MOLECA MOLW-16-132

 


 

Regularna cena sklepowa to: 109,90 zł

PRZECENA!!!

 

 

Teraz te buty kosztują 89,90 zł

 

 

 

MODNE buty!

 

 

 

Dane o przedmiocie:

Kolor: granatowe

Wykonanie:

materiał tworzywo

Obuwie wsuwane. 
Zobacz także...

 

Wszystkie informacje dotyczące doboru obuwia, gwarancji, reklamacji, wymiany obuwia itp. znajdują się na stronie „o mnie”.

Jeśli nie akceptują Państwo warunków tam umieszczonych prosimy nie dokonywać zakupu.

Wszystkie spory staramy się rozwiązać z korzyścią dla klienta!!!

 

Ze względu na indywidualne ustawienia komputera (w tym jego ekranu) oraz zastosowania zdjęć cyfrowych kolor butów prezentowanych na zdjęciach może nieznacznie różnić się koloru rzeczywistego. Nie przyjmujemy reklamacji wynikających z tego powodu.

 

 

Obuwie posiada 12 miesięczną gwarancję!!!

 


Zapraszamy na aukcje wyprzedażowe, gdzie mogą Państwo nabyć obuwie w bardzo korzystnych cenach!

  

 

Zanim opuścisz tą aukcję zastanów się czy nie warto nabyć takich bucików już dziś!

 

 

 

Ze względu na charakter prowadzonej działalności preferujemy kontakt e-mailowy...

pieknebuty.pl@wp.pl

 

Na wszystkie e-maile odpowiadamy w dni powszechne od poniedziałku do piątku. Ze względu na mnogość zapytań możemy nie odpowiedzieć w ciągu 24h na Państwa zapytanie.
Najczęściej obuwie jest wysyłane w ciągu 2-3 dni od momentu zaksięgowania pieniędzy za przedmiot oraz koszt przesyłki na naszym koncie.

 

Wszystkie dane dotyczące zapłaty za przedmiot otrzymają Państwo w e-mailu od allegro zaraz po wygranej aukcji. Na wpłatę za zakupione obuwie i dodatki mają Państwo 7 dni. Po tym czasie wysyłamy informację do allegro o zwrot prowizji, a cala transakcja zostaje anulowana. Jeśli nie mogą Państwo wpłacić pieniędzy wcześniej niż przez 7 dniem od zakupu proszę o wysłanie e-maila zaraz po zakupie informującego mnie o terminie wpłaty. Tylko w takiej sytuacji zatrzymuję obuwie dla Państwa i nie anuluję transakcji.