kolejna sztuka: 1,50 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
List polecony ekonomiczny 10,00 zł
kolejna sztuka: 1,50 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
List ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 1,50 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Kupione przedmioty sa wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Książki są pakowane w koperty ochronne
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Antykwariat Skarbnica Książek
Ląd 42A
62-406 Lądek
NIP: 6671249304
REGON: 310353508

kontakt

  • 693114642
    ANTYKWARIAT CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 9 - 17

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Antykwariat Skarbnica Książek
Ląd 42A
62-406 Lądek
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: parafkapl@interia.pl . Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: ANTYKWARIAT SKARBNICA KSIĄŻEK TOMASZ KUBACKI LĄD 42 A 62 406 LĄDEK Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem kontakt e-mail: parafkapl@interia.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Kupiony przedmiot zostanie wysłany w ciągu 2 dni roboczych od momentu wpłynięcia pieniędzy na moje konto LIST EKONOMICZNY ( ZWYKŁY ) WYSYŁANY NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ KUPUJĄCEGO W RAZIE ZAGINIĘCIA NIE MOŻNA REKLAMOWAĆ TAKIEJ PRZESYŁKI JEST TO PRZESYŁKA NIEREJESTROWANA W TYTULE PRZELEWU PROSZĘ PODAĆ NUMER AUKCJI , TYTUŁ KSIĄŻKI LUB NICK W PRZECIWNYM WYPADKU SPOWODUJĘ TO OPÓŹNIENIA W WYSYŁCE DANE DO PRZELEWU Tomasz Kubacki Ląd 42A 62-406 Lądek NUMER RACHUNKU 39 1320 1537 2513 5899 3000 0001 Bank Pocztowy Pozdrawiam i zapraszam ponownie Tomasz Kubacki Antykwariat Skarbnica Książek