Regulamin
Inne Aukcje
Napisz do Nas

Kontakt


e-mail: zireael322@gmail.com
gg:

2035834

Przesyłka


Rzeczy, które sprzedajemy sprowadzane są ze Stanów Zjednoczonych na indywidualne zamówienia, czas oczekiwania wynosi od 14 do 28 dni od zaksięgowaniu wpłaty. Jest to czas potrzebny na dotarcie zamówionych rzeczy do Polski, przejście formalności celnych oraz doręczenie ich do Państwa. Nie mamy możliwości skrócenia tego czasu. Sporadycznie może się zdarzyć opóźnienie związane ze zwiększonym ruchem granicznym lub przetrzymaniem przesyłki w celu kontroli prawidłowości deklaracji celnej. Niestety, nie mamy na to wpływu, gdyż kontrola taka jest wyrywkowa. W takich wypadkach czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć, jednakże są to dość rzadkie przypadki. O stanie transakcji są Państwo na bieżąco informowani, przesyłamy informacje o stanie realizacji zamówienia oraz o wysyłce zakupionej rzeczy do Państwa z datą i numerem nadania.

Zamówienie oraz płatność


• Wszystkie nasze dane, niezbędne do przelewu, otrzymają Państwo w e-mailu, po zakończeniu aukcji.

WAŻNE!!! Jeśli adres, na który mamy wysłać zakup jest inny, niż ten podany w Allegro, proszę podać nam go w e-mailu z tematem: ZMIANA ADRESU + nick z Allegro.

• W przelewie bardzo proszę podać swój nick (login) z Allegro

• Jeśli wygranych zostało kilka aukcji, koszt przesyłki ustalany jest indywidualnie, w zależności od wagi przesyłki. O tym koszcie poinformujemy w osobnym e-mailu.

• Za pobraniem wysyłamy tylko osobom, z co najmniej 5 pozytywnymi komentarzami.

• Na wpłatę czekamy do 7 dni roboczych. Po tym czasie wysyłamy formularz zwrotu prowizji do Allegro i wystawiamy negatywny komentarz.

 
KOLEKCJA LATO 2017

 

POJEDYNCZE SZTUKI

 


NA TEJ AUKCJI OFERUJEMY KOSTIUMY KĄPIELOWE TYPU MONOKINI.

 

KOSTIUMY SĄ JEDNOCZĘŚCIOWE, WYKONANE Z NIEPRZEŚWITUJĄCEGO MATERIAŁU ODPORNEGO NA ZMOCZENIE. MISECZKI STANIKA, O KROJU BALKONETKI, SĄ USZTYWNIONE I NA FISZBINACH. RAMIĄCZKA STANIKA SĄ ZAWIĄZYWANE NA SZYI, CO PIĘKNIE UWYPUKLA I POWIĘKSZA BIUST. NA PRZODZIE KOSTIUMU OZDOBA WYKONANA Z PLECIONYCH SZNURECZKÓW I METALOWYCH, SREBRZYSTYCH ELEMENTÓW.

 

KOSTIUM WYCIĘTY JEST W TAKI SPOSÓB, ABY MAKSYMALNIE WYSZCZUPLIĆ I WYEKSPONOWAĆ KOBIECĄ SYLWETKĘ.


PODCZAS SWOICH WYMARZONYCH WAKACJI PODARUJ SOBIE TROCHĘ LUZU! WYBIERZ KOSTIUM, W KTÓRYM BĘDZIESZ SWOBODNIE BIEGAŁA, ZAŻYWAŁA KĄPIELI I SPACEROWAŁA PO PLAŻY – WSZYSTKO TO, CZEGO NIE CHCIAŁAŚ ROBIĆ W SWOIM STARYM BIKINI!

WYMIARY:
ROZMIAR: 36 (S) (DOKŁADNA ROZMIARÓWKA ZAŁĄCZONA PONIŻEJ)

INNE ROZMIARY DOSTĘPNE NA NASZYCH AUKCJACH

KOLOR:
CZARNYONANIU ZAKUPU PROSIMY O INFORMACJE O WYBORZE KOLORU.

MATERIAŁ:

NYLON 82% SPANDEX 18%

Odcienie mogą delikatnie różnić się od koloru na zdjęciu - jest to wynikiem ustawień koloru na Państwa monitorach jak również oświetleniem podczas robienia zdjęć.

UWAGA!
Czas realizacji zamówienia wynosi 21-28 dni od przyjęcia zamówienia/zaksięgowania wpłaty. Przesyłki są dostarczane do Państwa z Polski, zwroty i reklamacje również obsługiwane są przez naszą firmę w Polsce.

 

USTALENIA KOŃCOWE


• Wystawiony pozytywny komentarz jest dla nas informacją, ze przesyłka dotarła na miejsce przeznaczenia i spełniła Państwa oczekiwania. W innym wypadku prosimy o kontakt celem wymiany/zwrotu towaru:

• Promujemy Stałych Klientów! Osoby kupujące u nas po raz kolejny mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Licytując lub biorąc udział w Aukcji Kupujący przystaje na warunki opisane na tej stronie.

 

 

KLIKNIJ NA ZDJĘCIA, ABY UZYSKAĆ POWIĘKSZENIE

 

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt
e-mail: zireael322@gmail.com
gg : 2035834

 

Projekt i Wykonanie strony
Studio JS
www.studio.nafi.pl