Sieć świetlna 320 LED, kurtyna 100x300 cm (7062867789)

zakończona

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • waga (z opakowaniem): 1 [kg]

opis

Galeria i Specyfikacja
Sieć świetlna 320 LED, kurtyna 100x300 cm

Oświetlenie do pawilonów 320 białych LED emitujących ciepłe światło, zamontowanych na sieci o wym.1,8 x 2,3 m , która podpasuje do wszystkich pawilonów. Oświetlenie możebyć stosowane wewnątrz jak i nazewnątrz pawilonu.

DANE TECHNICZNE:

 • 320 białe diody LED emitujące ciepłe światło
 • Rozmiar sieci: 100 cm, 300 cm,
 • Zasilanie 230V / 24 V DC
 • 14.4 - 21.76 W / 3,0 - 3,4 V, 15-20 mA / 0,045 - 0,068 W
 • Długość kabla 10m (przejrzysty kabel)
 • IP44 - przystosowane do użytku na zewnątrz

Cena: 134.19 zł !!

Drogi kliencie jeżeli jesteś zainteresoway większą ilością danego towaru zapraszamy do kontaktu poprzez email:

biuro@sklep-calodobo­wy.pl


Dane kontaktowe
722 276 303
Pełna oferta na: SelTop.pl
Pn - Pt / 8.00 - 16.00
Sob / 9.00 - 14.00
biuro@sklep-calodobo­wy.pl
chwilowo niedostępny
chwilowo niedostępny

Informacje o wysyłce

Przesyłki kurierskie wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich.

Wszystkie przesyłki pakujemy w taki sposób, aby bezpiecznie dotarły do odbiorcy bez możliwości ich uszkodzenia, mimo wszystko przesyłka może zostać uszkodzona podczas transportu. Zawsze sprawdzaj przesyłkę przy dostawcy, w razie jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki spisz protokół. Protokół jest potrzebny do ewentualnej reklamacji.

 • Przesyłki kurierskie
 • 18 PLN

Informacje o płatności

Po zaukupie na aukcji allegro oraz po wybraniu formy płatności "Przy wpłacie na konto" prosimy o wpłatę na poniższe konto bankowe.
W tytule wpłaty prosimy podać nick allegro oraz numer aukcji, pozwoli to nam szybciej zidentyfikować kupującego co, powinno znacznie przyśpieszyć wysyłkę towaru.

 • Alior Bank
 • 63 2490 0005 0000 4000 4803 9418

ID Produktu w sklepie: BA11762
Na towar udzielamy 24 miesiące gwarancji !
Wystawiamy faktury
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 18,00 zł

Lokalizacja: Choszczno, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
4 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

FS-Centrum Sukcesu
Myśliwksa 10a
73-222 Korytowo
Dodatkowe informacje

 UPRAWNIENIA Z RĘKOJMI Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi towar bez wad. W  przypadku stwierdzenia wady towaru – tj. niezgodności rzeczy sprzedanej z  umową – Konsumentowi przysługuje prawo do skorzystania z uprawnień  wynikających z rękojmi. Uprawnienia te przysługują Konsumentowi w  okresie 2 lat od daty doręczenia produktu i 1 roku od daty stwierdzenia  wady towaru. Konsument we wskazanym wyżej okresie może żądać: - naprawy towaru, - wymiany towaru na wolny od wad, - obniżenia ceny towaru albo odstąpienia od umowy sprzedaży - chyba że  sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego  wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie; w przypadku  żądania odstąpienia od umowy stwierdzona wada produktu musi być nadto  istotna. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FS-Centrum Sukcesu
Myśliwska 10a
73-222 Korytowo

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Klientom kupującym u nas produkty jako konsumenci, przysługują stosowne  uprawnienia wynikające z Kodeksu cywilnego oraz ustawy o prawach  konsumenta (Dz. U. z 2014r. poz. 827 ze zm.). Do zawieranych umów  zastosowanie znajduje także Regulamin Allegro.  Prawo odstąpienia od umowy przysługuje tylko konsumentowi, a więc osobie  fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z prowadzoną  działalnością zawodową lub gospodarczą. Dlatego też prawo odstąpienia od  umowy zawartej na odległość nie przysługuje już przedsiębiorcom.  Konsumentom zamawiającym u nas towary przysługuje: - prawo do odstąpienia od umowy bez konieczności podawania przyczyny  odstąpienia w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru – zgodnie z art.  27 ustawy o prawach konsumenta; - uprawnienia z rękojmi opisane w Kodeksie cywilnym; - uprawnienia gwarancyjne  Konsument decyduje z jakich przysługujących mu praw korzysta – z prawa  do odstąpienia od umowy zawartej na odległość czy też z uprawnień  wynikających z rękojmi lub gwarancji.  W pewnych wyjątkowych przypadkach Sprzedawca zastrzega dodatkową  możliwość wyrażenia zgody na wymianę zakupionego towaru na inny o tej  samej wartości lub droższy – zależy to jednak każdorazowo od  okoliczności konkretnej sprzedaży oraz woli Sprzedawcy.  PRAWO DO ODSTĄPIENIA UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni  kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia  jakichkolwiek kosztów (co do zasady). Do zachowania terminu wystarczy  wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od  umowy może zostać złożone na przykład:

 - pisemnie – na adres FS-Centrum Sukcesu ul. Myśliwska 10a ,73-222 Korytowo 

 - w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na  adres: biuro@sklep-calodobowy.pl  Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w  załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta (strona 22) oraz pod  niniejszym adresem:formularz zwrotu Korzystanie z przedmiotowego  formularza nie jest jednak obowiązkowe. Szczegółową procedurę związaną z  odstąpieniem od umowy – w tym początek biegu terminu do złożenia  oświadczenia przez Konsumenta, zasady zwrotu towaru Sprzedawcy oraz  zwrotu ceny towaru określa załącznik nr 1 do Ustawy o Prawach Konsumenta  (strona 20). 

O sprzedającym
sklep-calodobowy
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

19

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 722 276 303
poniedziałek - sobota
09:00 - 17:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Firma nasza udziela gwarancji na sprawne działanie towaru. Czas udzielanej gwarancji jest ustalony na każdej z aukcji.Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia. W przypadku uznania reklamacji oraz konieczności sprowadzenia niezbędnych podzespołów, lub odesłania towaru do producenta, termin ten może ulec stosownemu przedłużeniu o czym Klient zostanie poinformowany. Nabywca traci prawo do bezpłatnej naprawy w okresie trwania gwarancji w przypadku: - Uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas użytkowania oraz zdarzeń losowych (pęknięć, ułamań, wgnieceń, zarysowań, odprysków itp.), - Uszkodzeń i wad powstałych w transporcie, przy przeładunku, w związku ze złym przechowywaniem, - Napraw, przeróbek i ingerencji dokonanych przez osoby nieupoważnione, - Wadliwego działania urządzeń na skutek wpływu czynników losowych np.: pożar, powódź, nieprawidłowe napięcie zasilania itp. - Stosowania niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych lub środków konserwacyjnych innych niż zalecane przez producenta urządzenia lub w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem. Odesłanie towaru należy zrobić wraz z kopią faktury lub fakturą VAT oraz wypełnionym wydrukowanym formularzem zwrotu. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. W przypadku podanej wysyłki - 24 godziny - zamówienia składane po godzinie 14:00 realizowane są następnego dnia roboczego.