Renault Clio 1,2 czerwony (7182860186)

4 dni do końca

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • rok produkcji: 1996
  • przebieg (km): 206000
  • pojemność silnika (cm3): 1150
  • moc (KM): 54
  • liczba drzwi: 4/5
  • liczba miejsc: 5
  • kolor: czerwony
  • uszkodzony: nie

opis

Sprzedam ładne i utrzymane Renault Clio. Auto już pełnoletnie, ale dobrze się sprawdza (u nas jako drugie auto). Silnik benzynowy uruchamia się z miejsca, skrzynia 5-biegowa. Radio Sony. Koła na oponach całorocznych (dobrze się sprawdzają w mieście). Auto miało kilka lat temu wymienianą szybę przednią. 3 lata temu wymieniane mocowania kolumn amortyzatorów z przodu, pompa wody, pasek i rozrząd. W poprzednim roku wymienione końcówki drążków kierowniczych (były luzy), geometria ustawiona itp. Na ostatnim przeglądzie wyszła rdza progów, ale uszkodzony element został naprawiony, a całe progi pokryte czarną farbą ochronną.

I teraz uwaga, wymieniam usterki: Uszkodzony zamek drzwi pasażera, ciężko chodzące bolce od blokowania drzwi z tyłu, ułamana dźwignia spryskiwaczy (można obsługiwać palcem), nieoryginalna klema akumulatora, luzy na tylnej belce zawieszenia (doprowadzenie do stanu idealnego wymaga regeneracji), czasami przy niskiej temperaturze silnik ma problemy z wejściem na obroty zanim się rozgrzeje. Możliwe są inne usterki, których nie zauważyliśmy. Nie znam pełnej historii auta i nie wiem, czy nie było gdzieś naprawiane. Nie gwarantuję, że doświadczone oko nie znajdzie więcej usterek.

Numer telefonu 737 966 408.

Przegląd techniczny do sierpnia. Przebieg może nieznacznie wzrosnąć. W związku z pracą nie zawsze mogę odebrać telefon (proszę wtedy o wiadomość przez Allegro).

Lokalizacja

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
AL

Informacje o sprzedającym

Szanowni Państwo, aby uniknąć problemów przedstawiam poniżej zasady dotyczące transakcji zakupu od sprzedawców komercyjnych: 1. Towar musi być zgodny z opisem, wszelkie wady wypisane w aukcji. Przedmiot musi być zgodny ze zdjęciem. 2. Obowiązuje czas dostawy podany w aukcji i wszelkie od niego odstępstwa powinny być przekazywane przed zawarciem transakcji (zakupem). 3. Czas dostawy podany jest do momentu otrzymania prawidłowego, zgodnego z opisem przedmiotu. Wszelkie błędy po stronie sprzedawcy (np. wysyłka błędnego rozmiaru) nie przerywają liczenia czasu dostawy. 4. W razie odstępstw przyznawany jest komentarz negatywny. Nie ma to na celu żadnego rodzaju odegrania się na sprzedającym, a jedynie ostrzeżenie innych kupujących przed danym sprzedającym. 5. Z zasady wystawionych komentarzy negatywnych wg powyższych zasad nie zmieniam. Nie jestem jakimś wyzyskiwaczem korzystającym z okazji, pragnę jedynie ostrzec innych kupujących. Dziękuję.
Numer oferty:7182860186
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry