Czyszczak rury spustowej Ø110

Osadniki rynnowe są koniecznym elementem w systemie aby wodę deszczową z rynien odprowadzamy do studzienek kanalizacji deszczowej lub rozsączalni. Osadniki pełnią funkcję rewizji, wychwytując zanieczyszczenia spływające z dachu. Zapewniają łatwy dostęp do rury spustowej oraz podłączonej do osadnika rury kanalizacyjnej.

Wykonanie

Czyszczak wykonany został z trwałego tworzywa sztucznego jakim jest polipropylen. Osadnik w kolorze szarym, ma za zadanie chronić podziemne sieci kanalizacji deszczowej przed liśćmi i innymi zanieczyszczeniami niesionymi przez wodę spływającą z rynien. Czyszczak wykonany z tworzyw najwyższej jakości jest szczelny i odporny na korozję oraz zanieczyszczenia zawarte w atmosferze.

Przeznaczenie

Osadniki rynnowe przeznaczone są do łączenia rur spustowych z rurami kanalizacyjnymi jako element systemu rynnowego ma za zadanie odprowadzanie wody opadowej do kanalizacji.

Montaż

Czyszczak montowany jest nad ziemią, dzięki czemu umożliwia on czyszczenie instalacji rynnowej z zanieczyszczeń oraz pozyskiwanie wody deszczowej do osobnego zbiornika. Koniec rury spustowej łączony jest z instalacją deszczową lub montowane jest kolano odprowadzające wodę.

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Długość: 235 mm

Rozmiar: 110 mm

Materiał: Polipropylen

Kolor: Brązowy

Przeznaczenie: Kanalizacja wewnętrzna

Grubość ścianki: 2,7 mm

Nr. artykułu: SE030101008

Galeria