Siarczan miedzi miedź CuSO4*5H2O pojemnik 25 kg (6541656864)

zakończona
283,25 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 19,99 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,99 zł
 • lokalizacja: Lublin
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 27.00 [kg]
Kontakt

poniedziałek-piątek 8:00-16:00

tel. +48 81 444 14 80
kom. +48 601 33 20 81
fax +48 81 526 80 83
e-mail info@chemiczne.org

104249

lmaczka

Płatności

Raiffeisen Bank Polska SA nr konta:

66 1750 0012 0000 0000 1325 2122

W tytule przelewu i w kontaktach telefonicznych oraz e-mailowych proszę o podawanie Państwa loginu/identyfikator­a z Allegro.

Jeśli do zakupu ma być wystawiona faktura VAT (standardowo wystawimy paragon fiskalny) lub wysyłka ma być dokonana na inny adres niż Państwa domyślny adres w Allegro, proszę o stosowną informację bezpośrednio po zakupie w wypełnianym formularzu dostawy i płatności Allegro.

Przesyłka

Przesyłki kurierskie firmą DPD (czas dostawy przeważnie w kolejny dzień roboczy od wysyłki) - w cenie jednej paczki (o ile nie zaznaczą Państwo w formularzu dostawy i płatności Allegro inaczej), możliwa jest wysyłka przy wadze łącznej zamówienia do 30 kg w cenie całkowitej dostawy kurierskiej jak dla najcięższego zakupionego przedmiotu w przesyłce.

Przy zakupie wielopaczkowym kurierem DPD za pobraniem tylko pierwsza sztuka jest droższa, koszt przesyłki kolejnych paczek w jednym zamówieniu jak dla przesyłek kurierskich przedpłaconych.

W przypadku niepewności dotyczącej kosztu wysyłki, w szczególności przy zamówieniach większych ilości z różnych aukcji prosimy o wcześniejszy kontakt.

Firma kurierska DPD nie daje możliwości zastrzeżenia pewnej godziny dostawy w podanej cenie wysyłki, dostarcza przeważnie w dni robocze w godzinach 9-17. Istnieje możliwość zastrzeżenia godziny lub dostawy w dzień wolny od pracy za dodatkową, jednakże relatywnie wysoką dopłatą - szczegóły, prosimy o kontakt przed zakupem.

Dokładamy starań, aby nadawać do Państwa przesyłki firmą kurierską DPD pobraniowe lub z zaksięgowaną w dni robocze do godziny 12 przez Allegro/PayU lub Raiffeisen Bank płatnością w miarę możliwości jeszcze tego samego dnia roboczego, a najdalej następnego dnia roboczego z przesłaniem na Państwa e-mail z firmy DPD wieczorem w dniu wysyłki numerem listu przewozowego paczki.

Do przesyłek nadawanych przez paczkomaty lub jako pocztowy list polecony ekonomiczny (UWAGA - czas dostawy przez operatora tych przesyłek to nierzadko 5 dni roboczych licząc od wysyłki), możliwych przy wadze brutto przesyłki listowej do 1 lub do 2 kg lub jako paczkę biznesową Pocztą Polską, podajemy przez Allegro do Państwa numer wysyłki umożliwiającej jej śledzenie po wpisaniu otrzymanego numeru w przypadku Poczty Polskiej na bieżąco na stronie www .

Państwa komentarz (po którym wystawiamy nasz) jest dla nas potwierdzeniem otrzymania przesyłki.

Odbiór osobisty dokonanych zakupów jest możliwy w biurze handlowym w Lublinie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15, dzielnica Bursaki ul. Stefczyka 3 (mapka na dole strony). Możliwa forma płatności przy odbiorze to gotówka.

Przedmioty zabezpieczamy stosowanie do wagi oraz gabarytu i do uszkodzeń dochodzi niezwykle rzadko, jednakże w przypadku stwierdzenia uszkodzeń prosimy o sporządzenie protokołu szkody i dokładnego jej opisania od razu w obecności Kuriera i przesłania do nas spisanego protokołu (skan na e-mail, faks) wraz ze zdjęciem uszkodzeń. Jest to jedyny dokument, na podstawie którego rozpatrywane są reklamacje przez przewoźnika i daje nam możliwość możliwie niezwłocznego ponowienia wysyłki do Państwa.

Opis przedmiotu

Siarczan miedzi pięciowodny CuSO4*5H2O pojemnik 25 kg

Numer WE: 231-847-6
Numer CAS: 7758-99-8

Data produkcji: 01.2016

Na tej aukcji kupujesz techniczny siarczan miedzi pięciowodny w szczelnym pojemniku wielokrotnego zamknięcia 25 kg z uchwytem bocznym. Na innej aukcji dostępny jest w pojemniku 5 kg z rączką.Szerokie zastosowanie, m.in. do produkcji kryształów, jako katalizator do wypalania sadzy, konserwacji drewna, zwalczaniu grzybów, farbowania czy do elektrolitycznego miedziowania.


Możliwe zbrylanie produktu jest procesem naturalnym z racji uwodnienia, odwracalnym i nie powodującym obniżenia właściwości.

UWAGA Działa szkodliwie po połknięciu. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.

Maksymalna waga pojedynczej przesyłki kurierskiej to 31,5 kg brutto. Jeśli w cenniku aukcji nie podano inaczej odnośnie możliwości łączenia większej ilości sztuk w jedną przesyłkę, to koszt przesyłki kurierskiej należy przemnożyć przez ilość zamawianych sztuk. W razie wątpliwości proszę o wcześniejszy kontakt. Na aukcjach podajemy ceny brutto. Wysyłka firmą kurierską DPD. Wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje:
© UltraPanel
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Raiffeisen Bank Polska S.A. w Warszawie 66 1750 0012 0000 0000 1325 2122
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,99 zł
kolejna sztuka: 19,99 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,99 zł
kolejna sztuka: 19,99 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Odbiory osobiste: ul. Stefczyka 3, wjazd od ul. Rapackiego 20 Lublin w godz. 9-15 w dni robocze poniedziałek-czwartek.W innych dniach lub w piątek po wcześniejszym potwierdzeniu e-mailowym lub telefonicznym możliwości odbioru: tel. 814441480.

kontakt

 • 814441480
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 9:00 - 15:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, Kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Kupujący może składać sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-mail: info@chemiczne.org lub w formie pisemnej na adres do reklamacji i zwrotów. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, nazwę użytkownika Allegro, datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwróci się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.

pozostałe informacje

Oświadczam, że firma Domena Łukasz Mączka zobowiązuje się do dostarczenia rzeczy bez wad z wyłączeniem wad o ile zostały wskazane w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący Konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Lublinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Pozostałe informacje: Cechy świadczenia - zgodne z opisem poszczególnych aukcji. Sposoby kontaktu: Preferowany sposób kontaktu - e-mail: info@chemiczne.org tel. 814441480, kom. 601332081 lub pocztą tradycyjną na adres: Domena Łukasz Mączka ul. Franciszka Stefczyka 3 20-151 Lublin Koszt zakupu oraz transportu i sposób wyliczania - wg cennika w opisie oferty oraz opisu w aukcji. Sposób zapłaty: Poprzez formy dostępne w opisie oferty. Gwarancja: Ma sprzedawane towary nie jest udzielana gwarancja. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego wynikających z rękojmi.