Wózek widłowy Toyota 8FGF25 Niestandardowy kolor! (7233511403)

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • rok produkcji: 2013
  • rodzaj paliwa: LPG
  • uszkodzony: nie

Opis

K&K SERWIS

SERWIS WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Serwis wózków widłowych K&K SERWIS, Krystian Kaczorowski, działa na rynku rzeszowskim od 2012 roku. Specjalizuje się w zakresie napraw wózków widłowych. Świadczy także usługi napraw wózków paletowych wszystkich marek.

Dzięki wysokiej jakości usług i dbałości o dobro klienta, K&K Serwis pozyskał zaufanie wielu firm nie tylko z Rzeszowa ale i z województw: podkarpackiego i małopolskiego.

Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, rzetelne wykonanie, konkurencyjne ceny i szybkie terminy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Działamy na rynku od 2012 roku. Rozpoczynaliśmy od jednego samochodu serwisowego i magazynu stworzonego w przydomowym garażu. Teraz, po kilku latach działalności, dysponujemy pięcioma kompletnie wyposażonymi mobilnymi centrami warsztatowymi, w pełni wyposażoną halą serwisową oraz sklepem z częściami w Ropczycach. Z każdym miesiącem do grona zadowolonych klientów dołączają kolejne firmy. Mając nadzieję, że sprostamy Państwa wymaganiom zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dziś chcemy zaproponować państwu wózek widłowy czołowy Toyota 8FGF25

Wysokość podnoszenia: 3300mm

Rok Produkcji: 2013

Udźwig: 2500kg

Motogodziny: 4344

Napęd: LPG

Przesów boczny

Oświetlenie LED

System aktywnej stabilizacji SAS

Rozmiar wideł: Na życzenie klienta

Możliwość UDT

 Podana cena jest ceną netto. Posiadamy w sprzedaż więcej wózków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej : www.kkserwis.com.pl

Priorytetem K&K SERWIS jest spełnianie oczekiwań naszych partnerów. Osiągamy to poprzez wysoką jakość naszych usług, jak również terminowość realizacji zarówno w zakresie serwisu jak i realizacji zamówień części zamiennych. Dzięki wysoko rozwiniętej sieci dostawców zapewniamy naszym klientom konkurencyjne ceny na części zamienne i podzespoły do wózków widłowych.

Lokalizacja
Rzeszów, woj. podkarpackie

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
KKSerwisrzeszow
Wyświetlenia:48
Numer oferty:7233511403
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry