NOWOŚĆ CF MOTO 520 CIĄGNIK KUFER LUB PŁUG GRATIS ! (7184637159)

zakończona
23 500,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
Zakupy od 5 000 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Przeźmierowo, Polska

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: CF Moto
 • rok produkcji: 2016
 • przebieg (km): 0
 • pojemność silnika (cm3): 500
 • moc (KM): 40
 • napęd: 4x4
 • typ silnika: czterosuwowy
 • rodzaj napędu: wał kardana
 • rodzaj paliwa: benzyna
 • skrzynia biegów: automatyczna
 • kolor: czarny
 • uszkodzony: nie

Opis

DOSTĘPNE TYLKO KOLORY CZARNE !

Możliwość sprzedaży ratalnej zdolność kredytową klienta sprawdzimy telefonicznie bez konieczności wizyty w salonie !

Raty od 12 do 48 miesięcy z wpłatą lub bez .
Tel: 61-652-41-10 lub 509-381-418
Dostępny tylko kolor czarny z homologacją jako Ciągnik Rolniczy T3 , nowy model ze światłami led !

Bestseller marki CF MOTO w 2016 roku, teraz także ze wspomaganiem kierownicy, nowo zaprojektowana skrzynia biegów i silnik. Brutalna maszyna robocza robocza do pracy i zabaw.

-Długość (mm)

2090
Szerokość (mm) 1085
Wysokość (mm) 1185
Wysokość siedzenia (mm) 860
Prześwit (mm) 250
Rozstaw osi (mm) 1260
Waga (kg) 330
Dopuszczalna ładowność (kg) 135
Zawieszenie przód/tył Podwójne wahacze z regulacją amortyzatorów
Hamulce przód/tył Tarczowe, hydrauliczne
Opony przód/tył 25x8-12 / 25x10-12
Felga Aluminium
Typ silnika 1-cylindrowy,4-suwow­y
Silnik (cc) 500
Borrning/slag:] 91x61,5
System zapłonu ECU
Start Elektryczny
Max moc (kW) 40 KM
Max moment obrotowy (nm/rpm) 35/5900
Skrzynia biegów CVTech
2WD/4WD 2WD/4WD z blokadą dyferencjału
System chłodzenia Chłodzenie cieczą
Gaźnik EFI Delphi
Kompresja 10.3;1
Licznik Cyfrowy
Kolor czarny
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Przeźmierowo, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Quady-Poznan za co najmniej 5000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Moto-Bike
Rynkowa 50
62-081 Przeźmierowo
Dodatkowe informacje

   

Jak zgłaszać reklamację?

                                    REKLAMACJE

Moto-Bike Iwona Nagórska-Filipiak. zobowiązany jest do dostarczenia zakupionej przez Klienta  rzeczy bez wad. Regulacja odpowiedzialności Sprzedającego za wady rzeczy  zawarta jest w przepisach art. 556 i nast. Kodeksu cywilnego. Klient  może skorzystać, według swojego wyboru, z uprawnień gwarancyjnych  bezpośrednio u gwaranta (producenta lub dystrybutora) lub z uprawnień  przysługujących mu od sprzedawcy z tytułu rękojmi.

Gwarancja


 1. Gwarancja  zwykle udzielana jest przez producenta lub dystrybutora danego towaru. W  przypadku udzielenia gwarancji odpowiedzialność wobec konsumenta  (nabywcy towaru) ponosi udzielający gwarancji, zwany gwarantem.
 2. W  przypadku woli skorzystania z uprawnień wynikających z udzielonej  gwarancji powinni Państwo zwrócić się bezpośrednio do gwaranta, jednak  aby ułatwić Państwu możliwość skorzystania z uprawnień gwarancyjnych,  oferujemy pośredniczenie pomiędzy Państwem, a gwarantem. Jednocześnie  zapewniamy, że przedłożymy wszelkich starań aby pomóc w pozytywnym  roztrzygnięciu reklamacji. W związku z powyższym, w przypadku towarów  kupionych od Moto-Bike Iwona Nagórska-Filipiak., objętych gwarancją, możecie  Państwo - zamiast bezpośrednio kontaktować się z gwarantem -  skontaktować się z nami.  W przypadku uznania reklamacji koszt odesłania  towaru zwracany jest Klientowi, i powtórne dostarczenie odbywa się na  koszt moto-Bike Iwona Nagórska-Filipiak.
 3. Proszę pamiętać, aby zaznaczyć, że chcecie Państwo skorzystać z uprawnień wynikających z udzielonej gwarancji.
 4. W  wielu przypadkach reklamację udaje się rozwiązać bez odsyłania towaru.  Jednak w niektórych przypadkach nie jesteśmy w stanie odnieść się do  zgłaszanej przez Państwa wady nie dysponując towarem w celu jego  zbadania. W takim przypadku dział reklamacji poprosi o przesłanie towaru  na nasz adres.
  W przypadku skorzystania z naszego pośrednictwa  zobowiązujemy się do przekazania towaru gwarantowi w terminie 3 dni  roboczych od dnia otrzymania przez nas towaru od Państwa.
 5. Po  otrzymaniu przez nas towaru od gwaranta niezwłocznie poinformujemy  Państwa o odebraniu przez nas towaru od gwaranta i o działaniach  podjętych przez gwaranta oraz prześlemy towar na wskazany przez Państwa.  Koszt odesłania naprawionego / wymienionego towaru ponosi Moto-Bike Iwona Nagórska-Filipiak.

Rękojmia

Ponosimy odpowiedzialność z tytułu rękojmi na zasadach określonych w kodeksie cywilnym.


 1. Moto-Bike Iwona Nagórska-Filipiak odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada  fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania  rzeczy Klientowi.
 2. . W zgłoszeniu dokonywanym w ramach rękojmi  prosimy o jednoznaczne określenie czego się Państwo domagacie oraz  opisanie na czym polega zgłaszana wada. W przypadku uznania reklamacji  koszt odesłania towaru zwracany jest Klientowi, i powtórne dostarczenie  odbywa się na koszt Moto-Bike Iwona Nagórska-Filipiak.
 3. Proszę pamiętać, aby zaznaczyć, że chcecie Państwo skorzystać z uprawnień wynikających z rękojmi.
 4. W  wielu przypadkach reklamację udaje się rozwiązać bez odsyłania towaru.  Jednak w niektórych przypadkach nie jesteśmy w stanie odnieść się do  zgłaszanej przez Państwa wady nie dysponując towarem w celu jego  zbadania. W takim przypadku dział reklamacji poprosi o przesłanie towaru  na nasz adres.
 5. Jeżeli Towar ma wadę, Klient może złożyć  oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że Moto-Bike Iwona Nagórska-Filipiak niezwłocznie wymieni wadliwy Towar na wolny od  wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar  był już wymieniany lub naprawiany przez Sprzedawcę albo Sprzedawca nie  uczynił zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia  wady.
 6. Jeżeli Towar ma wadę, Klient może również żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady.
 7. Konsument  może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać  wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać  usunięcia wady, chyba że doprowadzenie Towaru do zgodności z umową w  sposób wybrany przez Konsumenta jest niemożliwe albo wymagałoby  nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez  Sprzedawcę.
 8. Klient nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna.
 9. Do  Państwa żądania ustosunkujemy się w terminie 14 dni, informując, czy je  uznajemy czy nie. Brak odpowiedzi w tym terminie oznacza, że uznaliśmy  Państwa roszczenie za uzasadnione.
 10. W przypadku uznania przez nas Państwa roszczeń niezwłocznie przystąpimy do usunięcia wady w sposób przez Państwa określony.
 11. W żadnej sposób nie ograniczamy praw konsumenta wynikających z prawa obowiązującego w Polsce.
 12. Reklamacje  towarów rozpatrywane są w ciągu 14 dni, w tym czasie Moto-Bike Iwona Nagórska-Filipiak zobowiązuje się poinformować Klienta o uznaniu, bądź  odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego. Jeżeli sprawa będzie wymagała  dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy  termin ten może zostać wydłużony do 21 dni.
 13. Wszelkie spory  związane z usługami świadczonymi przez Moto-Bike Iwona Nagórska-Filipiak. w  ramach rowerowy.com będą rozstrzygane przez sądy powszechne. Klient  będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu  rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym  Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej.  Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania  sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w  zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich".

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Moto-Bike Iwona Nagórska-Filipiak
Rynkowa 50
62-081 Przeźmierowo

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
Quady-Poznan
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

3

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 509****** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Firma MOTO-BIKE powstała w 2005 roku, specjalizuje się w sprzedaży i serwisowaniu  quadów różnych marek. Staramy się tak dostosować naszą ofertę aby zaspokoiła wymagania klientów z różnych przedziałów wiekowych, od najmłodszych po dorosłych. Zapewniamy usługi oraz produkty (skutery, motocykle, quady) na najwyższym poziomie, jednocześnie staramy sie bezbłędnie zaspokoić wyszukane gusta naszych klientów nie naruszając znacznie zasobności ich portfela. Systematycznie powiększamy ofertę aby pozyskać coraz liczniejsze grono klientów, a tym którzy już nam zaufali pokazać iż naprawdę warto zostać razem z nami na dłużej. Państwa zadowolenie z owocnej współpracy jest dla nas najważniejsze ! W dniu 12-04-2011 roku poszerzyliśmy działalność o usługi wulkanizacyjne i sprzedaż opon do wszystkich typów pojazdów. Dogodne raty: Santander , Sygma Bank , Credit Agricole . Obsługujemy także karty płatnicze. W obrębie Poznania i okolic transport pojazdów gratis !

Wyświetlenia:5
Numer oferty:7184637159
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry