AWAI - Allegro - Header
Awai - Allegro - Menu
Awai - Allegro - Top
NIESPOTYKANE LUSTRO W RAMIE Z DREWNA - AWAI
Awai - Allegro - Polec - Znajomemu
 


 
Specyfikacja produktu
Punktowanie Kod produktu: MA-1G
Punktowanie Materiał: Egzotyczne drewno
Punktowanie Wymiary - WYxSZxGŁ:

80 cm x 120 cm x 3 cm

Wymiary tafli lustra: WYxSZ:

37 cm x 83 cm

Punktowanie Kolor: złoty
Punktowanie Waga: 10 kg

Małe zdjęcie - jeden   Małe zdjęcie - 2   Małe - zdjęcie - 3

Małe zdjęcie - jeden   Małe zdjęcie - 2   Małe zdjęcie - 2

Szczegółowe dane produktu
Przedmiotem aukcji jest eleganckie lustro oprawione w wyjątkowo oryginalną ramę w stylu kolonialnym. Bardzo dokładne rzeźbienia, które natchnione zostały pięknem natury idealnie współgrają z krystaliczną barwą tafli lustra. Jego rzadko spotykanym detalem są dwa, ruchome skrzydła, co umożliwia jego zamknięcie lub otwarcie, w zależności od upodobań właściciela.

To ręcznie wykonane dzieło o wyjątkowo zdobniczym charakterze zostało wykonane z egzotycznego drewna w szlachetnym, złotym kolorze.

 
Formy dostawy

Zapraszamy także do odbioru osobistego we Wrocławiu przy ul. Kleczkowskiej 50 - budynek ODRATRANS. Prosimy o kontakt przed odbiorem. 
  Pozostałe aukcje AWAI

Zapraszamy Państwa do przeglądania pozostałych aukcji AWAI, na których znajdą Państwo inne ciekawe i unikatowe elementy aranżacji wnętrz, w tym rzeźby, meble, obrazy, artykuły oświetleniowe i inne. Serdecznie zapraszamy.


   
         
   
 


Awai - Allegro - Stopka
Informacje o nas Nasze komentarze Wszystkie nasze aukcje Dodaj sprzedawcę do ulubionych Zadaj pytanie sprzedającemu Wyślij email do AWAI Napisz email do AWAI Poleć znajomemu