UWAGA !!! TYLKO ORYGINALNY ŻEL Z DATĄ PRZYDATNOŚCI NA OPAKOWANIU DZIAŁA, PRZED ZAKUPEM SPRAWDZ, CZY INNI SPRZEDAJĄCY TO OFERUJĄ. PRZETERMINOWANY ŻEL NIE DZIAŁA !!!!Opis produktu

Każdy prawdziwy mężczyzna chciałby zadowolić swoją partnerkę. Nic więc dziwnego, że panowie tak bacznie zwracają uwagę na rozmiar swojego penisa. Poza tym zwracają też uwagę na wytrzymałość swojej erekcji oraz intensywność zbliżeń. Są to bowiem przymioty, dzięki którym naprawdę można zadowolić swoją kobietę. Niestety nie każdy mężczyzna może pochwalić się naturalnie długim penisem, a także doskonałą erekcją – niektórzy muszą się jakoś wspomagać. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kobiet i mężczyzn i w swojej ofercie posiadamy TITAN GEL.
Przede wszystkim warto zwracać uwagę na opinie, które krążą o danym preparacie w Internecie, to one są wyznacznikiem tego, czy faktycznie jest to dobry produkt. Preparat, który ma naprawdę świetne opinie to Titan Gel, dzięki któremu z łatwością powiększysz rozmiar swojego penisa.

http://vvic777.hekko24.pl/test/Marta/titan%20gel/3.pngPoza tym warto wspomnieć na samym początku, że żel ten jest w pełni skuteczny, ma całkowicie naturalny skład i jest bezpieczny w użyciu. Dzięki jego regularnemu stosowaniu będziesz w stanie powiększyć swojego penisa nawet o 5 centymetrów – a także nadasz mu do 60% więcej w obwodzie. Dzięki temu w końcu będziesz w stanie zadowolić każdą partnerkę.
Titan Gel zadowoli Ciebie i Twoją partnerkę przede wszystkim dlatego, że dzięki Titan Gel zwiększysz znacznie swoją wytrzymałość podczas stosunków i będą one dużo dłuższe niż dotychczas. Zyskasz więc nowe, lepsze i wspanialsze życie seksualne, tylko dzięki temu, że będziesz stosować Titan Gel. A kobiety będą tym faktem naprawdę zachwycone! Nie musisz się więc już dłużej wstydzić rozmiaru swojego penisa, z tego względu, że będziesz w stanie go zmienić na lepsze. Wydłużysz go nawet o kilka centymetrów, a poza tym sprawisz też, że będzie grubszy.
Twój penis może być dłuższy, a ty możesz zacząć zadowalać swoją partnerkę. Musisz tylko zacząć korzystać z Titan gel, który jest wspaniałym preparatem właśnie na powiększenie penisa. Z tym kremem w końcu uda ci się zmienić swój rozmiar i zrobisz to skutecznie oraz bezpiecznie.
                                                                       Tubka o pojemności 50 ml.

Zdjęcia produktu

http://vvic777.hekko24.pl/test/Marta/titan%20gel/4.jpg
http://vvic777.hekko24.pl/test/Marta/titan%20gel/titangel.jpg
http://vvic777.hekko24.pl/test/Marta/titan%20gel/1.jpg
http://vvic777.hekko24.pl/test/Marta/titan%20gel/2.jpg

Płatność

Płatność mogą Państwo zrealizować przy pomocy systemu PayU lub przelewem tradycyjnym.

Dostawa

Przesyłki nadajemy z zagranicy, czas dostawy wynosi od czternastu do szesnastu dni roboczych. Produkty pochodzą od dystrybutora dlatego mają konkurencyjną cenę. Każda produkt jest w oryginalnym pudełku wraz z dokumentami . Przesyłka jest w 100% darmowa oraz nie jest wliczana w cenę produktu. Przesyłki są realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Kontakt

Masz pytania, zawsze możesz zadzwonić lub do nas napisać :) Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach:
10:00 - 18:00
pod numerem telefonu:
574-086-403
lub mailowo pod adresem:
industrylimited@gmail.com

Dlaczego warto robić zakupy w naszym sklepie?