AWAI - Allegro - Header
Awai - Allegro - Menu
Awai - Allegro - Top
ORYGINALNE LUSTRO W PIĘKNEJ RAMIE Z DREWNA - AWAI
Awai - Allegro - Polec - Znajomemu
 


 
Specyfikacja produktu
Punktowanie Kod produktu: MA-1DW
Punktowanie Materiał: drewno egzotyczne
Punktowanie Wymiary - WYxSZxGŁ:

80 cm x 120 cm x 3 cm

Wymiary tafli lustra - WYxSZ:

 37 cm x 83 cm

Punktowanie Kolor: czarno-szary (przecierany)
Punktowanie Waga: 10 kg

Małe zdjęcie - jeden   Małe zdjęcie - 2   Małe - zdjęcie - 3

Małe zdjęcie - jeden   Małe zdjęcie - 2   Małe zdjęcie - 2

Szczegółowe dane produktu
Przedmiotem aukcji jest przepiękne lustro oprawione w wyjątkowo oryginalną ramę w stylu kolonialnym. Precyzyjnie rzeźbienia inspirowane naturą idealnie współgrają z kryształową barwą tafli lustra. Jego niespotykanym elementem są dwa, ruchome skrzydła, dzięki którym może ono być otwarte lub zamknięte, w zależności od upodobań właściciela.

To ręcznie wykonane dzieło o wyjątkowo zdobniczym charakterze zostało wykonane z egzotycznego drewna w fantazyjnym , szaro-czarnym odcieniu z białymi przetarciami.

 
Formy dostawy

Zapraszamy także do odbioru osobistego we Wrocławiu przy ul. Kleczkowskiej 50 - budynek ODRATRANS. Prosimy o kontakt przed odbiorem.


 
  Pozostałe aukcje AWAI

Zapraszamy Państwa do przeglądania pozostałych aukcji AWAI, na których znajdą Państwo inne ciekawe i unikatowe elementy aranżacji wnętrz, w tym rzeźby, meble, obrazy, artykuły oświetleniowe i inne. Serdecznie zapraszamy.


   
         
   
 


Awai - Allegro - Stopka
Informacje o nas Nasze komentarze Wszystkie nasze aukcje Dodaj sprzedawcę do ulubionych Zadaj pytanie sprzedającemu Wyślij email do AWAI Napisz email do AWAI Poleć znajomemu