Aukcja Allegro NICEA 180x100
Zapraszamy na nasze aukcje

KONTAKT
-----------------------------

Tel. kom: 728 317 900
tel/fax: (85) 730 74 79
e-mail: allegro@mebelink.pl
GG: 3193502
1. Po wylicytowaniu przedmiotu prosimy o podanie sposobu dostawy i wybranej formy płatności a także numeru telefonu i adresu (jeśli różnią się od tych podanych w Allegro).


2. Terminy wysyłki są podane w aukcjach, po wysłaniu przedmiotu zostaną Państwo powiadomieni o tym fakcie w osobnym mailu.


3. W zależności od rodzaju sprzedawanego towaru meble są wysyłane w paczkach, lub dowożone naszym transportem. Informacje o sposobie dostawy znajdują się w poszczególnych aukcjach. Opakowania mebli w paczkach zawierają wszystkie potrzebne okucia, a także instrukcję montażu.
4. Możliwe sposoby zapłaty za towar podane są w aukcji.


5. W przypadku zakupu kilku przedmiotów na różnych naszych aukcjach lub też kilku sztuk jednego przedmiotu prosimy o kontakt, skalkulujemy dla Państwa niższe koszty wysyłki.


6. Reklamacje związane z uszkodzeniem mebli w trakcie transportu będą rozpatrywane JEDYNIE w przypadku sporządzenia w obecności kuriera protokołu uszkodzeń. Jezeli przesyłka wygląda na uszkodzoną prosimy o jej otwarcie i sprawdzenie przy odbiorze (dotyczy przedmiotów wysyłanych za pośrednictwem firm kurierskich i poczty).


7. Pamiętaj że w przypadku zakupów internetowych masz prawo zwrócić zamówiony towar w ciągu 10 dni bez podania przyczyny, płacąc jedynie za przesyłkę zwrotną.


8. W razie jakichkolwiek problemów z dostawą prosimy o kontakt, dołożymy wszelkich starań żeby usunąc wszelkie niedogodności bez szkód dla Ciebie.

Możliwe formy płatności to:

- przedpłata na konto bankowe,

- płatnośc za pobraniem,

- zapłata gotówką przy odbiorze osobistym.

Korzystamy z usług firmy kurierskiej DPD lub OPEK.

Meble dębowe dowozimy własnym transportem. Mniejsze elementy dostarczamy także kurierem

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu olejowany stół rozkładany z litego drewna dębowego, z kolekcji mebli dębowych NICEA. Meble z tej kolekcji charakteryzują się prostymi, oszczędnymi formami a jednocześnie dzięki materiałowi z jakiego są wykonane nadają każdemu pomieszczeniu ponadczasowy, ciepły charakter.
Wymiary:
180 x 100 x 75 cm
Nogi mają wymiar 15 x 15 cm
Grubość blatu 2,5 cm.
stół NICEA
Aukcja dotyczy stołu dębowego o wymiarze 180x100 cm, wykończonego olejowoskiem bez dokładek. Dokładki można dokupić oddzielnie.

Stół jest przystosowany do zamontowania dokładek z obu stron, jak na fotografii poniżej.
Wymiar jednej dokładki: 50 x 100 cm, grubość również 2,5 cm
Maksymalnie stół może więc mieć wymiar
280 x 100 x 75 cm
przy zastosowaniu dokładek z obu stron.
Możliwe jest również wystawienie na aukcji stołów o innych wymiarach:
145 x 100 x75
160 x 100 x 75
200 x 100 x 75
220 x 110 x 75
240 x 110 x 75
Stół może być wybarwiony w poniższych kolorach:


olej biały
dąb bielony (biały olej)


olejolej brąz


olej ciemny


olej jasny

lakier
dąb lakierowany (lakier bezbarwny pół-mat)

dąb wenge
bejca wenge

lakier mleczny
lakier mleczny


wenge z brązem
wenge z brązem


bejca olcha


bejca orzech
Stół jest w całości wykonany z litego drewna dębowego wysokiej jakości. Wykończenie - olej. Za tę cenę otrzymujesz towar najwyższej jakości bez żadnych ukrytych wad.
Mebel
waży około 85 kg, jest starannie wykonany, bardzo stabilny, bardzo trwały. Będą się mogli Państwo cieszyć jego pięknem przez długie lata.
TRANSPORT:
Produkt dostarczamy własnym transportem na terenie całego kraju. Oferujemy atrakcyjne koszty transportu.Przed zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów dostawy.

UWAGA:
Przy zamówieniach na 5.000 zł na meble dębowe z naszych aukcji transport i montaż jest bezpłatny na terenie całego kraju.

Na terenie województw: mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego, transport i montaż jest bezpłatny przy zamówieniach o wartości 3.000 zł.
Na terenie województwa podlaskiego transport i montaż stołu jest bezpłatny.
a
Termin realizacji zamówienia:
Standardowy termin realizacji wynosi około 8 tygodni. Jednakże zdarza się że dany przedmiot posiadamy na magazynie co znacznie skraca powyższy termin dostawy. Dlatego w przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji o aktualnej dostępności towaru.

Drewno używane do produkcji naszych mebli zostało wybrane jako surowiec ze względu na swoje naturalne piękno i charakterystyczny wygląd. Drewno to produkt niepowtarzalny, gdzie każdy słój, deseń i kolor są jedyne w swoim rodzaju. Nie ma tutaj jednolitych i powtarzających się wzorów, tak jak w przypadku mebli z płyty czy mdf. Dlatego prosimy o zastanowienie przed zakupem, ponieważ jest to mebel dla wymagajacego klienta, potrafiącego docenić urok i niepowtarzalny wzór tak wspaniałego materiału jaki jest dębina.
Kupując na naszych aukcjach, możesz wyposażyć swoje mieszkanie lub dom w piękne, zdrowe, trwałe i jednorodne kolorystycznie i stylowo meble.Dziekujemy za zainteresowanie i zapraszamy do zakupów.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
tel/fax (85) 730 74 79
Tel. kom. 728 317 900

e-mail: allegro@mebelink.pl
GG:
3193502