Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

bonie gzymsy profile styropianowe sztukateria (7349391777)

8 dni do końca

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT
  • Uszkodzony:
    Nie

Opis

gzymsy elewacyjne

Dawno o już minęły czasy budowania prostych domów o szarych, nudnych fasadach. Elewacja jest wizytówką domu i osób, którzy w nim mieszkają. Jest wyrazem ich gustu i wyczucia estetyki. Najprostszym i najefektowniejszym sposobem na oryginalny wygląd domu na zewnątrz jest zastosowanie dekoracyjnych gzymsów styropianowych.

By Państwa dom wyróżniał spośród innych, należy przyozdobić okna oraz drzwi odpowiednimi zdobnymi gzymsami a na rogach warto zastosować bonie. To wszystko sprawi, że Państwa dom będzie indywidualny i jedyny w okolicy.

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST DOJAZD DO OBIEKTU, DORADZTWO ORAZ WYCENA SZTUKATERII ELEWACYJNEJ NA BUDYNKU.

DOJEŻDŻAMY GRATIS DO OBIEKTÓW POŁOŻONYCH W REJONIE

CZĘSTOCHOWA - KRAKÓW - KATOWICE.

PRODUKT KUPUJĄ PAŃSTWO BEZPOŚREDNIO U PRODUCENTA, BEZ MARŻ POŚREDNIKÓW.

LISTWY SĄ PRODUKOWANE NA NOWOCZESNYCH MASZYNACH, CO GWARANTUJE PRECYZJĘ WYKONANIA I WYSOKĄ JAKOSĆ .

GZYMSY SĄ BARDZO TWARDE, ODPORNE NA USZKODZENIA I WARUNKI ATMOSFERYCZNE. MOŻNA JE MALOWAĆ NA DOWOLNY KOLOR FARBAMI FASADOWYMI.

LISTWY SĄ WYKONANYWANE NA WYMIAR.

WZORY LISTEW SĄ PRZYKŁADOWE, MOŻEMY WYKONAĆ LISTWY WEDŁUG WZORÓW I WYMIARÓW KLIENTÓW.

PROJEKTUJEMY INDYWIDUALNE WZORY KOMPLETNYCH OBRÓBEK OKIEN, TAK ABY DOM BYŁ INDYWIDUALNY, JEDYNY I NIEPOWTARZALNY.

MAMY NA SWOIM KONCIE WIELE INDYWIDUALNYCH REALIZACJI BUDYNKÓW NOWYCH ORAZ ZABYTKOWYCH, TAK MIESZKALNYCH JAK I UŻYTECZNOSĆI PUBLICZNEJ (RESTAURACJE, HOTELE, PENSJONATY, ITP.).

W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM 698 163 067

DORADCA ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANIA. ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ DOJAZDU I DOKŁADNEGO POMIARU OKIEN. PRZYJEDZIEMY I ZAPROJEKTUJEMY ŁADNY NIEPOWTARZALNY WZÓR.

Dostawa i płatność
od 25,00 zł

Lokalizacja: łazy, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

exemplar
młynek 129
42-450 Łazy

Czas na odstąpienie od umowy

1 dzień

Adres do zwrotu

exemplar
młynek 129
42-450 Łazy

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

O sprzedającym
stylowegzymsy
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dane firmy

Elżbieta Trąbska
oficyna autorska Exemplar Elżbieta trąbska
ul. młynek 129
42-450 łazy
REGON: 241157976
NIP: 6291737960

Kontakt

  • 698****** (pokaż)
poniedziałek - sobota
09:00 - 20:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Nasza firma zajmuje się produkcją rożnego typu elementów architektonicznych ze styropianu FS - 20 (EPS 100), FS - 30 (EPS 200). Produkcja odbywa się na najnowszych, zaawansowanych technologicznie maszynach termicznych, co gwarantuje precyzję i solidność wykonania produktów. 

Pozostałe informacje

Produkowane przez nas elementy architektury styropianowej wycinane są z najtwardszego styropianu FS - 20 (EPS 100), FS - 30 (EPS 200). Warstwa zewnętrzna profili pokryta jest specjalistyczną masą polimerową zawierającą kompozycję najwyższej jakości białych cementów, wypełniaczy marmurowych, piasków kwarcowych oraz włókien naturalnych i syntetycznych. Powierzchnia taka jest też doskonała do malowania farbami elewacyjnymi, a jej struktura idealnie przyjmuje każdy kolor. Dzięki temu nasze produkty są elastyczne, trwałe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne i całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia. Powłoka zewnętrzna ma strukturę porowatą imitującą naturalny piaskowiec. Sztukateria styropianowa cechuje się tym że jest lekka i bardzo łatwe w montażu. Nasze produkty wykonywane są dwoma metodami: Metodą ciągnioną. Gwarantuje ona ostre krawędzie i gładką powierzchnie, ułatwia również obróbkę i montaż. Metodą natryskową. Metodą tą powlekane są elementy o nieregularnych kształtach jak; zworniki, wsporniki, bonie, kolumny, pilastry, figury i litery 3D. Długość standardowa elementów to 100 cm, 120 cm, 150cm oraz 200 cm. Malowanie profili może się odbywać dowolnymi farbami wodorozcieńczalnymi jak również farbami w sprayu.  Wykonujemy również sztukaterię do wnętrz, która wykonywana jest na rdzeniu ze specjalnej twardej odmiany styropianu „polistyrenu expandowanego” EPS 200. Sztukateria taka nadaje się do samodzielnego tynkowania lub malowania. 

Wyświetlenia:3
Numer oferty:7349391777
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry