Wynajem Naczepa niskopodwoziowa,Transport ciągnikó (7080877414)

21 dni do końca

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • typ: naczepy niskopodłogowe
  • marka: Inna
  • rok produkcji: 2016
  • dopuszczalna masa całkowita (kg): 13000
  • uszkodzony: nie

opis

www.bigtrans24.pl

Dzień Dobry

Do wynajęcia laweta do transportu ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych.

Koszt najmu:

600 -1 doba

550 - 2 doby

500 - 3 i więcej

Naczepa wyposażona w najazdy umożliwiające sprawny załadunek, wciągarkę elektryczną oraz komplet pasów do mocowania ciągnika.

Naczepa znajduje się 10 km od węzła wielickiego autostrady a4. Istnieje możliwość dostarczenia naczepy pod wskazany adres za dodatkową opłatą.

Oferujemy transport ciągników siodłowych, ciężarówek itp. Możliwość załadowania dobrego ciągnika na wymianę na zepsuty w trasie. Laweta wyposażona we wciągarkę co umożliwia załadunek niesprawnego pojazdu.

Jesteśmy firmą z Krakowa/Wieliczki ale działamy na terenie całego kraju. Świadczymy również usługi tego typu na terenie Unii Europejskiej.

Świadczymy też usługi w zakresie transportu maszyn budowlanych do 25 ton. Nasze wszystkie pojazdy są wyposażone we wciągarkę elektryczną.

Zapraszam do współpracy.

Kontakt  Jan 501 920-412

www.bigtrans24.pl

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Lokalizacja

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
O sprzedającym
suremen