O Nas

Krótka informacja o firmie


Firma Stolfest powtała na początku lat osiemdziesiątych. Od początku swojego istnienia zajmowała się obróbką i przetwarzaniem drewna. Specjalizujemy się w produkcji sztalug drewnianych, potykaczy oraz tablic rekalmowych. Od kilku lat prowadzimy również sprzedaż artykułów plastycznych gdzie zaopatrują się u nas szkoły, instytucje publiczne oraz artyści jak i początkujący młodzi ludzie zaczynajacy przygode z malarstwem.

Zobacz więcej >

Sprawdź Nas na:

Dane Kontaktowe

P.W. "STOLFEST"
ul. Żeromskiego 70,
42-230 Koniecpol
NIP: 949 185 81 73
REGON: 241014515

Adres korespondencyjny:
P.W. "STOLFEST"
ul. Żeromskiego 70,
42-230 Koniecpol,


+48 605 517 222
+48 605 517 222
+48 605 517 222
moniaruta@wp.pl

Płatności

Płatność elektroniczna

Wpłata na nasze konto

PKO BP S.A
71 1020 1664 0000 3702 0232 6544

W tytule przelewu proszę podać nick z Allegro oraz numer aukcji.

Płatność przy odbiorze przesyłki

Wysyłka

Dostawa w ciągu 24 h

Przesyłka kurierska zwykła:

25,00*

Przesyłka Kurierska pobraniowa:

30,00*

Kupując u nas za przesyłkę płacisz raz do 6 zakupionych sztalug. **

Jako nieliczni wysyłamy sztalugi skręcone gotowe do użytku!

Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone i bezpiecznie spakowane.
Od razu po zakupie proszę przesyłać formularz opcji dostawy, co znacznie przyśpieszy proces realizacji zamówienia.

Regulamin

Do każdego zamówienie wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Przed wzięciem udziału w licytacji, zachęcamy do odwiedzenia strony O MNIE, gdzie zapoznać mogą się Państwo z treścią regulaminu naszych aukcji.

Szanowny Kliencie!
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy) oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego". Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.Zwroty i reklamację przesyła klient na własny koszt. Jeśli nie stwierdzimy wad w przesłanym do nas produkcie, odsyłamy na koszt klienta. W przeciwnym wypadku naprawiony lub wymieniony produkt wysyłam na nasz koszt.


Opis sprzedawanego produktu

Sztaluga malarska 176 cm. + zestaw malarski dla dzieci

Jesteśmy producentem sztalug gwarantujemy wysoką jakość produktu co za tym idzie wieloletnią możliwość korzystania z naszego wyrobu.

Proszę zwrócić uwagę przy wyborze sztalug na istotne różnice wykonania miedzy sztalugą naszą a sztalugą konkurencji tj.

- stabilność, funkcjonalność, wytrzymałość

- płynna regulacja tylnej nogi za pomocą śruby motylkowej, a nie jak u konkurencji na łańcuszku!!! - profesjonalne wykonanie z frezowaniem półek dolnej i górnej. Grubość profilu listew to 41mm x 21mm - szlifowanie i polerowanie każdego elementu dzięki czemu są idealne gładkie

Wszystko to sprawia że nasze sztalugi są wytrzymałe ,stabilne, funkcjonalne.
Praktyczna, funkcjonalna i solidna sztaluga trójnożna o wysokości 176 cm !!! Wykonana z najwyższej klasy litego drewna jodłowego poddanego nowoczesnemu i dokładnemu procesowi obróbki jakim jest heblowanie , frezowanie,szlifowanie. Ruchoma półeczka dolna i górny chwytak umożliwiają regulację wysokości podobrazia lub obrazu z ramą oraz pewne i stabilne ich trzymanie. Dzięki regulacji ruchomej trzeciej nogi możliwa jest zmiana kąta padania światła oraz dostosowanie do osób malujących różnego wzrostu. Sztalugę tę bardzo łatwo można złożyć co jest praktyczne przy przechowywaniu i transporcie, po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca. Wykonane przez naszą firmę sztalugi znajdują odpowiednie zastosowanie w rękach artystów, plastyków, malarzy oraz amatorów. Sprawują funkcję wystawową bądź reklamową jako ekspozytor w szkołach, galeriach, sklepach, restauracjach itp.

Sztaluga malarska 176 cm. + zestaw malarski dla dzieci

Zestaw zawiera:

pełnowymiarowa sztaluga 176cm

rysownica 40x60

zestaw 12 szt farb akrylowych bądz 12 szt olejnych

zestaw 15 pędzli

paletka do mieszania farb

kolorowanke dla chłopczyka lub dziewczynki

blok rysunkowy

klipsy 2 szt


Wymiary sztalugi:

- wysokość sztalugi - 176 cm

- szerokość podstawy - 65 cm

- wysokość obrazu - max. 133 cm

Dzięki płynnej regulacji tylnej nogi za pomocą śruby motylkowej sztaluga jest niezwykle stabilna. Regulacja chwytaka za pomocą nakrętek motylkowych. Regulacja dolnej półki za pomocą nakrętek motylkowych.

promocje stolfest