Silnik 183A1000 Fiat Punto II 1.8 HGT (7062279601)

20 monet
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
1 600,00 zł
Kup na raty
kup na raty
11 x 159,99 zł
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 170,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 190,00 zł
  • lokalizacja: Łazy, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: fiat (oryginalne OEM)

Opis


Fiat Punto II 3D
2000r 1.8 HGT

510-357-529

Witam, przedmiotem aukcji jest silnik 183A1000, podana cena za goły słupek. Na wszystkie części udzielamy 14-dniowej gwarancji rozruchowej (wszelkie informację w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Posiadam inne części do tego modelu, jeżeli czegoś potrzebujesz, zadzwoń 510-357-529..
Dostawa i płatność
od 170,00 zł

Lokalizacja: Łazy, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
170,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
190,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Czar-auto
Północna 1a
05-505 Wola Prażmowska
Dodatkowe informacje

REKLAMACJE: 1. Na każdy zakupiony u nas towar udzielamy 14-dniowej (14 dni kalendarzowych) gwarancji rozruchowej. Okres ten zaczyna obowiązywać od momentu otrzymania przez Kupującego towaru. W czasie trwania gwarancji Kupujący ma obowiązek zgłosić Sprzedającemu ewentualną wadę lub problem. 2. Przy zakupie części używanych, należy mieć na uwadze, iż ich stan techniczny nosi znamiona eksploatacji i uwzględnia naturalny stopień zużycia. 3. Przy zakupie części samochodowej należy porównać numery seryjne części zamontowanej w Państwa pojeździe z numerami, które zostały podane w ogłoszeniu. W przypadku braku numerów w ogłoszeniu, należy skontaktować się z nami telefonicznie w celu ich ustalenia lub potwierdzenia możliwości zastosowania części. 4. W momencie zgłoszenia reklamacji należy podać szczegółowe informacje dotyczące problemu lub wady zakupionej części. 5. Reklamowany towar nie może nosić znamion ingerencji np. śladów rozkręcania lub rozbierania. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w tym zakresie, reklamacja zostanie automatycznie odrzucona. 6. Każda sprzedawana część jest przez nas oznaczana, w przypadku braku znacznika, reklamacja zostanie automatycznie odrzucona. 7. W przypadku potwierdzenia przyjęcia przez Sprzedającego części do reklamacji, należy odesłać towar na adres podany w polu "Adres do zwrotu", przesyłką bezpobraniową z dołączonym potwierdzeniem zakupu (paragon, faktura Vat) oraz informacją z numerem konta bankowego, do ewentualnego zwrotu zapłaconej kwoty. Do przesyłki należy dołączyć również protokół reklamacyjny ze szczegółowym opisem problemu lub wady. Protokół sporządza zakład specjalizujący się w mechanice pojazdowej, w którym dokonywano naprawy pojazdu. Ponadto na protokole powinna widnieć pieczątka i podpis właściciela zakładu. 8. Po otrzymaniu reklamowanego towaru i pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, zgodnie z pkt 5 i 6 regulaminu, Sprzedający ma obowiązek zwrotu pieniędzy za towar wraz z kosztami wysłania i odesłania towaru, na wskazany numer konta, nie później niż 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru. 9. Sprzedający może zaproponować Kupującemu wymianę reklamowanego towaru na drugi, ale tylko wtedy, gdy Kupujący wyrazi na to zgodę. USZKODZENIE TOWARU W TRAKCIE TRANSPORTU: 1. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie towaru w trakcie transportu. Dokonujemy wszelkich starań, aby towar był zapakowany w bezpieczny sposób. 2. Każda nasza przesyłka jest ubezpieczona, i w przypadku uszkodzenia w transporcie podlega procedurze odszkodowawczej. Wszystkie przesyłki wysyłamy firmą kurierską DHL. 3. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia w transporcie, należy w obecności kuriera sporządzić protokół, z dokładnym opisem uszkodzeń, a jeżeli to możliwe wykonanie zdjęć uszkodzonego towaru. 4. Kupujący powinien poinformować Sprzedającego, jeżeli towar został uszkodzony w trakcie transportu.


CZĘŚCI ELEKTRONICZNE I ELEKTRYCZNE, NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Czar-Auto Cezary Wysocki
Północna 1A
05-505 Wola Prażmowska

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość: 1. Gdy Kupujący chce odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny, ma obowiązek poinformować o tym Sprzedającego i przesłać w pełni wypełnione "Oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość" w terminie nie przekraczającym 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania towaru, po tym terminie Sprzedający nie ma obowiązku przyjęcia towaru. 2. Zwracany towar musi być w nienaruszonym stanie, nie może nosić śladów montażu, musi być kompletny. Jeżeli któryś z warunków zostanie naruszony, towar uznajemy za użytkowany przez kupującego, co skutkuje brakiem możliwości zwrotu towaru. CZĘŚCI ELEKTRONICZNE NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI 3. Towar należy zwrócić maksymalnie w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu poinformowania o tym Sprzedającego i przesłaniu w pełni wypełnionego "Oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość" wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz numerem konta bankowego na który ma być dokonany zwrot zapłaconej kwoty, na adres podany w polu "Adres do zwrotów" Brak tych dokumentów opóźni lub uniemożliwi dokonanie zwrotu. 4. Po otrzymaniu zwrotu i weryfikacji spełnienia wszystkich warunków z pkt 2 regulaminu, niezwłocznie dokonamy zwrotu za przedmiot. Koszty wysłania i odesłania towaru pokrywa Kupujący


 CZĘŚCI ELEKTRONICZNE I ELEKTRYCZNE, NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI 

O sprzedającym
Czarauto1
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

464

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 510****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: czarauto1@gmail.com
telefon: 510357529
Wyświetlenia:152
Numer oferty:7062279601
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry

Na czasie


Pokaż więcej
Ukryj