Ciągnik średniej mocy Kubota L1361 (7294903376)

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • rok produkcji: 2017
  • uszkodzony: nie
  • marka: Kubota

Opis

AUTORYZOWANY DEALER MARKI KUBOTA PRZEDSTAWIA:

                      Wielozadaniowy mini ciągnik komunalny KUBOTA B1620

Kubotę L1361 cechuje opływowy, zaokrąglony kształt maski będący unikalnym rozwiązaniem w tej klasie mocy. Zastosowane wzornictwo nie tylko wygląda profesjonalnie, ale sprawia że praca operatora jest wygodniejsza i bardziej wydajna. Elegancka i lekko pochylona maska umożliwia lepszą widoczność, co jest przydatne w pracach z ładowaczem czołowym. Jednoczęściowa maska otwiera się bardzo szeroko dla lepszego dostępu do silnika – wszystko po to, by łatwiej wykonać rutynową obsługę i przeglądy. Dodatkowo, duży wlot powietrza zapewnia optymalne chłodzenie silnika o imponującej mocy 36,6 KM. Taki zapas mocy czyni nawet ciężką pracę dziecinnie prostą.

Dwa warianty przekładni : Ciągnik Kubota L1361 dostępny jest z mechaniczną skrzynią biegów z dwoma zakresami prędkości oraz rewersem lub też z przekładnią hydrostatyczną gwarantującą niezrównaną wygodę pracy oraz precyzję doboru prędkości jazdy.

Dwustopniowe sprzęgło WOM z funkcją pracy stacjonarnej : L1361 z przekładnią mechaniczna posiada dwustopniowe sprzęgło tylnego WOM, dla łatwiejszej obsługi urządzenia napędzanego za pomocą tylnego wałka. Model z przekładnią hydrostatyczną również wyposażono w sprzęgło tylnego WOM w celu ochrony przekładni przed uszkodzeniem. Z kolei funkcja stacjonarnej pracy WOM umożliwia korzystanie z takich urządzeń jak rębaki czy łuparki, pozwalając operatorowi zejść fotela traktora.

Przekładnia stożkowa przedniej osi : Cechą charakterystyczną nowego modelu Kubota jest wyjątkowo ciasny promień skrętu z pełnym przeniesieniem mocy na przednie koła, niezależnie od kąta skrętu tych kół.

Zupełnie nowa deska rozdzielcza : Przejrzysta, czytelna i podświetlana deska rozdzielcza zapewnia operatorowi dostęp do wszelkich informacji niezbędnych do bezpiecznej i bezawaryjnej pracy.

                                                   Szczegółowa oferta, prosimy o kontakt z naszymi doradcami:

                                                              Dawid Kozak                            Grzegorz Borkowski

                                                              tel. 504 050 405                       tel. 509 960 200

                                                              kozak@jackonet.pl                  borkowski@jackonet.pl

Podana w nagłówku ogłoszenia cena jest ceną netto do której należy doliczyć 23%VAT (87822,00,- zł Brutto), w cenie katalogowej transport GRATIS

Możliwy zakup w formie finansowania fabrycznego KUBOTA:

5 × 20%

Pierwsza wpłata: 20%

Okres finansowania: 24 miesiące

Raty: półroczne

Koszt dla klienta: 0%

 4 × 25%

Pierwsza wpłata: 25%

Okres finansowania: 18 miesięcy

Raty: półroczne

Koszt dla klienta: 0%

Leasing 104%

Pierwsza wpłata: 20%

Okres finansowania: 36 miesięcy

Raty: miesięczne

Koszt dla klienta: 4%

W ofercie posiadamy profesjonalne kosiarki i miniciągniki japońskiego producenta KUBOTA , wykwalifikowany serwis oraz oryginalne części oraz oleje marki KUBOTA. Zapraszamy do naszej siedziby w Mińsk Mazowieckim ul. Mazowiecka 151, 05-300 Stara Niedziałka

Lokalizacja
Mińsk Mazowiecki, woj. mazowieckie

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
O sprzedającym
jackonet-niedzia

Dane firmy

Jacek Skwieciński
Jackonet Jacek Skwieciński
Dolna 7
05-300 Mińsk Mazowiecki
REGON: 141010816
NIP: 822-142-43-98

Kontakt

poniedziałek - piątek
08:00 - 18:00
sobota
08:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Grupa Jackonet prowadzi salon sprzedaży detalicznej. W naszych salonach w Mińsku Mazowieckim i Ustroniu można zakupić wszelkiego rodzaju elektronarzędzia, myjki ciśnieniowe, agregaty spalinowe i wiele innych urządzeń. Ogrodnikom proponujemy profesjonalne maszyny ogrodnicze: kosiarki elektryczne, kosy spalinowe, traktorki sprzęt ogrodniczy firmy Muruyama oraz praktycznie każdy sprzęt mechaniczny do pielęgnacji ogrodów i zieleni. Oferujemy pilarki elektryczne i pilarki spalinowe, a rolnikom profesjonalne maszyny rolnicze. Sprzedaż ich prowadzimy również w naszych salonach w Mińsku Mazowieckim i Ustroniu. Proponujemy najwyższej klasy urządzenia komunalne oraz sprzęt do budownictwa i rolnictwa, leśnictwa, a także stadnin koni. Oferujemy sprzęt najlepszych światowych producentów: Grillo, Avant, Kubota, Milwaukee.

Pozostałe informacje

Sklep Mińsk Mazowiecki

ul. Mazowiecka 151, 05-300 Stara Niedziałka.


Wyświetlenia:19
Numer oferty:7294903376
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry

Na czasie