LEGOWISKO TYP : PONTON

MATERIAŁ : ECO-SKÓRA

KOLOR : JASNY BRĄZ

ROZMIAR : S

STARA CENA : 99,28zł

TERAZ JEDYNIE : 69,50zł


Z czego wykonane są Nasze legowiska ?

POKROWIEC

ECOSKÓRA - tkanina poliestrowa pokryta warstwą polichlorku winylu. Powierzchnia tego materiału może mieć taką fakturę by przypominała skórę naturalną. Eco skórę stosuje się w pokryciach tapicerskich, do wyrobu odzieży, obuwia, galanterii oraz tapicerek samochodowych. Ze względu na ochronę zwierząt skóra naturalna powoli zostaje wyparta właśnie przez eco skóre, która wygląda niemal identycznie. Na koniec chcielibyśmy obalić jeszcze jeden mit, mówiący że pies oddycha przez skóre i materiały typu eco skóra, mu to uniemożliwiają. Gruczoły potowe w skórze psa są w zaniku, brak również wyprowadzających pot porów, dlatego pies musi wyrównywać temperaturę ciała przyspieszonym oddychaniem, które niema nic wspólnego z skórzanym legowiskiem na którym pies odpoczywa. Sytuacja taka była bardzo często na opak odczytywana.

DOLNA CZĘŚĆ

WIGOFIL - włówkina polipropylenowa produkowana w technologii spunbond, posiada wysoką odporność na rozciąganie i ścieranie a także cechuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza. Stosowana najczęściej w przemyśle meblarskim jako wykończenie tylnych elementów mebli tapicerowanych.

WYPEŁNIENIE PIANKA POULIRETANOWA - materiał polimerowo poliestrowy uzyskiwane poprzez wysokie spienianie, posiada bardzo dobre właściwości termoizolacyjne stąd tak szerokie zastosowanie począwszy od budownictwa na zabawkach dla dzieci kończąć. Pianka stosowana w wypełnieniu legowiska jest mielona na drobne kawałki aby idealnie wypełniła legowiska i zawsze było ono pełne i dobrze wypchane. Pianka jest bardzo sprężysta i nie ulega spłaszczeniu nawet po długim użytkowaniu.

Folie okienne   |   Folie matowe   |   Folie owv   |   Folie lustrzane   |   Folie antywłamaniowe   |   Reklamy świetlne   |   Agencja reklamowa   |