Podest niskopoziomowy JLG Ecolift 2.2 Riwal Poland (7076811551)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • marka: Inna
  • rok produkcji: 2017
  • wysokość podnoszenia [m]: 2.2
  • udźwig [kg]: 150
  • uszkodzony: nie

opis

PODEST NISKOPOZIOMOWY JLG ECOLIFT 2.2

Podest niskopoziomowy posiadający wysokość podnoszenia 2,2 m i udźwig 150 kg. Maszyna fabrycznie nowa wyprodukowana w 2017 r. z pełną dokumentacją UDT. 

W przypadku wykonywania lekkich prac konserwacyjnych urządzenia niskodostępowe stanowią wygodne, alternatywne wobec drabiny, bezpieczne, skuteczne i proste rozwiązanie.

Podest JLG Ecolift 2.2 to łatwe, szybkie i wydajne w użyciu oraz naprawdę intuicyjne urządzenie. Nie jest potrzebny żaden napęd, nie ma akumulatorów, które wymagałyby ładowania i nie zużywa się energii elektrycznej z sieci. Możliwość korzystania przy pracy z obu rak, inaczej niż w przypadku drabin.

Idealne rozwiązanie do prac wykończeniowych w wielopiętrowych budynkach. Używane przez wykonawców prac elektrycznych, wentylacyjno - klimatyzacyjnych, malarskich.

Podesty Ecolift posiadają mechanizm obsługiwany manualnie, dzięki temu gwarantują cicha pracę.

INFOLINIA +48 895 20 22

sprzedaz@riwal.com

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Lokalizacja

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
O sprzedającym
riwal_poland