Witamy i zapraszamy do zakupu w naszym sklepie firmowym

Nowa opona zimowa

Nexen WINGUARD SNOW G WH2  185/60/15 [84] H

Podana cena brutto dotyczy 1 opony

foto

specyfikacja produktu

zimowe osobowe Nexen 185/60 R15 Budget - klasa ekonomiczna (wysoka jakość za przystępną cenę) 84 - max 500 kg H - max 210 km/h - 3 lata od daty zakupu fabrycznie nowe, pierwszy gatunek Azjatyckie 2017
70 dB
E
B

szczegółowy opis opony

Firma Nexen to koreański producent opon z ponad 60-letnią tradycją. Nazwa Nexen to połączenie dwóch słów: next i century, co oznacza następny wiek i doskonale oddaje ideały firmy w dążeniu do produkcji nowoczesnych opon. Producent nieustannie dąży do rozwoju i dostosowuje się do wymagań rynku, min. poprzez produkcję opon sportowych i do samochodów luksusowych, które są coraz bardziej popularne. Opony Nexen sprzedawane są w ponad 120 krajach na całych świecie.

Podczas targów Autopromotec 2015 we Włoszech zadebiutowała zimowa opona do samochodów osobowych - Nexen Winguard Snow’G WH2, która jest następczynią znanej i cenionej przez użytkowników Nexen Winguard Snow’G.

Nowa opona NEXEN powstała w odpowiedzi na zmiany klimatyczne w Europie, gdzie z powodu coraz mniejszych opadów śniegu ogumienie zimowe musi zapewnić bezpieczeństwo nie tylko podczas jazdy na ośnieżonych nawierzchniach, lecz także na drogach mokrych, suchych lub oblodzonych. By sprostać tym złożonym warunkom, opona NEXEN została zaprojektowana w oparciu o zaawansowane technologie wykorzystane w rzeźbie bieżnika i składzie mieszanki gumy.

Mieszanka bieżnika powstaje w innowacyjnej technologii łączenia komponentów gumy, dzięki czemu zapewnia znakomite osiągi na każdej nawierzchni. NEXEN zastosował w mieszance gumy bieżnika opony zimowej elastomery funkcjonalne, które zapewniają większą przyczepność na mokrych i zaśnieżonych nawierzchniach przy jednoczesnym zachowaniu niskich oporów toczenia.

Podczas jazdy każda opona ulega ciągłym odkształceniom, co zmniejsza jej obszar kontaktu z podłożem, a tym samym przyczepność. Właśnie dlatego NEXEN zastosował w nowych oponach technologię, która opiera się na samoblokujących się lamelach i efektywnym powrocie rzeźby bieżnika do pierwotnego kształtu. Samoblokujące się klocki zapewniają optymalny kontakt opony z podłożem i większą precyzję kierowania (efekt „śladu").

Kierunkowy bieżnik nowej opony NEXEN WINGUARD SNOW G WH2 ma głębokie rowki i specjalnie zaprojektowane klocki bieżnika dla uzyskania efektu „raków i trybów" w obszarze kontaktu opony ze śniegiem. Przy powrocie klocków do pierwotnego kształtu boczne rowki skutecznie odprowadzają wodę, dzięki czemu zmniejszają ryzyko aquaplaningu.
24h* Dla zamówień złożonych do godziny 12, realizacja zamówienia wynosi najczęściej 24h po otrzymaniu wpłaty na konto lub zakupie poprzez opcję przesyłki „za pobraniem”. W okresach wzmożonej sprzedaży (sezon zima – wiosna) czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do 2-3 dni roboczych. W dni wolne (soboty, niedziele i święta) firmy kurierskie nie dostarczają przesyłek. Opony wysyłamy za pomocą: DPD, FEDEX, GLS, K-EX.

Nie sprzedajemy opon w pojedynkę. Na naszych aukcjach znajdą Państwo pary oraz komplety tych opon.