kontakt telefoniczny

606 251 171

email

m.obrzydzinski@wp.pl

gadu-gadu

GG:3065573

Laboratorium Badawczo - usługowe Proton
ul. Przemysłowa 1/7
26-670 Pionki
www.portalnaukowy.edu.pl

NIP: 796-252-94-57
REGON: 673013234

1. Wpłata na konto:

bank BGŻ

47 1020 4317 0000 5502 0100 9927

2. Wpłata przez PAYU:

payu

Towar wysyłamy poprzez Pocztę Polską lub za pomocą firmy kurierskiej UPS

Koszty wysyłki podane są na górze aukcji w DOSTAWA I PŁATNOŚCI


Używany, w bardzo dobrym stanie regulator ciśnienia, który pracował w wysoce agresywnym środowisku - kontrolował ciśnienie gazów procesowych jak np. NF3. Sprzedajemy w komplecie z regulowanym sygnalizatorem ciśnienia WIKA o zakresie nastawy od - 1 do 6 barów. Można nim kontrolować zarówno wartości podciśnienia jak i ciśnienia. Ciśnienie prezentowane jest na tarczy jak i sygnalizowane zmianą stanu wyjścia elektrycznego w nastawionym punkcie..


Cena brutto za zestaw kontroler + sygnalizator - wystawiamy faktury VAT.

--> Klikaj na zdjęcia by zobaczyć ich większy rozmiar <--

Całkowicie sprawny, w idealnym stanie.

Kontrola ciśnienia gazu, regulacja i pomiar ciśnienia.

Na sprzedawane elementy udzielamy 14 dni gwarancji rozruchowej licząc od daty doręczenia przesyłki z systemów śledzenia przesyłek Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej UPS. Każdy przedmiot zakupiony w naszej firmie w tym czasie można zwrócić zgodnie z obowiązującym prawem zakupów w Internecie od firm. Jeśli otrzymacie Państwo przedmiot nie zgodny z naszym opisem, nie sprawny lub posiadający ukryte wady o których nie napisaliśmy, pokrywamy koszty transportu przesyłki w obie strony. Jeśli jednak zwrócicie Państwo przedmiot z innych przyczyn nie zależnych od nas zwracamy jedynie koszty zakupionego przedmiotu.

Do każdego zakupionego na naszych aukcjach przedmiotu wystawiamy fakturę VAT. W przypadku nie posiadania działalności gospodarczej wystawimy fakturę VAT na osobę fizyczną.

Zobacz nasze pozostałe aukcje: PaneleAllegro.pl

Komentarze

PaneleAllegro.pl darmowe panele allegro