Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Siekiera rozłupujaca Fiskars X25 XL Nowa Seria (7103410948)

zakończona
199,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
 • lokalizacja: Dębica, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Producent :
  Fiskars
 • Waga narzędzia:
  2.58 [kg]
 • Długość narzędzia:
  77 [см]

Opis

Siekiera rozłupująca Fiskars X25 - bardzo duża (XL) nowy model

Producent: Fiskars

Model: X25

Kod producenta: 1015643

Waga produktu: 2.58 kg

Gwarancja: 25 lat

 

SIEKIERA ROZŁUPUJĄCA FISKARS XL - X25 1015643

+ ochraniacz głowicy w kolorze pomarańczowym

Siekiera rozłupująca nowej generacji – 4 generacja siekier marki Fiskars

 

Numer produktu: 122483

Numer artykułu: 1015643

Kod EAN: 6411501224835

Szerokość: 235 mm

Długość: 775 mm

Wysokość: 46 mm

Waga: 2580 g

 

Nowa 4 Generacja Siekier Fiskars jest rezultatem nieustającej pracy nad doskonaleniem oferty. Optymalny kształt nowego ostrza oraz idealne wyważenie siekiery zapewnia każdemu użytkownikowi bardziej wydajną, a zarazem ergonomiczną i bezpieczną pracę. Nowy ochraniacz z blokadą bezpieczeństwa w pełni zabezpiecza ostrze i ułatwia transport. Każda siekiera posiada oznaczenie modelu nadrukowane bezpośrednio na trzonku. Ułatwia to dobór optymalnego do naszych potrzeb narzędzia.

 

Nowy antywstrząsowy uchwyt

Pomarańczowa część trzonka posiada specjalną strukturę, która zapobiega przesuwaniu się narzędzia w dłoni podczas pracy, Haczykowate zakończenie trzonka gwarantuje pewny uchwyt i uniemożliwia wyślizgnięcie się siekiery

Bardzo lekkie tworzywo FiberComp™

Kompozyt włókna szklanego, z którego zbudowany jest trzonek, sprawia, że siekiery Fiskars są wyjątkowo lekkie i bardzo wytrzymałe

Precyzyjne ostrze, podwójne hartowanie Nowa geometria ostrza oraz zaokrąglenie krawędzi głowicy zapewniają jeszcze skuteczniejsze rozłupywanie drewna. Siekiery ciesielskie posiadają ostrze szlifowane pod kątem 30 stopni, zaś siekiery rozłupujące pod kątem 30-40 stopni. Rozszerzający się ku trzonkowi kształt ostrza gwarantuje wytrzymałość i jest odporny na uszkodzenia.

 

 

Do rozłupywania dużych pni o średnicy > 30 cm. Najczęściej wybierany model. Wytrzymałe ostrze daje możliwość rozłupywania nawet bardzo dużych pni

 

 

 

 • 25 lat gwarancji
 • Najlepsze produkty w klasie premium w Europie
 • Rejestracja produktu – możliwość zdobycia certyfikatu stanowiącego podstawę reklamacji i przyspieszenia jego procesu

 • Każda siekiera posiada indywidualny numer seryjny, niezbędny do uzyskania elektronicznego certyfikatu
 • Internetowa rejestracja daje możliwość zapoznania się z poradami i wskazówkami zamieszczonymi na stronie
 • Zarejestruj swoją siekierę i otrzymaj 25 lat gwarancji

 Tylko u autoryzowanych dystrybutorów Fiskars Polska, którym jesteśmy.

 

 

Dostawa i płatność
od 12,00 zł

Lokalizacja: Dębica, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze

Punkty odbioru

Hurtownia Narzędzi "SEGER" Zygmunt, Ozga Sp.Jawna
Konarskiego 32A
39-200 Dębica
woj. podkarpackie
email: sklep@seger.pl

 • poniedziałek - piątek 07:00 - 16:30
 • sobota 08:00 - 12:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Po rejestracji 25 lat gwarancji

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Hurtownia Narzędzi "SEGER" Zygmunt, Ozga Sp.Jawna
Konarskiego 32A
39-200 Dębica
Dodatkowe informacje

Towar należy odesłać na adres:

Hurtownia Narzędzi "SEGER" Zygmunt, Ozga Sp. Jawna

ul. Konarskiego 32A

39 - 200 Dębica 


W odniesieniu do reklamacji oraz zwrotu towaru mają zastosowanie niniejsze przepisy ogólne (postanowienia Regulaminu Sklepu Internetowego HURTOWNI NARZĘDZI "SEGER" ZYGMUNT, OZGA SPÓŁKA JAWNA), przepisy prawa powszechnie obowiązującego tj. Kodeks Cywilny, innych ustaw właściwych oraz ustaw dotyczących konsumentów m.in. ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2017 r. nr 683).


Reklamacja:

1. Do reklamacji Towarów zakupionych w Sklepie SEGER_PL za pośrednictwem serwisu ALLEGRO.PL, zastosowanie znajdują przepisy prawa powszechnie obowiązującego.

2. Warunki odpowiedzialności Sprzedawcy względem Kupującego będącego Konsumentem za Towar, który posiada wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone w powszechnie obowiązujących przepisach prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Konsumentowi przysługuje zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego prawo do domagania się obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy, jeżeli wada jest istotna, może również żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo zamiast wymiany rzeczy żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Konsumenta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów. Sprzedawca odpowiada wobec Konsumenta za sprzedany Towar, jeżeli wada zostanie stwierdzona w okresie 2 lat od momentu jego wydania.

3. Zgodnie z art. 558 § 1 Kodeksu Cywilnego strony wyłączają odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne Towaru wobec Kupującego nie będącego Konsumentem (przy sprzedaży pomiędzy przedsiębiorcami). Sprzedający nie ponosi żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży. 

4. Jeżeli zakupiony wysyłkowo Towar zawiera wady, koszty zwrotu przesyłki pokrywa Sprzedawca. Zgłoszona wada podlega weryfikacji przez Sprzedawcę, który stwierdzi czy usterka wynikła z wady tkwiącej uprzednio w Towarze.

5. HURTOWNIA NARZĘDZI "SEGER" ZYGMUNT, OZGA SPÓŁKA JAWNA nie jest producentem oferowanych towarów i nie ponosi odpowiedzialności z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru. Odpowiedzialnością gwarancyjną ponosi producent na warunkach i okres wskazany w karcie gwarancyjnej dołączonej do kupionego Towaru. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami i zasadami określonymi w karcie gwarancyjnej oraz podanych w karcie punktach serwisowych. Warunki gwarancji jakości Towarów są określane przez ich producentów lub przedstawicieli na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

6. Wszystkie reklamacje Sprzedawca rozpatruje najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia. 

7. Zgłoszenie Reklamacji, rozpocząć należy nawiązaniem kontaktu z obsługą Sprzedawcy pod adresem e-mail: sklep@seger.pl, lub nr telefonu 14 680 39 50 i podaniem przyczyny reklamacji oraz danych identyfikujących zakup. Następnie po ustaleniu z konsultantem sposobu wysyłki – odesłanie na adres z którego nadany został Towar wraz z informacją identyfikującą zakup i opisem stwierdzonych wad lub niezgodności z umową. 

8. Odpowiedź na reklamację zostanie udzielona Kupującemu na adres mailowy (drogą elektroniczną) lub numer telefonu podany w formularzu reklamacji a w przypadku braku wypełnienia formularza reklamacji na dane podane w formularzu Zamówienia.

9. Przesłany w ramach reklamacji Towar powinien zawierać oryginalne opakowanie umożliwiające jego bezpieczny transport. Dopuszczalne jest zastosowanie opakowania zastępczego, jednak musi ono gwarantować odpowiednią ochronę podczas transportu. Do przesłanego Towaru powinien być dołączony opis uszkodzeń wraz z podaną informacją od kiedy dana usterka występuje. Powyższe umożliwi szybszą realizację danej reklamacji. Dodatkowo należy określić żądania reklamacyjne oraz tryb reklamowania (z tytułu rękojmi, niezgodności z umową lub gwarancji). Do reklamowanego sprzętu należy dołączyć oryginał bądź kserokopię gwarancji, jeżeli została wydana oraz dokument zakupu w celu ułatwienia Sprzedawcy rozpatrzenia reklamacji. 

10. Reklamacja powinna być zgłoszona na adres z którego dokonano wysyłki.

11. Niniejszy postanowienia są częścią treści umowy kupna – sprzedaży pomiędzy Sprzedającym a Kupującym. Treść regulaminu oraz warunków reklamacji jest dla stron obowiązująca zgodnie z jego brzmieniem z momentem złożenia przez Kupującego Zamówienia.  

12. Dochodzenie roszczeń w postępowaniu sądowym na podstawie ustawy lub przepisów wydanych w jej wykonaniu przysługuje uprawnionemu po bezskutecznym wyczerpaniu drogi reklamacji/polubownego załatwienia sprawy.

13. Sądem właściwym do rozstrzygania ewentualnych sporów pomiędzy Sprzedawcą a Kupującym, który jest konsumentem zostanie poddane sądowi właściwemu według przepisów prawa. 

14. Sądem właściwym do rozstrzygania ewentualnych sporów pomiędzy Sprzedawcą a Klientem, który nie jest konsumentem (przedsiębiorcy) zostanie poddane sądowi właściwemu według miejsca siedziby HURTOWNI NARZĘDZI "SEGER" ZYGMUNT, OZGA SPÓŁKA JAWNA.

Czas na odstąpienie od umowy

90 dni

Adres do zwrotu

Hurtownia Narzędzi "SEGER" Zygmunt, Ozga Sp.Jawna
ul. Konarskiego 32A
39-200 Dębica

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

ZWROT TOWARU


1.  Zgodnie z art.  27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2017 r. nr 683) Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 powyższej ustawy.

2. Oświadczenie Konsument powinien dokonać w terminie 14 dni od dnia objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części.

3. Do zachowania terminu odstąpienia od umowy wystarczy wysłanie oświadczenia przez Konsumenta przed upływem powyższego terminu.  

4. Zwracany Towar powinien posiadać oryginalne i niezniszczone opakowanie producenta, powinien być kompletny, nie może nosić śladów użytkowania. Do zwracanego Towaru powinien być dołączony dowód jego zakupu oraz wszelkie inne przedmioty/dokumenty otrzymane przez Konsumenta w związku z zakupem Towaru. Brak spełnienia w/w warunków nie uzależnia jednak możliwości dokonania zwrotu Towaru. 

5. Zwracany Towar powinien być dostarczony Sprzedawcy na adres z którego dokonano wysyłki Towaru oraz powinno być do niego załączone oświadczenie o odstąpieniu od umowy, którego wzór dostępny jest na stronie internetowej www.seger.pl w zakładce Reklamacja i zwrot Towaru . Brak spełnienia w/w warunków nie uzależnia jednak możliwości dokonania zwrotu Towaru jednak pozwoli na szybszy zwrot ceny Konsumentowi. 

6. Powyższe uprawnienie nie przysługuje, jeśli Konsument kupuje gotowy zestaw. Wówczas zawarta jest jedna umowa kupna-sprzedaży, a więc odstąpić można od umowy kupna-sprzedaży dotyczącej zakupionego zestawu, czyli wszystkich produktów (towarów) wchodzących w jego skład.

7. Zwrot Towaru nie może zostać dokonany w formie przesyłki za pobraniem.

8. Konsument powinien zwrócić Towar Sprzedawcy lub przekazać ją osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze rzecz. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

9. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca zwraca Konsumentowi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od Umowy, wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę.

10. Sprzedawca może się wstrzymać ze zwrotem płatności w terminie wskazanym w ust. 9 do chwili otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jego nadania. Zwrot uiszczonych należności dokonany będzie dokonany przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument w momencie złożenia zamówienia lub na wskazany w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy nr konta bankowego.

11. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku zmniejszenia wartości Towaru, Konsument zostanie poinformowany przez Sprzedawcę o tym fakcie a kwota podlegająca zwrotowi zostanie pomniejszona o koszty zmniejszenia wartości Towaru. 

12. W przypadku zwrotu Towaru, Konsument ponosi koszty jego transportu do Sprzedawcy wg pełnych stawek transportowych.

13. W sytuacji, gdy Konsument zdecyduje się na zwrot Towaru w myśl niniejszego paragrafu umowę sprzedaży uważa się za nie byłą. 

14. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2017 r. nr 683) m.in. w przypadku:

a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

c) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

d) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

O sprzedającym
seger_pl
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

2190

 

5

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Hurtownia Narzędzi SEGER Zygmunt, Ozga Sp. Jawna
Konarskiego 32A
39-200 Dębica
REGON: 850057520
NIP: 8721001436

Kontakt

 • +48 ** *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Informacje o sprzedającym.

Sklep internetowy działający pod adresem SEGER_PL prowadzony jest przez HURTOWNIĘ NARZĘDZI "SEGER" ZYGMUNT, OZGA SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Dębicy ul. Konarskiego 32, wpisana do rejestru przedsiębiorców, której akta prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000096408, NIP 8721001436, REGON 850057520.

Korzystanie i składanie zamówień ze sklepu SEGER_PL oznacza akceptację przez Kupujacego regulaminu sklepu SEGER_PL znajdującego się na stronie internetowej HURTOWNIA NARZĘDZI SEGER ZYGMUNT OZGA SPÓŁKA JAWNA. Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z jego brzmieniem z momentem złożenia przez Kupującego Zamówienia za pośrednictwem serwisu allegro.pl. 

Złożenie Zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Sprzedawca zastrzega, że każde zamówienie złożone za pośrednictwem serwisu www.allegro.pl będzie wiążące tylko wówczas, gdy zostanie potwierdzone przez Sprzedawcę i przyjęte do realizacji. Potwierdzenia zawarcia umowy pomiędzy Kupującym i Sprzedającym wysyłane przez serwis www.allegro.pl są automatyczne i ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacja udzielona przez Sprzedawcę – SEGER_PL o przyjęciu Zamówienia do realizacji, w następstwie złożonego przez Kupującego Zamówienia, wysyłana poprzez pocztę elektroniczną (adres wskazany w formularzu), jest jednoznaczna z zawarciem umowy kupna-sprzedaży (warunek konieczny do zawarcia wiążącej umowy pomiędzy Kupującym i Sprzedającym). W przypadku braku informacji o przyjęciu do realizacji złożonego zamówienia, Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o zaistniałym fakcie a umowę uważa się za nie zawartą. 

Pozostałe informacje:

email: sklep@seger.pl 

telefon: +48 14 680 39 57

Pozostałe informacje

email: sklep@seger.pl
telefon: +48 14 680 39 57
Wyświetlenia:4351
Numer oferty:7103410948
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry