Przedmiotem oferty jest:

 

 

 

Część używana oryginalna

 

 

 

KOSTKA WTYCZKA do CZUJNIKA PARKOWANIA PARKTRONIKA PRZEDNIEGO i TYLNEGO ZDERZAKA

 

 

 

Stan przedmiotu

 

 

 

CZĘŚĆ ODCIĘTA OD INSTALACJI

 

 

 

Numer katalogowy

 

 

 

38850

 

 

 

KOSTKA WTYCZKA

 

do

 

 

 

4ML061ADB

 

 

 

Numer magazynowy

 

 

 

40434

 

 

 

Do silnika

 

 

 

 

 

 

Do

 

 

 

AVENSIS T27 15-

 

 

 

 

 

Mając na względzie poprawę trafności doboru części Proszę przed zakupem podać numer VIN nadwozia .

 

 

 

 

 

Sklep

 

parts4toyota

 

prowadzi sprzedaż części używanych

 

i nowych do samochodów marki

 

 

 

TOYOTA

 

Miastko

 

 

 

tel  509 927 032

 

 

 

e-mail  parts4toyota@wp.pl

 

 

 

 

 

Poznań / Przeźmierowo

 

giełda - stoisko 612

 

 

 

 

 

 

 

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

 

 

 

Prawo odstąpienia od umowy

 

Jako konsument mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas K&K Firma Samochodowa Karol Kowalczyk, ul. Szewska 3/2, 77-200 Miastko, REGON: 770845149, NIP: 8421261601, nr telefonu 509927032, e-mail parts4toyota@wp.pl.

 

 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy:

 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Jeżeli zostaną stwierdzone wątpliwość co do wiarygodności dowodu odesłania rzeczy, zwrot pieniędzy zostanie wstrzymany do czasu otrzymania towaru.

 

Towar prosimy odesłać lub przekazać nam  na adres K&K Firma Samochodowa Karol Kowalczyk, ul. Szewska 3/2, 77-200 Miastko niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

 

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.