kontakt telefoniczny

606 251 171

email

m.obrzydzinski@wp.pl

gadu-gadu

GG:3065573

Laboratorium Badawczo - Usługowe Proton
ul. Przemysłowa 1/7
26-670 Pionki
www.portalnaukowy.edu.pl

NIP: 796-252-94-57
REGON: 673013234

1. Wpłata na konto:

bank BGŻ

47 1020 4317 0000 5502 0100 9927

 

 

2. Wpłata przez PAYU:

 

payu

 

Towar wysyłamy poprzez Pocztę Polską lub za pomocą firmy kurierskiej UPS

 

 

Koszty wysyłki podane są na górze aukcji w DOSTAWA I PŁATNOŚCI


 

      Używany całkowicie sprawny i w dobrym stanie kondycjoner, wzmacniacz i izolator galwaniczny małych sygnałów prądowych na użyteczne dla automatyki sygnały prądowe lub napięciowe w standardowych zakresach. Zakresy sygnałów wejściowych i wyjściowych przełączane są mikroprzełącznikiem wg. opisu na obudowie. Urządzenie zapewnia także pełną izolację galwaniczną zasilania zarówno od strony wejściowej jak i wyjściowej.

Magazyn: L6-R17-P2

Dokumentacja:

http://www.portalnaukowy.edu.pl/allegro2/832766 manual.pdf


Cena brutto za 1 komplet - wystawiamy faktury VAT. 

 

 


 

 

 

 

   

na zdjęcia by zobaczyć ich większy rozmiar <--

 

     Używane, całkowicie sprawne.

      Konwersja sygnałów analogowych, izolacja galwaniczna sygnałów, bardzo szerokie możliwości stosowania w automatyce przemysłowej ale także wielu innych dziedzinach techniki.

        Na sprzedawane elementy udzielamy 14 dni gwarancji rozruchowej licząc od daty doręczenia przesyłki z systemów śledzenia przesyłek Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej UPS. Każdy przedmiot zakupiony w naszej firmie w tym czasie można zwrócić zgodnie z obowiązującym prawem zakupów w Internecie od firm. Jeśli otrzymacie Państwo przedmiot nie zgodny z naszym opisem, nie sprawny lub posiadający ukryte wady o których nie napisaliśmy, pokrywamy koszty transportu przesyłki w obie strony. Jeśli jednak zwrócicie Państwo przedmiot z innych przyczyn nie zależnych od nas zwracamy jedynie koszty zakupionego przedmiotu.  

 

Do każdego zakupionego na naszych aukcjach przedmiotu wystawiamy fakturę VAT. W przypadku nie posiadania działalności gospodarczej wystawimy fakturę VAT na osobę fizyczną.

 

 

 

 

Zobacz nasze pozostałe aukcje: PaneleAllegro.pl

Komentarze

 

PaneleAllegro.pl darmowe panele allegro