SILNICZEK MECHANIZM WYCIERACZEK 1T0955120D (6912099821)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
180,00 zł
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 18,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 25,00 zł
  • lokalizacja: Łódź, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
DZWONIĆ MOŻNA W GODZINACH

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK - 9:00 - 20:00

SOBOTA - 9:00 - 20:00

NIEDZIELA - 12:00 - 20:00

<< Zapraszam na moje pozostałe aukcje >>

>> 502-722-359 << >> 513-35-22-22 <<wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 15 1140 2004 0000 3602 7412 0635
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Roberts Auto Center
Aleksandrowska 104/150
91-224 Łódź
NIP: 947-189-49-87
REGON: 101337483
ROBERTS AUTO CENTER R-A-C tel / kom 513 - 35 - 22 - 22 / 502 - 722 -359 e-mail autocenter.pl@wp.pl Nasza Firma zajmuje się sprzedażą części nowych i używanych do samochodów osobowych i dostawczych z grupy VOLKSWAGENA - SEAT - SKODA Prowadzimy sprzedaż części samochodowych w Łodzi ( Poniedziałek - Piątek 9 -17 ) Firma zajmuje się także naprawą i wymianą Mechaniczną , Blacharsko - Lakierniczą Sprowadzamy samochody na zamówienie oraz świadczymy usługi transportowe auto - naprawa. auto - laweta. usługi transportowe. skup - sprzedaż - naprawa

kontakt

pozostałe informacje

W związku z dużą ilością ogłoszeń publikowanych w allegro, a także zdjęć, zachodzi w niektórych przypadkach możliwość błędnej publikacji fotografii sprzedawanych towarów. Aby uniknąć ewentualnych nie porozumień prosimy przed licytacją o kontakt telefoniczny w celu rozwiania wszelkich wątpliwości. W przypadku gdy towar zostaje zwrócony przez klienta koszty wysyłki w obie strony pokrywa kupujący. Przelew za odesłany towar na konto wskazane przez kupującego dokonujemy po otrzymaniu przesyłki. Do zwróconego przedmioty należy dołączyć paragon /rachunek oraz dane kupującego . Imię ,nazwisko ,adres zamieszkania, nick allegro, data zakupu ,data zwrotu. Gdy przesyłka została uszkodzona przez firmę transportową prosimy sporządzić protokół szkód w obecności kuriera Podane ceny za wysyłkę obowiązują na terenie Rzeczpospolitej Polskiej Opcja wysyłki za pobraniem tylko i wyłącznie dla osób posiadających minimum 10 pozytywnych komentarzy UWAGA WAŻNE !!! Cena wysyłki możne się różnić od ceny podanej w aukcji . W przypadku nie odebrania przesyłki za pobraniem i nieuregulowania kosztów związanych z wysyłką w dwie strony sprawę zgłaszamy do firmy WINDYKACYJNEJ !!!! W momencie przejęcia sprawy przez firmę windykacyjna nie mamy wpływu na rozwiązanie sporu .

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
ROBERT FILIPCZAK
PLONOWA 8A
91-156 LODZ
PL
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy 1.Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość może od niej odstąpić w terminie 14 dni bez podania przyczyn, składając oświadczenie sprzedającemu w taki sposób, który ujawni jego wolę w sposób dostateczny. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed jego upływem. 2.W przypadku złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną sprzedawca przesyła niezwłocznie konsumentowi potwierdzenie jego otrzymania. 3.Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się: 1) dla umowy, w wykonaniu której sprzedawca wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która: a) obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części, b) polega na regularnym dostarczaniu rzeczy przez czas oznaczony - od objęcia w posiadanie pierwszej z rzeczy; 2) dla pozostałych umów - od dnia zawarcia umowy. 4.W razie odstąpienia od umowy jest ona uważana za niezawartą. Jeżeli złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy nastąpiło zanim sprzedawca przyjął zamówienie, zamówienie to przestaje wiązać. 5.Konsument, który odstąpił od umowy w trybie określonym w niniejszym paragrafie jest odpowiedzialny za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru cech i funkcjonowania. W przypadku gdy towar zostaje zwrócony przez klienta koszty wysyłki w obie strony pokrywa kupujący.Do zwróconego przedmiotu należy dołączyć paragon lub rachunek potwierdzający zakup w naszym sklepie. Przelew za odesłany towar na konto wskazane przez kupującego dokonujemy po otrzymaniu przesyłki Gdy przesyłka została uszkodzona przez firmę transportową prosimy sporządzić protokół szkód w obecności kuriera. 


FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY ROBERT FILIPCZAK ALEKSANDROWSKA 104/150 91-224 ŁÓDŹ Ja ...........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .........................................., numer oferty ...................., login Allegro ................... . Data zawarcia umowy to ....................., data odbioru ..................... . Imię i nazwisko ..................... Adres ....................... Data ......................