Na tej aukcji kupujesz cyfrowy przedmiot do gry Team Fortress 2.

 

Pałka Sokisty (oryg. Pain Train - dosł. Pociąg bólu) jest bronią do walki wręcz dla Żołnierza i Demomana. Można przypuszczać, że jest to uchwyt Gasiekiery z wbitym wielkim gwoździem kolejowym.

Podczas gdy broń jest aktywna, dodaje noszącemu dodatkowe punkty przejmowania, co przekłada się na szybsze przejmowanie punktów kontrolnych oraz pchanie wózków z ładunkiem. Stawia to wyposażone klasy na równi ze Skautem w zakresie przejmowania celów. Może być to skutecznie wykorzystywane w połączeniu z rakietowymi/bombowymi skokami do szybkiego przemieszczania się pomiędzy punktami oraz ich przejmowania.

Negatywnym efektem dla noszącego Pałkę Sokisty jest otrzymywanie o 10% więcej obrażeń od broni strzelającej nabojami, wliczając w to Miniguna, Dubeltówkę, Strzelbę, Karabin snajperski oraz Działka strażnicze.

 

Po zakupie proszę podać swój nick na Steam (mój nick: PostScript). Wyślę zaproszenie do znajomych, które należy zaakceptować, a następnie rozpocznie się przekazanie kupionego przedmiotu poprzez okno wymiany na Steam.

Upewnij się czy możesz dokonywać wymiany na Steam - musisz mieć włączony Steam Guard i Mobilny Token Uwierzytelniania.