SIATKA LEŚNA 200/17/15 M AS (ocynk 215g/m2) 50mb (6911997450)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
275,00 zł
z 600 sztuk
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 180,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 186,00 zł
 • lokalizacja: Biłgoraj, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • materiał wykonania siatki: ocynkowane
 • uszkodzony: nie

opis

TRANSPORT JAN

Przy zamówieniu od 1000 zł koszt transportu do 150 km GRATIS

Jak również na trasach:
 • Biłgoraj - Lublin - Warszawa
 • Biłgoraj - Rzeszów - Kraków
 • Biłgoraj - Zamość - Hrubieszów - Chełm
 • Biłgoraj - Stalowa Wola - Kielce

Transport zamówień poza powyżej podanymi trasami realizujemy po skompletowaniu całego samochodu.

Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu dostawy.

» SPRAWDŹ ILOŚĆ KM
PRZESYŁKA KURIERSKA
WYSYŁKI PALETOWE

Przy wysyłkach kurierskich kwota za pobranie zawsze doliczana jest tylko raz.
Jeśli Twoje zamówienie wymaga zapakowania towaru w kilku paczkach i wybierasz płatność za pobraniem, to koszt pobrania liczony jest jednorazowo za wszystkie paczki.

PŁATNOŚCI

72 1060 0076 0000 3260 0191 8059

KONTAKT

Zakład Produkcyjno Handlowy "JAN"

Majdan Stary 45A
23-414 Majdan Stary

tel. 514 322 067
tel. 669 710 817
tel. 783 202 161
fax 84 685 11 11
e-mail: zphjan@interia.eu
gg: 40287108

Godziny pracy:

Pn.-Pt: 8.00 - 18.00
Sob.: 8.00-14:00
Niedziela­: nieczynne

Siatka leśna ocynkowana M AS

Przedmiotem aukcji jest SIATKA LEŚNA 200/17/15 M AS (ocynk 215g/m2) 50mb

OKAZJA

 • Drut dolny poziome i drut górny poziomy o 2,5mm
 • Druty pionowe i poziome środkowe o 2,0mm
 • Warstwa ocynku na drucie 215g/m2 (Siatka jest 3x żywotniejsza od zwykłej siatki)
 • Podana cena jest ceną brutto za 1 rolkę 50mb
 • Sprzedajemy tylko całe rolki po 50mb
 • TANI KURIER PRZY WIEKSZEJ ILOŚCI!!
 • WYSYŁKA NA PALECIE EURO OD 10DO 24ROLEK JEDYNE 180ZŁ (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy przy wysyłkach paletowych)
 • Gwarantujemy najwyższą jakość i 100% zadowolenia :)

 • WARSTWA OCYNKU NA DRUCIE 215g/m²

  Jesteśmy producentem!

  Rozwozimy towar na terenie całego kraju.

  Uwaga: ceny transportu są cenami brutto!

  Zobacz inne moje aukcje
  © UltraPanel
  Dostawa i płatność
  od 180,00 zł

  Lokalizacja: Biłgoraj, Polska

  Przesyłka płatna z góry

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Przesyłka kurierska
  pierwsza sztuka
  180,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  20
  czas realizacji
  2 dni robocze

  Przesyłka płatna przy odbiorze

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Przesyłka kurierska pobraniowa
  pierwsza sztuka
  186,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  20
  czas realizacji
  2 dni robocze
  Odbiór osobisty
  pierwsza sztuka
  0,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  -
  czas realizacji
  1 dzień roboczy
  Dodatkowe informacje

  PRZY WYSYŁKACH KURIERSKICH KWOTA 6zł ZA USŁUGĘ ZA POBRANIE ZAWSZE DOLICZANA JEST TYLKO RAZ. JEŚLI TWOJE ZAMÓWIENIE WYMAGA ZAPAKOWANIA TOWARU W KILKU PACZKACH I WYBIERASZ PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM, TO KOSZT 6ZŁ USŁUGI POBRANIA LICZONY JEST JEDNORAZOWO ZA WSZYSTKIE PACZKI.

  Płatności

  Faktura

  Wystawiam fakturę VAT
  Gwarancja
  24 miesiące

  Rodzaj gwarancji

  productenta/dystrybutora

  Okres gwarancji

  24 miesiące
  Reklamacja
  2 lata

  Czas na reklamację z tytułu rękojmi

  2 lata
  rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

  Adres do reklamacji

  Zakład Produkcyjno-Handlowy JAN
  Majdan Stary 45a
  23-414 Majdan Stary
  Dodatkowe informacje

   

  1. Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć Klientowi Towar pozbawiony wad fizycznych i prawnych.
  2. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta w przypadku gdy sprzedany Towar ma wadę fizyczną lub prawną są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w kodeksie cywilnym (art. 556 – 576).
  3. Jeżeli Towar ma wadę, Klient może:
   • złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniony lub naprawiany przez sprzedawcę albo sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wad. Klient może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość Towaru wolnego od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby Klienta inny sposób zaspokojenia,
   • żądać wymiany Towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić Towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z Umową sprzedaży Towaru wadliwego w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z Umową sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów. Koszty naprawy lub wymiany ponosi Sprzedawca.
  4. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy. W wypadku Klienta będącego Konsumentem koszt dostarczenia pokrywa Sprzedawca.
  5. Zaleca się, aby w zgłoszenie reklamacyjnym podane zostały następujące informacje: dane kontaktowe Klienta ułatwiające i przyśpieszające rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę, wskazanie reklamowanego Towaru i datę jego odbioru oraz opis zgłaszanych zastrzeżeń, określenie sposobu doprowadzenia towaru do zgodności z umową sprzedaży tj. żądanie usunięcia wady lub wymiany towaru na nowy lub złożenie oświadczenia o obniżeniu ceny przy jednoczesnym wskazaniu kwoty, o którą cena ma być obniżona albo odstąpieniu od umowy sprzedaży.
  6. Wymogi podane w powyższym punkcie są formą zalecenia i nie mają wpływu na skuteczność reklamacji zgłoszonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
  7. Reklamacje związane z Towarem, realizacją Umowy sprzedaży, jak również w związku z korzystaniem z usług nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną Klient może kierować: w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: Majdan Stary 45 a, 23-414 Majdan Stary, w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zphjan@interia.eu.
  8. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

  Zwroty

  Czas na odstąpienie od umowy

  14 dni

  Adres do zwrotu

  ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY JAN
  MAJDAN STARY 45A
  23-414 MAJDAN STARY

  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

  kupujący
  Dodatkowe informacje

   

  1. Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyn i ponoszenia kosztów za wyjątkiem kosztów określonych w pkt.10 poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu przed jego upływem.
  2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Konsumenta.
  3. Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie to może zostać złożone: pisemnie na adres Sprzedawcy: Majdan Stary 45a, 23-414 Majdan Stary, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zphjan@interia.eu.
  4. Przykładowe wzory formularza odstąpienia dostępne są:
   • w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta,
   • pod adresem: Formularz odstąpienia. 
    Konsument może skorzystać z wzorów formularza, jednak nie jest to obowiązkowe.
  5. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.
  6. Jeśli Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.
  7. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy Towaru do Konsumenta. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
  8. Jeżeli Konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
  9. Konsument ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.
  10. W wypadku odstąpienia Klient będący Konsumentem ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.
  11. Jeśli ze względu na swój charakter Towar nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą, Sprzedawca informuje Konsumenta o kosztach zwrotu rzeczy na Stronie Internetowej Sklepu.
  12. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.
  13. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument chyba, że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
  14. Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów, w których Towarem jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

  O sprzedającym
  Z_P_H_JAN
  99,6%
  kupujących poleca tego sprzedającego

  3379

   

  12

   z ostatnich 12 miesięcy

  Zgodność z opisem

  5,0

  Czas wysyłki

  4,9

  Koszt wysyłki

  4,9

  Obsługa kupującego

  5,0

  Dane firmy

  Kontakt

  • 731204632
  • 883008042
  poniedziałek - piątek
  07:00 - 18:00
  sobota
  07:00 - 11:00
  niedziela
  zamknięte

  Informacje o sprzedającym

  Zakład Produkcyjno-Handlowy JAN funkcjonuje od 1981 roku i należy do liderów regionalnego rynku metalowego. Naszym celem jest produkcja wyrobów metalowych najwyższej jakości oraz profesjonalna obsługa, dostosowana do potrzeb i oczekiwań Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na dywersyfikację oferty oraz wdrażanie nowoczesnych standardów biznesowych. ZPH JAN dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym uzbrojonym w zaawansowane linie produkcyjne, doświadczoną, wykwalifikowaną kadrą oraz rozbudowaną bazą transportową. Korzystamy z najwyższej klasy surowców wyjściowych i specjalistycznych systemów technologicznych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, pomoc techniczną i wspólne poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla Klientów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminowość i rzetelną realizację najbardziej wymagających zamówień.

  Pozostałe informacje

  Oferujemy kompleksowy system ogrodzeniowy wykonany z paneli zgrzewanych przetłaczanych lub prostych wraz ze słupkami mocującymi i odpowiednimi akcesoriami montażowymi. Panele ogrodzeniowe mogą być w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i malowanej proszkowo. Wykonujemy również bramy i furtki dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań zamawiającego. Bramy mogą być wykonane jako skrzydłowe lub przesuwne. Zastosowanie: ogrodzenia fabryk, magazynów, budynków i obiektów użyteczności publicznej takich jak: szkoły, boiska i stadiony sportowe, place zabaw, a także posesji prywatnych. Oferujemy również usługę montażu ogrodzenia. Zdjęcia naszych realizacji znajdziesz w galerii poniżej: