Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

bonie gzymsy profile styropianowe sztukateria (7344289050)

8 dni do końca

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Uszkodzony:
  Nie

Opis

DANE KONTAKTOWE


EXEMPLAR

numer telefonu: 698 163 067

adres e-mail: biuro@stylowegzymsy.­pl

strona internetowa

numer konta:

61 1500 1445 1214 4008 7720 0000

DOSTAWAwysyłka 48-72h

O FIRMIE


Nasza firma zajmuje się produkcją rożnego typu elementów architektonicznych ze styropianu FS - 20 (EPS 100), FS - 30 (EPS 200). Produkcja odbywa się na najnowszych, zaawansowanych technologicznie maszynach termicznych, co gwarantuje precyzję i solidność wykonania produktów.


Produkowane przez nas elementy to:


ARCHITEKTURA:

 • dekoracje budowlane
 • elementy wejściowe, portale, kolumnady
 • gzymsy i zworniki
 • narożniki i kolumny
 • elementy dekoracyjne
 • wyposażenie wnętrz

REKLAMA:

 • wielkoformatowa reklama zewnętrzna
 • litery i znaki firmowe do 250 cm
 • grafika handlowa
 • logo firmowe i okazjonalne
 • zabudowa stoisk sklepowych
 • zabudowa stoisk targowych

INNE ZASTOSOWANIA:

 • formy odlewnicze
 • opakowania, kształtki styropianowe
 • meble
 • otuliny na rury
 • dekoracje na imprezy, scenografie
 • ekrany akustyczne
 • projektowanie i modelowanie

LOKALIZACJA


województwo: śląskie


powiat: zawierciański


ulica: Młynek 129


kod pocztowy: 42-450


miasto: Łazy

TECHNOLOGIA


Produkowane przez nas elementy architektury styropianowej wycinane są z najtwardszego styropianu FS - 20 (EPS 100), FS - 30 (EPS 200). Warstwa zewnętrzna profili pokryta jest specjalistyczną masą polimerową zawierającą kompozycję najwyższej jakości białych cementów, wypełniaczy marmurowych, piasków kwarcowych oraz włókien naturalnych i syntetycznych. Powierzchnia taka jest też doskonała do malowania farbami elewacyjnymi, a jej struktura idealnie przyjmuje każdy kolor.

Dzięki temu nasze produkty są elastyczne, trwałe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne i całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia. Powłoka zewnętrzna ma strukturę porowatą imitującą naturalny piaskowiec.

Sztukateria styropianowa cechuje się tym że jest lekka i bardzo łatwe w montażu.

Nasze produkty wykonywane są dwoma metodami:

 • Metodą ciągnioną. Gwarantuje ona ostre krawędzie i gładką powierzchnie, ułatwia również obróbkę i montaż.
 • Metodą natryskową. Metodą tą powlekane są elementy o nieregularnych kształtach jak; zworniki, wsporniki, bonie, kolumny, pilastry, figury i litery 3D. Długość standardowa elementów to 100 cm, 120 cm, 150cm oraz 200 cm.

Malowanie profili może się odbywać dowolnymi farbami wodorozcieńczalnymi jak również farbami w sprayu.

Wykonujemy również sztukaterię do wnętrz, która wykonywana jest na rdzeniu ze specjalnej twardej odmiany styropianu „polistyrenu expandowanego” EPS 200. Sztukateria taka nadaje się do samodzielnego tynkowania lub malowania.

KATALOG


Pełny katalog można pobrać klikając w ten linkgzymsy elewacyjne

Dawno o już minęły czasy budowania prostych domów o szarych, nudnych fasadach. Elewacja jest wizytówką domu i osób, którzy w nim mieszkają. Jest wyrazem ich gustu i wyczucia estetyki. Najprostszym i najefektowniejszym sposobem na oryginalny wygląd domu na zewnątrz jest zastosowanie dekoracyjnych gzymsów styropianowych.

By Państwa dom wyróżniał spośród innych, należy przyozdobić okna oraz drzwi odpowiednimi zdobnymi gzymsami a na rogach warto zastosować bonie. To wszystko sprawi, że Państwa dom będzie indywidualny i jedyny w okolicy.

PRZEDMIOTEM AUKCJI SĄ BONIE STYROPIANOWE O WYMIARACH 50X25X3 CM UTWARDZANE MASAMI CEMENTOWO-KWARCOWYMI METODĄ NATRYSKOWĄ.

PRODUKT KUPUJĄ PAŃSTWO BEZPOŚREDNIO U PRODUCENTA, BEZ MARŻ POŚREDNIKÓW.

LISTWY SĄ PRODUKOWANE NA NOWOCZESNYCH MASZYNACH, CO GWARANTUJE PRECYZJĘ WYKONANIA I WYSOKĄ JAKOSĆ .

GZYMSY SĄ BARDZO TWARDE, ODPORNE NA USZKODZENIA I WARUNKI ATMOSFERYCZNE. MOŻNA JE MALOWAĆ NA DOWOLNY KOLOR FARBAMI FASADOWYMI.

LISTWY SĄ WYKONANYWANE NA WYMIAR.

WZORY LISTEW SĄ PRZYKŁADOWE, MOŻEMY WYKONAĆ LISTWY WEDŁUG WZORÓW I WYMIARÓW KLIENTÓW.

PROJEKTUJEMY INDYWIDUALNE WZORY KOMPLETNYCH OBRÓBEK OKIEN, TAK ABY DOM BYŁ INDYWIDUALNY, JEDYNY I NIEPOWTARZALNY.

MAMY NA SWOIM KONCIE WIELE INDYWIDUALNYCH REALIZACJI BUDYNKÓW NOWYCH ORAZ ZABYTKOWYCH, TAK MIESZKALNYCH JAK I UŻYTECZNOSĆI PUBLICZNEJ (RESTAURACJE, HOTELE, PENSJONATY, ITP.).

W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM 698 163 067

DORADCA ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANIA. ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ DOJAZDU I DOKŁADNEGO POMIARU OKIEN. PRZYJEDZIEMY I ZAPROJEKTUJEMY ŁADNY NIEPOWTARZALNY WZÓR.Sztukateria elewacyjna była stosowana w architekturze już od starożytności. Są to elementy dekoracyjne (np. gzymsy, fasety, listwy, bonie, pilastry na zewnętrznych ścianach budynku). W obecnych czasach dzięki postępowi technologii elementy dekoracyjne wykonuje się ze specjalnej twardej odmiany styropianu "polistyrenu expandowanego" pokrytego nowoczesną masą utwardzającą zapewniającą twardość, trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Tak wykonane elementy są lekkie i nadają się do bezpośredniego montażu i malowania na elewacji budynku.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

 • Gzymsy
 • Fasety
 • Bonie
 • Zworniki
 • Wsporniki
 • Kolumny
 • Otuliny
 • Łuki

Dostawa i płatność
od 25,00 zł

Lokalizacja: łazy, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

exemplar
młynek 129
42-450 Łazy

Czas na odstąpienie od umowy

1 dzień

Adres do zwrotu

exemplar
młynek 129
42-450 Łazy

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

O sprzedającym
stylowegzymsy
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dane firmy

Elżbieta Trąbska
oficyna autorska Exemplar Elżbieta trąbska
ul. młynek 129
42-450 łazy
REGON: 241157976
NIP: 6291737960

Kontakt

 • 698****** (pokaż)
poniedziałek - sobota
09:00 - 20:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Nasza firma zajmuje się produkcją rożnego typu elementów architektonicznych ze styropianu FS - 20 (EPS 100), FS - 30 (EPS 200). Produkcja odbywa się na najnowszych, zaawansowanych technologicznie maszynach termicznych, co gwarantuje precyzję i solidność wykonania produktów. 

Pozostałe informacje

Produkowane przez nas elementy architektury styropianowej wycinane są z najtwardszego styropianu FS - 20 (EPS 100), FS - 30 (EPS 200). Warstwa zewnętrzna profili pokryta jest specjalistyczną masą polimerową zawierającą kompozycję najwyższej jakości białych cementów, wypełniaczy marmurowych, piasków kwarcowych oraz włókien naturalnych i syntetycznych. Powierzchnia taka jest też doskonała do malowania farbami elewacyjnymi, a jej struktura idealnie przyjmuje każdy kolor. Dzięki temu nasze produkty są elastyczne, trwałe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne i całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia. Powłoka zewnętrzna ma strukturę porowatą imitującą naturalny piaskowiec. Sztukateria styropianowa cechuje się tym że jest lekka i bardzo łatwe w montażu. Nasze produkty wykonywane są dwoma metodami: Metodą ciągnioną. Gwarantuje ona ostre krawędzie i gładką powierzchnie, ułatwia również obróbkę i montaż. Metodą natryskową. Metodą tą powlekane są elementy o nieregularnych kształtach jak; zworniki, wsporniki, bonie, kolumny, pilastry, figury i litery 3D. Długość standardowa elementów to 100 cm, 120 cm, 150cm oraz 200 cm. Malowanie profili może się odbywać dowolnymi farbami wodorozcieńczalnymi jak również farbami w sprayu.  Wykonujemy również sztukaterię do wnętrz, która wykonywana jest na rdzeniu ze specjalnej twardej odmiany styropianu „polistyrenu expandowanego” EPS 200. Sztukateria taka nadaje się do samodzielnego tynkowania lub malowania. 

Wyświetlenia:7
Numer oferty:7344289050
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry