Serdecznie witamy Państwa na naszych aukcjach


Naszą pasją są najnowsze technologie multimedialne. Zajmujemy się profesjonalnie usługami w zakresie projektowania i montażu rozwiązań multimedialnych zarówno w segmencie dla biznesu jak i dla naszych indywidualnych klientów.

Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję jakości naszych produktów, gwarancję satysfakcji z zakupionych przedmiotów oraz prefesjolaną pomoc i doradztwo w trakcie wyboru, zakupu jak i montażu zakupionego zestawu.

 

Serdecznie zapraszamy

 


Przedmiot Aukcji


Projektor biznesowy Dell S500
DLP / WXGA / 3200ANSI / 2.300:1


   
Opis Przedmiotu

Korzystaj z zalet dużego obrazu. Pozbądź się cieni.

Patrz na duży obraz z tak bliska jak nigdy dotąd dzięki projektorowi krótkiego rzutu DellTM  S500, który potrafi wyświetlić obraz o przekątnej około 2 m (80 cali) z odległości zaledwie 0,51 m (20 cali). Dzięki niewielkiej odległości między projektorem a obrazem cienie pojawiające się na ekranie to już historia.

    * Ostry, wyraźny obraz dzięki rozdzielczości macierzystej WXGA1 (1280 x 800) i macierzystemu współczynnikowi proporcji obrazu 16:10 oraz obsłudze rozdzielczości HD 720p
    * Korzystaj z opcjonalnej funkcji komunikacji bezprzewodowej2 umożliwiającej podłączenie do 30 komputerów jednocześnie oraz obsługi 4 obrazów na jednym ekranie
    * Prezentacje bez potrzeby podłączania komputera za pomocą programów PtG Converter i USB Viewer, wyświetlanie projekcji z dysku USB metodą „podłącz i wyświetl” oraz bezprzewodowe przesyłanie dźwięku to zaawansowane funkcje dostępne razem z funkcją bezprzewodową.

Spraw, aby plany lekcji ożyły

Przenieś nauczanie na nowy poziom, wyświetlając duże, wyraźne obrazy na niemal dowolnej powierzchni i wykorzystaj możliwości wyświetlania w technologii 3D3. Uczniowie lub studenci będą zachwyceni przeniesieniem się z podręcznika na ekran.

    * Dzięki olśniewającej jakości obrazu zapewnianej przez technologię DLP®  oraz BrilliantColorTM  z każdego miejsca na sali widok jest znakomity.
    * Efektowne prezentacje przy włączonym oświetleniu przy optymalnej jasności wynoszącej 3200 lumenów ANSI (maksymalnie) i kontraście wynoszącym typowo 2300:1 (pełna moc/wyłączony).
    * Korzystaj z bogatej gamy opcji łączności, takich jak podwójne gniazdo VGA, gniazda HDMI, S-Video, RJ45, USB (wyświetlacza USB) i mikrofonu.
    * Zaangażuj oglądających dzięki możliwości nawiązywania jednoczesnych połączeń bezprzewodowych 2 z maksymalnie 30 użytkownikami oraz wyświetlania na tym samym ekranie obrazu z 4 różnych źródeł w tym samym czasie.


Idealny partner w dziedzinie edukacji

Projektor krótkiego rzutu Dell S500 pozwala zamienić klasę szkolną lub salę konferencyjną w atrakcyjne miejsce do prowadzenia ważnych lekcji.

    * Koniec z cieniami rzucanymi przez osobę prowadzącą prezentację i oślepiającym światłem lampy projektora, ponieważ prezenter nie musi stać między projektorem a ekranem.
    * Przykuwaj uwagę znakomitą wyrazistością warstwy dźwiękowej zapewnianą dzięki podwójnym wbudowanym głośnikom o mocy 5 W oraz cicho działającym wentylatorom o poziomie głośności zaledwie 31 dB(A) w trybie ekonomicznym.
    * Funkcja wyświetlania napisów umożliwia użytkownikom niedosłyszącym odczytywanie ścieżki dźwiękowej wybranych materiałów wideo w postaci tekstu na ekranie, dzięki czemu mogą się oni pełniej zaangażować w prezentowane treści4.
    * Projekcja może się odbywać z biurka lub ze ściany (po zamontowaniu za pomocą opcjonalnego zestawu). Ochrona za pomocą hasła oraz funkcja blokady przy użyciu gniazda przewodu zabezpieczającego (przewód zabezpieczający jest sprzedawany osobno) daje pewność, że projektor jest bezpieczny.

Łatwość obsługi. Łatwość użytkowania.

Po skonfigurowaniu projektora Dell S500 można cieszyć się spokojem, wiedząc, że został on stworzony z myślą o długim eksploatowaniu. W przypadku pytań wystarczy skontaktować się telefonicznie z działem wsparcia.

Dłuższy okres eksploatacji bez przerw zapewnia lampa o żywotności do 3000 godzin5 (w trybie ekonomicznym). W przypadku projektora przymocowanego do ściany wymiana żarówki jest łatwa.       
Zdalny dostęp do projektora Dell S500 zapewnia funkcja zarządzania siecią za pośrednictwem sieci LAN lub zintegrowanego oprogramowania Crestron Roomview.       
Zakup jest chroniony 2-letnią zaawansowaną usługą wymiany firmy Dell i ograniczoną gwarancją na sprzęt z możliwością wydłużenia do 5 lat.

W zestawie otrzymujesz

 • Nowy, oryginalne zapakowany projektor Dell S500
 • 2 letnią gwarancję producenta na projektor i lampę
 • Kartę rabatową ze zniżką 10% na wszystkie produkty firmy Kraftamnn
 • 10% zniżki na dowolny ekran projekcyjny z naszej oferty

  Pamiętaj - u nas odbiór osobisty zawsze 0 zł !!!
  Zapraszamy do naszego nowo otwartego salonu w Warszawie na Bemowie.

Specyfikacja Techniczna

Najważniejsze parametry projektora
 • Technologia wyświetlania DLP
 • Rozdzielczość WXGA (1280x800)
 • Jasność 3200 ANSI Lumenów
 • Kontrast 2300:1
 • Głośność 31 dB
 • Format Obrazu 16 : 10
 • Waga 3,4 kg
 • Kompatybilność komputerowa WXGA, XGA, SVGA, VGA,
 • Kompatybilność wideo PAL, SECAM, NTSC.
Kliknij, aby pobrać pełną specyfikację techniczną projektora
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś uzyskać fachową poradę zadzwoń lub napisz do nas: