Dostawa

Korzystamy z usług firmy kurierskiej o sprawdzonej marce:

Fedex

Odbiór osobisty możliwy jest po wcześniejszym uzgodnieniu, w siedzibie naszej firmy pod adresem:

ul. Półłanki 80
30-740 Kraków
(teren Garbarni)

Płatność

Wpłata na konto ING Bank:

Fedex

74 1050 1445 1000 0090 7272 6582

Przy zakupie prosimy określić formę płatności, tzn. przelew czy pobranie. Opony objęte są gwarancją producenta, na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

Opis

 

Nazwa GEYER & HOSAJA
Rok produkcji 2017
Szerokość opony 195
Wysokość opony 70
Cale 15
Typ R
Indeks nośności 106/104
Indeks szybkości Q do 160 km/h
Typ samochodu Dostawcze
Nazwa bieżnika Gepard SNOW
Gwarancja 2 LATA
Sezon ZIMA

 

 

 

 

Dostawcze opony bieżnikowane GEYER & HOSAYA to opony nr 1 w swojej klasie.

 

Prezentowane opony są produkowane na bazie najwyższej jakości karkasach marek Continental i Michelin.

 

Renomowany polski producent:

 

Opony te wykonane są przez jednego z czołowych producentów opon bieżnikowanych w Europie. Zakłady produkcyjne posiada w dwóch polskich miastach: w Mielcu – bieżnikownia opon na gorąco i na zimno, oraz opon do maszyn budowlanych i w Warce – bieżnikownia opon w technologii na zimno. Najlepszą jakość opon gwarantuje wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza z długoletnim doświadczeniem, system bieżnikowania oparty na systemie jakości ISO 9001:2001 i homologacja ECE109R.

 

Karkasy najwyższej jakości:

 

Karkas to podstawowa część opony. Jest to szkielet opony, który spełnia bardzo ważne funkcje – odpowiada za właściwy kształt opony czy za przenoszenie obciążenia, które powstają w trakcie jazdy. Utrzymuje on również ciśnienie na wymaganym poziomie wewnątrz opony. W oponach bieżnikowanych dostawczych GEYER & HOSAJA używa się najwyższej jakości karkasów Continentala i Michelina, które są bardzo szczegółowo oceniane i sprawdzane przez doświadczonych weryfikatorów oraz przy użyciu specjalistycznych urządzeń takich jak maszyna ciśnieniowa, prześwietlająca Tyrescan oraz najnowocześniejszy Shaerograph. Dzięki temu produkty są w pełni dopracowane i zapewniają bezpieczną i pewną jazdę na dużych przebiegach zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach.

 

Mieszanka najwyższej jakości:

 

Jak się dowiedzieliśmy, jakość mieszanki używana do produkcji opon bieżnikowanych dostawczych jest zbliżona jakością do mieszanki którą GEYER & HOSAYA wykorzystuje do produkcji opon ciężarowych. Jest to naprawdę wysokiej jakości produkt.

 

Co ciekawe GEYER & HOSAYA jest producentem mieszanki gumowej do produkcji opon bieżnikowanych większości bieżnikowni w Polsce.

 

Zastosowana odpowiednia mieszanka gumowa i wzory bieżnika sprawiają, że opony mają wiele zalet:

 

- bardzo dobrą przyczepność,

- stabilność podczas pokonywania zakrętów,

- niski opór toczenia,

- wytrzymałość na uszkodzenia i przeciążenia.

 

Co ważne, równomierne rozłożenie nacisków sprawia, że bieżnik zużywa się równo i powoli, co za tym idzie, opony będą mogły pokonać dużo dłuższe przebiegi.

 

Gwarancja: Potwierdzeniem najwyższej jakości jest 2 letnia gwarancja producenta.

Są to jedyne opony bieżnikowane na rynku z tak długim okresem gwarancyjnym, świadczy to o niezwykle wysokiej jakości opon.

 

Dlaczego jeszcze warto kupić opony bieżnikowane GEYER & HOSAJA?

 

Dzięki połączeniu najlepszych karkasów z najlepszą mieszanką, w fabryce renomowanego producenta, otrzymujemy produkt o naprawdę wysokiej, bezkonkurencyjnej jakości.

 

Czego dowodem jest udzielana 2 letnia gwarancja.

Zdjęcia produktuAukcja wystawiona automatycznie przez dodatek do systemu Comarch ERP produkcji ALPOL IT