e-mail: bartek_shop@yahoo.com

tel. 601 166 035

Zabawki wysyłamy w ciągu max 3 dni roboczych od wpłaty Pocztą Polską, zazwyczaj w jeszcze tego samego dnia

 

PayU

ING: 82 1050 1559 1000 0092 3462 2943
Na wpłatę czekamy 7 dni od zakupu.

 

Przed licytacją proszę o zapoznanie się z regulaminem.

Przy zakupach za minimum 300zł przesyłka jest gratis, po uprzedniej wpłacie na konto. Gratisowa przesyłka wysyłana jest przesyłką ekonomiczną wyłącznie na terenie Polski.

Jeśli licytują Państwo na kilku naszych aukcjach kończących się w różnych terminach, a chcieliby Państwo, aby wszystko zostało wysłane w jednej paczce - proszę o wpłatę w ciągu 7 dni za dotychczasowe zakupy, poinformowanie nas niezwłocznie o chęci dalszych zakupów i mogą Państwo licytować i kupować dalej - MAKSYMALNIE PRZEZ MIESIĄC!!!

Kupując jednocześnie na kilku naszych aukcjach za przesyłkę płacą Państwo tylko raz!!! Jeśli kupią Państwo kilka przedmiotów, a przy jednym jest wysyłka tylko paczką, wtedy proszę doliczyć koszt za paczkę.

Przy zakupie większej ilości małych rzeczy - do 1kg - możemy wysłać przesyłką poleconą ekonomiczną za 7zł lub priorytetem za 8,5zł. Powyżej 10 sztuk lub powyżej 1 kg - wysyłka zawsze paczką: kurierem Pocztex48 lub paczkomatem InPost za 8,60zł bez względu na liczbę wylicytowanych aukcji.

Nie wysyłamy za pobraniem!

Na wpłatę czekamy 7 dni od momentu zakupu! 

Przedmiotem aukcji są

oryginalne

super klocki

 

LEGO DUPLO

 

 

Duży koń do bryczki do pałacu księżniczki

 

 

widoczny na zdjęciu

 

stan dobry

- normalne ślady użytkowania

 

Klocki są czyste - gotowe do zabawy!!!

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów oraz na pozostałe nasze aukcje!!!


Jeśli licytują Państwo na kilku naszych aukcjach, kończących się w różnych terminach, a chcieliby Państwo, aby wszystko wysłane zostało w jednej paczce - proszę o wpłatę w ciągu 7 dni, niezwłoczne poinformowanie nas o chęci dalszych zakupów i mogą Państwo licytować i kupować dalej - MAKSYMALNIE PRZEZ MIESIĄC!!! 

 

 

 

Zapraszam także na inne moje aukcje
Inne aukcje| Strona o mnie| Komentarze| Zadaj pytanie © sellhelp